PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni zam hayırlı olsun

kursattekin
03 Şubat 2011, 12:57
mısır olayları bize zam bahanesi olarak geri dondu cok sukur :queen:

hell_rideRR
03 Şubat 2011, 13:02
yine mi zam?

ilhan1154
03 Şubat 2011, 13:06
bizde ayaklanalım olmuyor boyle , benzın ıstasyonlarını yağmalayalım . olmazmı? :)

sedici
03 Şubat 2011, 13:15
benzin istasyonlarının silahlı olduğunu hatırlatır yağmalama fikrinin kaportayı deldirmekle sonuçlanma ihtimali olduğunu dikkate almanızı tavsiye ederim :queen:

apocahpto
03 Şubat 2011, 13:19
silahlımı? böyle bi şeyi hiç görmedim. yani silahlı koruma falan

anaconda84
03 Şubat 2011, 13:25
yurtdışında olupta Türkiye'de benzin fiyatlarının artamasına sebep olmayan bir olay mı var? yurt dıında ne olay olsa bizde benzine zam oluyor arada nasıl bir bağ kuruyorlarsa :pr:

GT250rAlanya
03 Şubat 2011, 13:30
:P Flash.. Flash... Flash... :P

Amerikada kadın şoförlerinin artış sebebini göz önünde bulunduran hükümetimiz Türkiye'de de kadın şoförlerin artacağını öğrenerek benzine zam yaptı... Kadın şoförler erkeklere göre daha fazla benzin yaktıklarını tespit eden devletimiz kadınlar için D&G ve Cristian Dior benzin istasyonları kurmayı planlıyor... :P

Amerikada şimşek çaksa bize zam gelecek

anaconda84
03 Şubat 2011, 13:47
:P Flash.. Flash... Flash... :P

Amerikada kadın şoförlerinin artış sebebini göz önünde bulunduran hükümetimiz Türkiye'de de kadın şoförlerin artacağını öğrenerek benzine zam yaptı... Kadın şoförler erkeklere göre daha fazla benzin yaktıklarını tespit eden devletimiz kadınlar için D&G ve Cristian Dior benzin istasyonları kurmayı planlıyor... :P

abi çok güzeldi bu yaa helal olsun valla ::koop::

ilhan1154
03 Şubat 2011, 13:49
benzin istasyonlarının silahlı olduğunu hatırlatır yağmalama fikrinin kaportayı deldirmekle sonuçlanma ihtimali olduğunu dikkate almanızı tavsiye ederim :queen:

mısırdada polısler sılahlı fakat bır ıse yaradımı? :) ıstasyonlarda 2-3 sılah var ıse 1 apartmandan cıkcak sivildede en az okadar vardır .
ne zaman baslıyoruz. :P

GT250rAlanya
03 Şubat 2011, 13:49
abi çok güzeldi bu yaa helal olsun valla ::koop::

Afiyet olsun. O senin güzelliğin hocam.. :rendeer:

anaconda84
03 Şubat 2011, 13:54
karnımda öyle acıkmıştıki :D daha yemekte yememiştim :queen:

sgurdal
03 Şubat 2011, 14:25

bir deli kuyuya bir taş atmış hikayesi gibi
topiği başlatan kişi bir daha mesaj atmamış, yazdığının da hiçbir anlamı yok, daha açıklayıcı mesajlarla başlık açarsanız daha faydalı olur..

emrello
03 Şubat 2011, 15:31
bir deli kuyuya bir taş atmış hikayesi gibi
topiği başlatan kişi bir daha mesaj atmamış, yazdığının da hiçbir anlamı yok, daha açıklayıcı mesajlarla başlık açarsanız daha faydalı olur..

Açıklaması mı var bunun, kazığı yedik oturuyoruz işte! :pr:

Geçmiş olsun hepimize!

8,5 kuruş zamlandı benzin ve motorin...

sgurdal
03 Şubat 2011, 16:14
açıklayamadım sanırım demek istediğimi,
arkadaş yeni konu açmış, ve sadece şunu yazmış :

şimdi konu başlığını ve arkadaşın ilk mesajını okuyunca zamla ilgili birşey olduğu anlaşılıyor ama sadece o kadar. neye zam gelmiş, ne kadar gelmiş, kaynak ne belli değil. başlık açarken daha dikkatli olmak gerektiğini savunuyorum sadece.

Dogan88
03 Şubat 2011, 16:19
Açıklaması mı var bunun, kazığı yedik oturuyoruz işte! :pr:

Geçmiş olsun hepimize!

