PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sektör Temsilcileri 12:05'de CNBC-e Ekranlarında

dreamdark
09 Mart 2011, 12:52
Ali Erokan Karakoç (MOTED Bşk.)
Mustafa Buldular (MOTODER Gen.Sek.)
Muhammed Keskin (Kuralkan Kanuni Motosiklet GMY.)
Ali Emin Çakırkaya (Harley Davidson Bosphorus YKB)

Bu isimler 12:05'de CNBC-e ekranlarında motosiklet sektörünü tartışacak.

Gökhan
09 Mart 2011, 13:28
Canlı yayın
http://www.bedavatvizle.com/cnbce/
Not:Firefox'da takılma daha az oluyor .

dreamdark
09 Mart 2011, 13:34
Reklam arasının ardından 13:40 itibariyle yayın devam edecek.

Bu arada, izleyen varsa umarım sorduğum soruları beğenmiştir. :)

jesse
09 Mart 2011, 13:53
izliyorum mailimide attımm

dreamdark
09 Mart 2011, 13:59
Vergi indirimden sonra ufukta zam görünmüyor şimdilik arkadaşlar.

jesse
09 Mart 2011, 14:22
bu konuşmalardan bi cacık çıkmaz.. :) ileride gitmez geride gelmez kanaatindeim

dreamdark
09 Mart 2011, 15:16
Körler sağırlar birbirini ağırlar diyorsun yani. :)

Ama yine de bizim sıkıntılarımızı dillendirmiş oldular bir nebze de olsa.

Bir de benzin fiyatlarının geldiği şu durumda ekonomik yakıt tüketimi ve düşük işletim maliyetleriyle mantıklı bir seçim olduğuna dikkat çekilmesi iyi oldu bence.

jesse
09 Mart 2011, 15:33
herşeyin başı egitim abi :)

abi zorunlu temel egitim olmazsa bu millet adam olmaz.. tüm ehliyet sınıfları motosiklet egitimi almalı ... o motorun başına oturup yola cıkmalı ... trafikte motor gördükleri zman nasıl bir tehlikesi var düşünmeliler die bi mail attım

bi maili okudular sürücu kursu bahçesinde motosiklet egitimi verip 100 m de egitim veriyolar diye ,, klasik yurt dışı egitim politikası konuşuldu hemen 1000 cc alamaz diye bi ornek geldi ... yapsınlar abicim burdada... çok mu zor

benzin fiyatları makul bence :) trafik kazaları azaldı ... gelen cezalar ve zamlardan sonra farkettin mi ??? ::D :D :D :D

Khutuck
09 Mart 2011, 22:52
Alaman sistemi olsun.

16 yaşından 18'e kadar A1 ehliyet, 125cc'yi ve 11 kW'ı (15HP) geçmeyen, güç/ağırlık oranı 0.1kW/kg'ı geçmeyen, son sürati 80km/sa ile sınırlandırılmış motosikletler kullanılabilir.

18-20 yaş arası A2 ehliyet ile gücü 25kW'ı (33HP) geçmeyen, güç/ağırlık oranı 0.16 kW/kg'ı geçmeyen motosikletler kullanılabilir.

20 yaş üstü A ehliyeti. A ehliyet almak için 2 yıl A2 ile motosiklet tecrübesi veya 24 yaşı doldurmuş olmak gereklidir. Herhangi bir güç sınırlaması yoktur, bizim A2'mize denktir.

Bence gayet iyi bir sıralama.

KUM_ADAM
15 Mart 2011, 17:37
cnbc yi kaç kişi izliyorki,daha kapsamlı bir kanalda olsa güzel olurdu.proğrama katılanlar iyi güzel hoş ama kanunicileri içeri bile sokmamaları lazımdı.onlar değilmi bu millete kalitesiz kötü motorları satıp ceplerini dolduran.