PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım lütfen arkadaşlar bıktım ya

antilop_skul
02 Aralık 2010, 21:12
merhaba arkadaslar 151 rs m gene canım sıkıyo yokusta kalkarken tıkır tıkr ses geliyo motor hareket edene kadar vida zırıltısının daa kalın sesle cıkısı gibi 2 kişi binince ölü gibi ibrem calısmıyo ama mesela 80 yapıyosam 2 kişi 50 yapa biliyorum kayış varyatör bilyası manifolt değiştirdim debriyaj balatasının iyi oldugunu söyledi tamirci onları değiştirken sizce neden dir nasıl halolur lutfen yardım edin simdiden teşekür ederim..

ceysin53
02 Aralık 2010, 22:53
Arkadaş,motorun yag yakıyormu,yakıyorsa hızını keser ve motora kac numara yag koyuyorsun,benım tavsıyem 10-40.kalin yag koyarsan veya fazla yag koyarsan motorun hızını keser,aynileri bende oldudan ondan bılıyorum..Kontrol et bakalım ne cıkacak...

antilop_skul
03 Aralık 2010, 00:28
Arkadaş,motorun yag yakıyormu,yakıyorsa hızını keser ve motora kac numara yag koyuyorsun,benım tavsıyem 10-40.kalin yag koyarsan veya fazla yag koyarsan motorun hızını keser,aynileri bende oldudan ondan bılıyorum..Kontrol et bakalım ne cıkacak...

evet yağ yakıyor motor sürekli ekliyorum 10/40 kullanıyorum yağı ortalama ben yapsam nekadara patlar bi bilgin varmı