PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boyum kısa ama seleyi kendime göre ayarlatmak istiyorum

feliçita
25 Ocak 2011, 21:04
öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim..ben kendi boyuma göre bir maxi scooter bulamadım..boyum 1.60 cm.hangi scootere bindiysem ayaklarım boşta kaldı..ben bu duruma bir çözüm bulmak için görüşlerinize ihtiyacım var arkadaşlar...nexus 500 alacağım..sele de oynama yapsam işinin ehli bir döşemeci benim boyuma uygun bir şekilde selenin boyunu ayarlayabilirmi..ayarladığını farzedelim..motorun orjinalindeki gibi rahat bir oturma keyfi verirmi..bu şekilde bir ayarlamayı motorunda deneyen arkadaşlar var ise ve ya bu durum hakkkında önerileri olan varsa memmnuniyetle görüşlerini bekliyorum..teşekkür ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

yok mu 1.60 boyu olup da maxi scooter kullanan...

yürekçe
25 Ocak 2011, 21:05
tüm bu soruları döşemecinle paylaş. benim bir döşemecim var, mutlaka ama mutlaka bir şekil yapıp gerekirse demir kaynak kesme biçme vs yapıp sunuyor.

ama mersinde :(

feliçita
25 Ocak 2011, 21:15
tüm bu soruları döşemecinle paylaş. benim bir döşemecim var, mutlaka ama mutlaka bir şekil yapıp gerekirse demir kaynak kesme biçme vs yapıp sunuyor.

ama mersinde :(

ben ıspartada yım bana en yakın yer ısparta.antalya..denizli..çook zorlasam izmir

yürekçe
25 Ocak 2011, 21:21
şansına küs. ama şöyle bir gözüne kestir. belki tamircinle paylaş. o biliyordur birini...

feliçita
25 Ocak 2011, 21:23
ewet haklısın ama tam layıki ile yapabilir mi..o muamma...

acayüp
25 Ocak 2011, 21:51
Nexus koltuğunu alçaltmak için fazla yüksek değilmi. Dengesiz ve orantısız bir görüntü çıkabilir.
Biraz daha ufak model düşünseniz joyride 200 de hiçbir tadilata gerek kalmadan rahat edebilirsiniz.
Sizin boyunuzda cbf1000 kullanan bir tanıdığım var. Koltuğu yaptırmış yalnız işçilik çok iyi hiç absürt görünmemişti. Yalnız İstanbul da yaptırdı.

feliçita
25 Ocak 2011, 21:56
antalya da bu işi yapanlar vardır illaki ...netten bi araştırma yapıp öyle karar vermenin daha da sağlıklı olacağını düşünüyorum...seçici olup iyice düşünmek lazım...10 numara bi işçilikle bu sorun hallolur kanaatindeyim...taktım kafama ben motora uymuyorsam motorum bana uysun..

GT250rAlanya
25 Ocak 2011, 22:01
Benim boyum1.68. Bende maxi sccoter kullanıyorum. Deer 152. ama yetiyor. Süspansiyonları daha kısa alsan olay çözülür. Veya Koltuğun süngerini spiralle 2 cm inceltse bile yeter diye düşünüyorum.