PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 150rf orjinal xenon takılırmı??

excess59
20 Şubat 2011, 19:50
s.a arkadaşlar bndeki rfye xenon olurmu orjinal bende wardı sadece beyaz ampül erittii farın yuvasını plastiğini biri yere bakıyo eğer yaptırılırsa bare en iyisini yaptırayım sizce olurmu? çok acil bilgi veirsniz çok sewinirim!!

-unnamed-
20 Şubat 2011, 20:08
farın durumuna bakılması lazım...
ilk seferinde erittiyse ikinciyede eritir...
farın iç haznesi ufak...
uğraşma derim...

emreakyol
20 Şubat 2011, 20:21
s.a arkadaşlar bndeki rfye xenon olurmu orjinal bende wardı sadece beyaz ampül erittii farın yuvasını plastiğini biri yere bakıyo eğer yaptırılırsa bare en iyisini yaptırayım sizce olurmu? çok acil bilgi veirsniz çok sewinirim!!

xenon mercek takmayı düşünürsen yardımcı olurum istiyorsan benim motosikletime bakarak yola çıkabilirsin:cat:

excess59
20 Şubat 2011, 21:11
xenon mercek takmayı düşünürsen yardımcı olurum istiyorsan benim motosikletime bakarak yola çıkabilirsin:cat:

yalnız usta bende şuan xenon yok xenon olmayınca mercek nasıl takçam bende sadece beyaz ampül war 5 tl ye satılanlar warya onlardan var mercek falan nasıl oluyo?

emreakyol
20 Şubat 2011, 21:12
farın içine merceği yerleştiriyorsun ve merceğin ampul tipine göre xenon kit alman gerekiyor.

Slayerrr
20 Şubat 2011, 21:16
Orjinal xenondan kastın nedir? Sonuçta xenon farı mondial takmadıysa orjinal değildir. Mercekli mi demek istedin. (mesajın bundan sonraki kısmı sana özel yazılmamıştır) Şu çok acil modası nedir anlamıyorum. Aciliyetle hiç bir alakası olmayan konulara çok acil yazılıyor. Sanki yolda kalınmış ya da bir parça sökülmüş takılamıyor gibi.

excess59
20 Şubat 2011, 21:17
farın içine merceği yerleştiriyorsun ve merceğin ampul tipine göre xenon kit alman gerekiyor.

bu kitlerin fiyatları ne kadardır sence tahminen??

emreakyol
20 Şubat 2011, 21:18
bu kitlerin fiyatları ne kadardır sence tahminen??

marka ve kaliteye göre değişir 100liradan başlar 600e kadar var:cherry: ama senin işini 150tllikler görür:cat:

excess59
21 Şubat 2011, 00:07
marka ve kaliteye göre değişir 100liradan başlar 600e kadar var:cherry: ama senin işini 150tllikler görür:cat:

oooowww en iyisi ben gene 5 tlye dewam ben ondan önce 20 tllik kaskı değiştirmem gerek elime bi 100lira geçse hemen alcam kaskı buldumda feyizoğlundan neyse birader saol verdiğin bilgiler için ayrıca motorun çok güzelmişş nazar değmesin güle güle kullan maşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Orjinal xenondan kastın nedir? Sonuçta xenon farı mondial takmadıysa orjinal değildir. Mercekli mi demek istedin. (mesajın bundan sonraki kısmı sana özel yazılmamıştır) Şu çok acil modası nedir anlamıyorum. Aciliyetle hiç bir alakası olmayan konulara çok acil yazılıyor. Sanki yolda kalınmış ya da bir parça sökülmüş takılamıyor gibi.

cvpların çabuk gelmesi için söylenmiş olabilir çok acil kelimesi çünkü arada bir cvp atılmıyoo yada çok uzun sürüyor o yüzden yani orjinal xenon derkende bende sadece beyaz ampül war orjinal derken normal xenon far işte onu sordum yani takılırmı diye sadece kalıbı uyarmı yoksa değişiklik istermi farın içindeki orjinal yeri için?