Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilica Motorlu Kuryeye Çarptı ve Kaçtı

Sayfa : 1 [2]

frustrated
02 Şubat 2011, 22:03
adamların arayıpta bulamadığı ülke işte..parası şöhreti olanın sözü geçer, kuralların üstündedir...daha ne olsun?

extrem_015
02 Şubat 2011, 22:20
yazık yav :farao:

ertanos
02 Şubat 2011, 23:29
Çarpan kişinin ünvanı yada sıfatı hiç önemli değil. Kim olursa olsun o şekilde çarpıp kaçan insanın insanlığından şüphe ederim.

Kurye arkadaşın gönlünü alırlar tabi niye almasınlar. Ama ne derece teselli edici olur oda şüpheli.

saw
02 Şubat 2011, 23:40
terbiyesizlik yapmış bilika

arslanfb
03 Şubat 2011, 00:06
Adam adam değil ki Bilica işin için de ise tamamdır...

askersss
03 Şubat 2011, 00:44
Az önce ntvsporda gördüm haberi ve araştırdım nette.
Fenerbahçenin okuma yazma bilmemesiyle ünlü futbolcusu bilica jipiyle motosikletli kurye arkadaşımıza çarpıp kaçıyor. Olay mobese kamerasına takılıyor tabiki. Yakalandıktan sonrada çarptığımı farketmedim diyor.
Bu adama zaten kıldım şimdi ise nefret doluyum.

http://spor.mynet.com/haber/bilica-kuryeye-carpti-ve-k/31874

O kendini bilmezi motosiklete bindirin bende aynı şekilde bilika ya çarpayım kesinlikle beni asarlar.

aya
03 Şubat 2011, 17:30
ne milletiz yav! çoğu meslek kuruluşunun, derneğin, vakfın kapısında mutlaka o kuruluşla ilgili Atatür'kün söylediği bir vecize bulunur bu memlekette. bakınca, Atatürk'ün bu kadar fazla sözü söyleyebilmesi için 150-200 yıl yaşamış ve gezmiş, görmüş olması lazım dersiniz. uydurmak, bedava...

madem her konuda bir şey söylemiş, motosiklet konusunda da bir şeyler söylemiştir herhalde, şunun gibi mesela :

"İstikbalde motosiklet, milletlerin en ideal ulaşım araçlarından olacaktır". M.Kemal ATATÜRK

biz de bunu forumun kapısına mı assak acep?

Salihyet
03 Şubat 2011, 17:32
ne milletiz yav! çoğu meslek kuruluşunun, derneğin, vakfın kapısında mutlaka o kuruluşla ilgili Atatür'kün söylediği bir vecize bulunur bu memlekette. bakınca, Atatürk'ün bu kadar fazla sözü söyleyebilmesi için 150-200 yıl yaşamış ve gezmiş, görmüş olması lazım dersiniz. uydurmak, bedava...

madem her konuda bir şey söylemiş, motosiklet konusunda da bir şeyler söylemiştir herhalde, şunun gibi mesela :

"İstikbalde motosiklet, milletlerin en ideal ulaşım araçlarından olacaktır". M.Kemal ATATÜRK

biz de bunu forumun kapısına mı assak acep?

Üstüne gitmeyin yav :) :) :)

cbrl-ozkn
03 Şubat 2011, 18:21
şimdi yeni bir haber daha öğrendim. Kurye arkadaş şikayetçi olmamış bilicadan. Nedenmi? şu yüzden olabilir belki : Kuryenin çalıştığı kargo şirketi ise fenerbahçenin sponsoru bir şirket.
Ekmek parası yüzünden şikayet olamamış yani arkadaş.

para verip susturmuşlardır elemanı

mbuyuk
04 Şubat 2011, 11:37
bir gün öyle bir motor kullanıcısına denkgelsin ki bu terbiyesiz adam yine aynı şekilde iki gün sonra ifade verdiği karakoldan güle oynaya çıkarken, motor sürücüsü gelip, ikişer tane diz kapaklarına, ikişer tanede ayak bileklerine sıksın ve orada olay yerinde adalet yerini bulsun ve geride kalan bilükaya ileriki futbol yaşantısında başarılar dileyip parrdon bir yanlışlık oldu nereye ateş ettiğimi farketmedim deyiversin:cat:

