PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akıl almaz motosiklet kazası

KuweytLi
01 Aralık 2010, 17:56
Moskova'nın en işlek caddesinde hızla ilerleyen üzerinde iki kişinin bulunduğu motosiklet kontrolden çıkınca saniye saniye kaydedilen bir dehşete konu oldu.
Motosiklet karşı şeritte kırmızı ışıkta bekleyen bir jipe hızla çarptı. Kaza ile sürücü ve yolcu motosikletten savruldu. Kaza ile motosiklet sürücüsü çarptığı jipin ön camına, yolcu da jipi aşarak arkadaki jipin ön camına yapıştı.

Motor sürücüsü ve yolcu kazada ağır yaralanırken şoku üzerinden atan jip sürücüleri ise yaralıların hemen yardımına koştu.

DHA

http://video.mynet.com/habervideo/Akil-almaz-motosiklet-kazasi/1027633/

necatik35
01 Aralık 2010, 18:13
Direk 600 lükle başlamış herhalde arkadaş.Anladın sen onu:P

halitcix
01 Aralık 2010, 18:19
:farao: Fenaaaaaaaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:17 ----------

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Levsy
01 Aralık 2010, 18:26
Havalanan sürücünün arkadaki aracın önüne değil de üstüne düşmesi büyük şans.
Ama neredeyse bütün motosiklet kazalarını akıl alır, bu da aklın alacağı bir kaza. Motosikletle bir cisme çarpınca başka ne olur ki, işte sonuç bu mesela.
Akıl almayan şey insanların sürüş tarzı olabiliyor bazen.

eray_uluyazı
01 Aralık 2010, 18:29

necati abi yine koymuş kapağı :queen:

ISEPULTURAI
01 Aralık 2010, 18:30
çok kötü

Olcay Avşar
01 Aralık 2010, 18:31

:mrgreen::mrgreen:

zeda3000
01 Aralık 2010, 18:37

Bir insanin adi cikmaya gorsun, :mrgreen: Tebrik ederim tam oturmus bu :cat:

Ramazan Can
01 Aralık 2010, 18:38

:cat::cat::cat::cat:

huceyn
01 Aralık 2010, 18:40
kanka sağlam giriyo ama ha:cherry:

KuweytLi
01 Aralık 2010, 18:47

:d yok sınıf atlıyarak başlamış bu ondan bu durumda :queen::queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

kanka sağlam giriyo ama ha:cherry:

kanka sarhoş bu heralde beni sarhoşken bidaha bindirme sakın bak böle oluruz :d

:queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:43 ----------

benm kaza yapmamı bekliyen kaç tane insan var acaba :D çok merak ediyorum :queen: :queen: :queen: :queen:

huceyn
01 Aralık 2010, 18:52

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

:queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:43 ----------

benm kaza yapmamı bekliyen kaç tane insan var acaba :D çok merak ediyorum :queen: :queen: :queen: :queen:

olm benim kafam iyiyken bile senden iyi kullanıyorum ben.en azından sahilde 180 e kitlemiyorum:cherry:

Khutuck
01 Aralık 2010, 19:04

http://images.gittigidiyor.com/2910/YZF-R1-MONO-KAPAK-2009-2010__29104756_0.jpg

Arkadaşlar konu dışı ama, Fazer için bu tarz bir monokapak arıyorum, nereden bulabilirim?

inzell
01 Aralık 2010, 19:08
İnsanlar çok duyarsız olmuş, yoluna devam ediyorlar.

yunus_34
01 Aralık 2010, 19:23

anlamış abisi anlamış :mrgreen::mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

İnsanlar çok duyarsız olmuş, yoluna devam ediyorlar.

acaba hangisi doğru bu insanların duyarsızlıklarımı yoksa bizim memlekette olsa çok tan her iki şeritte kapanmış merkalı gözler toplanmış ambulans gelemez ilk yardım müdahalesi yapmak isteyip de bu işi usulüne uygun yapamayanların oldugu,yardım dan çok yaralıların daha acı çekmesine sebebmi verirlerdi acaba....