8,5 kuruş zamlandı benzin ve motorin...

sadece motorin zamlandı benzinde bişey yok. Padişahım çok yaşa :))

MkD
03 Şubat 2011, 17:49
geçen gün haberlerde yapay benzin yapıldı diyorlardı 50 kuruş litre fiyatı :mrgreen:
haa zaten biz gerçek benzinide 1 TL den alıyoruz üstüne yapayında bindirirler kdv ötv oda olur 3 lira 50 kuruş :silent:

efkar67
03 Şubat 2011, 20:00
:D bu olaya tek cozum benzin istasyonlarına saldırcaz halk ayaklancak polise saldırcak kan dokulcek ancak oylee...benzin 5 tl olcak aha burayada yazıyom....benzin 10 tl olsada bizim halkımız birsey bile yapmaz yapamaz ...doguda kacak mazota devam kacak sigaraya devam onların vergisini bizden alıyolar....Ben alıstım kazık yemeye sizde aalısın bence...nede olsa bizim devletimiz 1 kurus verip 2 kurus almaya alışkın...:pr::pr:

greyhorse
03 Şubat 2011, 20:17
bizde ayaklanalım olmuyor boyle , benzın ıstasyonlarını yağmalayalım . olmazmı? :)

bunun için biri kendini feda etmeli yada bir iki kişiyi vuracaklar sonunda anca oyle olur.ilk işim bunları grup toplantı odalarına toplayıp .tüm girişleri kapattıktan sonra diri diri yakacagım(hayt hitler) :)

efkar67
03 Şubat 2011, 20:26
AsLan ABim benim ver odunu ver odunu yakısırrrrr:queen::queen:

fz6_fazer
03 Şubat 2011, 21:00
benzin istasyonlarının silahlı olduğunu hatırlatır yağmalama fikrinin kaportayı deldirmekle sonuçlanma ihtimali olduğunu dikkate almanızı tavsiye ederim

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/85507-yeni-zam-hayirli-olsun.html#ixzz1Cv5nZ4dI
Flash.. Flash... Flash...

Amerikada kadın şoförlerinin artış sebebini göz önünde bulunduran hükümetimiz Türkiye'de de kadın şoförlerin artacağını öğrenerek benzine zam yaptı... Kadın şoförler erkeklere göre daha fazla benzin yaktıklarını tespit eden devletimiz kadınlar için D&G ve Cristian Dior benzin istasyonları kurmayı planlıyor...

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/85507-yeni-zam-hayirli-olsun.html#ixzz1Cv5sTl9t
Benım tek korktugum, bu hortumcuların yurt dısında banka hortumlaması!!!!!!!!!
Ozaman benzıne gelecek zam akıllara zarar, ne omur yeter nede japon mucıtlerı bu olayı cozemez

stubborn
03 Şubat 2011, 21:18
mmeeeee mmeeeeeeeeeeeeeeee

ilhan1154
03 Şubat 2011, 21:46
mmeeeee mmeeeeeeeeeeeeeeee

mhee meeee :)

KUVVETMİRA
03 Şubat 2011, 21:53
hoşt hoşt!

greyhorse
03 Şubat 2011, 22:48
takıldık cıddıye aldın
bu zamana kadar davamdan sasmadım
arkalara karısacak yasta nede mantıktayım
kavgan benle degıl sistemle
once sorarlar dimi bunu degıstırmek ıcın ne yaptın?
gerekirse araya karışmadan küfürde ederim ,yumrukta atarım
diri diride yakarım ,yanarım...
verin odunu :mrgreen:

KUVVETMİRA
03 Şubat 2011, 22:56
ciddiye alanda kabahat :bounce:
sivilde çıkmayın karşıma hazımsız küfürbazlar.
dava adamı dediğin sıkı küfür edip hasmını sindirir öyle ya!
dövüş günüde gelecek böyle giderse derdetme.
zira bu memleket bu yükü çekemez çok.
çıkarılır savaş baltaları 80'lerde gömüldüğü yerden.
maalesef.
bizde üstümüze düşeni yaparız o vakit.

dreamdark
03 Şubat 2011, 23:03
Yaz ortalarında 4,50'yi bulur diyorum benzin fiyatı..

scorpions_59
03 Şubat 2011, 23:16
Yaz ortalarında 4,50'yi bulur diyorum benzin fiyatı..

umalımda daha fazlası olmasın arkadaşım.
zaten hayatımızı herşeyi kısıtlayarak yaşamaya çalışıyoruz.