RiDeR_2
04 Şubat 2011, 21:14
Ayıp , az sayılamayacak trafikte o hız körükörüne araç sağlaması ve sonrasında vurup kaçması canavarlıktan başka bişey değil
Ben bi Fenerbahçeliyim ,bilicaya kulüpten bi yaptırım uygulandımı bilmiyorum ama olayının adli kısmının yanı sıra bilicaya kulüpten kesinlikle bi yaptırım uygulanmalı

blt_59
04 Şubat 2011, 21:27
şerefsiz herif,küfretmemek için o kadar izlememeye çalışıyorum her kanalda karşımda adi herif.. beyfendi ERTESİ GÜN ifade vermeye gidiyor ve serbest yok böle bişey yaa,ALLAH tan kamera kayıtları var yoksa o jipin hasarınıda o zavallı kuryeye çatır çatır ödetirlerdi..

Şener
04 Şubat 2011, 21:30
Bilicayı hapse atsalar ne olur ki? Adam Saraçoğlu stadında tünel kazma konusunda master yaptı:cherry:
Şaka bir yana görüntülerden olayın ne kadar vahim olduğu görülüyor ve insan kendine şunu soruyor:
Ya o kurye jipin önüne düşseydi.
Ya orada kameralar olmasaydı.
Geçmiş olsun kurye kardeşim sen var ya Bilica ?&%%/()?? anladın sen onu...

hattat_hasan
05 Şubat 2011, 11:13
Allah bir insanın içine vicdan koymayınca neler olduğunu gördük ne yazıkki, nasıl bir şey bu ?? para ve şöhret bir insanın, insan olmasına sebep olan duygulardan mahrum olmasına sebep olabiliyor.. böyle biri bırakın tuttuğum takımın oyuncusu, babamın oğlu olsa kapıdan içeri almam....

metci
24 Mayıs 2011, 23:10
Fenerbahçeli futbolcu Fabio Bilica'nın, trafik ışıklarında bekleyen motosiklete çarparak sürücünün yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla yargılandığı davada, hakkında zorla getirilme kararı verildi.

BİLİCA'YA ZORLA GETİRİLME

İstanbul 6. Sulh Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Brazilyalı Fabio Bilica katılmazken, müşteki Feysel Akalp ve avukatı hazır bulundu. Şikayetçi olduğunu ifade eden Feysel Akalp, sanığın cezalandırılmasını istedi. Suçtan zarar görme ihtimali dikkate alarak Akalp'in davaya katılma talebini kabul eden mahkeme, davetiye gönderilmesine rağmen duruşmaya gelmeyen sanık Fabio Bilica hakkında zorla getirme müzekkeresi düzenlenmesine karar verdi. Duruşma eksikliklerin tamamlanması için ertelendi.

BİR YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, 31 Ocak 2011 Beşiktaş'ta meydana gelen ve motorsiklet sürücüsü Feysel Akalp'in yaralanmasıyla sonuçlanan kazaya karışan ve ardından kaçan aracın Fabio Bilica tarafından kullanıldığı belirtildi. Bilica'nın "taksirle yaralamak" suçundan 3 ay ile 1 yıl arasında hapis cezasına çarptırılması isteniyor.

KAYNAK: MİLLİYET

Acil112
24 Mayıs 2011, 23:24
bu ülkede herkezin bir fiyatı var. Para öder şikayet geri alınır...

Thisfalse
24 Mayıs 2011, 23:31
Millet arabasından inip yardım etmeye aciz

151rsfa
24 Mayıs 2011, 23:54
vay şerefsiz vay

Bado
25 Mayıs 2011, 00:21
Ulem cahilin önde gideniyim.:pr:
Bilica ne diye merak edip girdim topige.:)
Araba markasi zannettim.:cherry:

Bende dedim heralde yine cin mali motor markasi felan onun hakkinda muhabbet var :queen: bende bole bisiyle karsilascami bilmiyordum. Neyse kaza geciren arkadasimiza gecmis olsun.