PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Kaze Hit

kursattekin
16 Ocak 2011, 13:45
Bu motoru kullanan var mi? Yorumlarini alabilir miyim? Bir iki gun icinde almayi dusunuyorum fiyati cok uygun ve yakiti da dusuk ( 1.6lt/100km ) ama kullanici yorumlarini merak ediyorum, tesekkurler

kursattekin
16 Ocak 2011, 19:02
bilgisi olan yok mu?

Seko
16 Ocak 2011, 19:04
Böyle bir motor mu varmış ?

Khutuck
16 Ocak 2011, 19:07
Yahu nereden buluyorsunuz böyle abidik gubidik motorları? Laf olsun torba dolsun konular hep...

MkD
16 Ocak 2011, 19:20
Bu motoru kullanan var mi? Yorumlarini alabilir miyim? Bir iki gun icinde almayi dusunuyorum fiyati cok uygun ve yakiti da dusuk ( 1.6lt/100km ) ama kullanici yorumlarini merak ediyorum, tesekkurler

japon cub alabilirsiniz
bu kawasaki kaç liraymış bilmiyorum fakat yakıt tüketimi diğer cublar gibi

fıratmoda46
16 Ocak 2011, 19:23
tr de bulamazsın o motoru..

houlacaust
16 Ocak 2011, 19:35
bencede başka motor bakın

kursattekin
16 Ocak 2011, 19:35
Yahu nereden buluyorsunuz böyle abidik gubidik motorları? Laf olsun torba dolsun konular hep...

Abidik gubidik motor dedigin CuBuF olmasin, onun ismi CBF, satin alacagim diyorum laf olsun torba dolsun diyorsun, laf icin mi alinir, komikligin alemi yok

nopolice
16 Ocak 2011, 19:42
Size bişi sormak istiyorum. ben motor alacam allah nasip ederse R6 mı yoksa honda cbr-600 mü hangisi:D

kursattekin
16 Ocak 2011, 19:46
Her ikisi de yakisir sana, Allah kazasiz belasiz surusler versin

Blackeagletr
16 Ocak 2011, 19:51

Abidik gubidik değil de, Türkiye'ye gelmemiş olan bir motor. Yeni Innova da yaklaşık bu kadar yakıyor.

fıratmoda46
16 Ocak 2011, 19:53
Her ikisi de yakisir sana, Allah kazasiz belasiz surusler versin

Bir Daha Altından Kalkamayacagın Şeyleri Yazıp Tekrardan Duzeltme...Forumda Terbiyesizlik Derecesini Aşacak Yazılar Yazıp Sonradan Çıkacak Durumları Göz Önune Alarak İyice Düşünüğ Oyle Yaz Yazmak İstediklerini...

Khutuck
16 Ocak 2011, 19:53
Kawasaki'nin sadece Tayland için ürettiği bir cub motosikletten bahsediyoruz.

Tayland'da yaşıyorsan al, yoksa alma.

Mutlu edici yorumdur umarım.

inci1903
16 Ocak 2011, 19:56
cup türü motordur,tasarımı diğer cuplara göre daha iyi sayılır fakat türkiyede satışı yoktur.
buna benzer olarak honda innovaya bakabilirsin,yakıtı düşük yazdığın motor kadar sağlamdır.

kursattekin
16 Ocak 2011, 19:59
Abidik gubidik değil de, Türkiye'ye gelmemiş olan bir motor. Yeni Innova da yaklaşık bu kadar yakıyor.

Ben yurtdisinda yasiyorum ve bulundugum yerde Honda Innova yok, kawasakinin cup motoru oldugunu gorunce bayiye gidip inceledim, fiyati cok uygun ama uretimine bu sene son verilmis, o yuzden fiyati baya indirmisler ( 1600TL civarina ) ve ikinci eli yok ama urunun bir dergideki tanitim yazisinda kawasakinin yuz karasi cunku 3-4 kati fiyatla sattiklari kawasakilerden hem surus hem yakit hem guc olarak cok ustun yaziyordu, o yazi da ilgimi daha da artirdi ama turkce yada ingilizce kullanici yorumu bulamadim, o yuzden danismak istedim, sonucta bu fiyata ve yakita tahminimce 1-2 senede parasini zaten amorti eder, bir de benim acgozlulugum var, bunu satar bir ustunu alirim yerine, bu da durur digerini de alirim diyorum, tum motorlar tip model hosuma gidiyor acikcasi, cin mali da olsa ayni, eski de olsa ayni, biraz fazla param olsa galiba 3-4 tane motorum olur ama simdilik bu maddiyattan dolayi istegim

MkD
16 Ocak 2011, 20:32
Ben yurtdisinda yasiyorum ve bulundugum yerde Honda Innova yok, kawasakinin cup motoru oldugunu gorunce bayiye gidip inceledim, fiyati cok uygun ama uretimine bu sene son verilmis, o yuzden fiyati baya indirmisler ( 1600TL civarina ) ve ikinci eli yok ama urunun bir dergideki tanitim yazisinda kawasakinin yuz karasi cunku 3-4 kati fiyatla sattiklari kawasakilerden hem surus hem yakit hem guc olarak cok ustun yaziyordu, o yazi da ilgimi daha da artirdi ama turkce yada ingilizce kullanici yorumu bulamadim, o yuzden danismak istedim, sonucta bu fiyata ve yakita tahminimce 1-2 senede parasini zaten amorti eder, bir de benim acgozlulugum var, bunu satar bir ustunu alirim yerine, bu da durur digerini de alirim diyorum, tum motorlar tip model hosuma gidiyor acikcasi, cin mali da olsa ayni, eski de olsa ayni, biraz fazla param olsa galiba 3-4 tane motorum olur ama simdilik bu maddiyattan dolayi istegim

siz hangi ülkedesiniz bilmiyorum
fakat türkiyede kanuna göre son üretimden 10 yıla kadar parça bulundurma zorunluluğu var
kanun var ama uygulama pek yok :mrgreen:
sizin bulunduğunuz ülke içinde vardır geçerli bir kanun umarım bizimkisinden daha iyi uygulanıyordur
bu nedenle üretimin bitmesini filan bence dert etmeyin derim