takendy
01 Aralık 2010, 19:25

Arkadaşlar konu dışı ama, Fazer için bu tarz bir monokapak arıyorum, nereden bulabilirim?

bunlardan olmaz mı ?

http://img365.yukle.tc/images/12722836796-md.jpg (http://www.yukle.tc)

rman
01 Aralık 2010, 19:38
Vay be topik e bak, sastim kaldim vallahi.
Söz konusu kaza bile topikde ki konusmalar kadar sasirtmadi.
Üstü kapali alkol uyusturucu muhabbeti yapiliyor artik motosiklet net topiklerinde.
Harika yaa , muhabbetiniz her daim olsun, keske herzaman böyle neseli olun.
Hem sulu hem kuru takilin, hatta isi biraz daha ilerletmenizi tavsiye ederim. Size kimyasallari öneriyorum. Sonra trafige kapali bir alanda gaz acmanizi.
En azindan insanlara bisey olmaz...........

necatik35
01 Aralık 2010, 19:44
Üstü kapali alkol uyusturucu muhabbeti yapiliyor artik motosiklet net topiklerinde.
Hem sulu hem kuru takilin, hatta isi biraz daha ilerletmenizi tavsiye ederim. Size kimyasallari öneriyorum. Sonra trafige kapali bir alanda gaz acmanizi.

Kapak işini kilitlenen şu konuyu takip edersen anlarsın.
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/83506-600-ile-baslanilmaz-diyenlere.html
Sulu kuru işine karışmam bu konular beni aşar.:queen:

ISEPULTURAI
01 Aralık 2010, 20:18

Böyle bir yorum yapıcaktım fakat tecrübeli birisi duyarlı birisi illa ki yapıcaktır dedim hiç ses etmemiştim siz yapmışsın evet adamlar artık forumda alkollü motor kullanıyoruz diyorlar 2 tane kendini üstün zekalı akıllı sanan arkadaş var bu forumda hava atılıcakmış bir konu gibi yok ben sulu 180 yaptım gibi muhabbetler yapıp kendilerini üstün ırk gibi görme çabaları var böyle adamlar her zaman kaybeder her yerde böyledir böylede devam eder.

acayüp
01 Aralık 2010, 20:41
Böyle bir yorum yapıcaktım fakat tecrübeli birisi duyarlı birisi illa ki yapıcaktır dedim hiç ses etmemiştim siz yapmışsın evet adamlar artık forumda alkollü motor kullanıyoruz diyorlar 2 tane kendini üstün zekalı akıllı sanan arkadaş var bu forumda hava atılıcakmış bir konu gibi yok ben sulu 180 yaptım gibi muhabbetler yapıp kendilerini üstün ırk gibi görme çabaları var böyle adamlar her zaman kaybeder her yerde böyledir böylede devam eder.

:cat: Aynı şeyi düşünmüşüz

Körler sağırlar birbirini ağırlar ortamı yaratmışlar kendi aralarında.
Geçen bir konuda da bozacının şahidi şıracı yı oynuyorlardı..

inzell
01 Aralık 2010, 20:49
acaba hangisi doğru bu insanların duyarsızlıklarımı yoksa bizim memlekette olsa çok tan her iki şeritte kapanmış merkalı gözler toplanmış ambulans gelemez ilk yardım müdahalesi yapmak isteyip de bu işi usulüne uygun yapamayanların oldugu,yardım dan çok yaralıların daha acı çekmesine sebebmi verirlerdi acaba....Tek taraflı kıyaslamışsın. Demek istediğim karşı yönden olsun kendi yönünden olsun güvenli bir çember içine alınmaları. Yani oradan geçenlerin tek yapabileceği şey meraklı bakışlarla sınırlı değil bana kalırsa.

oguzhan6161
01 Aralık 2010, 20:57
600 lük lafı popüler oldu valla :queen: :cherry:

huceyn
01 Aralık 2010, 21:13
:cherry:
600 lük lafı popüler oldu valla :queen: :cherry:

bir hafta sonra da litrelik lafı popüler olacak:cherry:

hatis
01 Aralık 2010, 21:13
karşı dan gelen araçların yoluna giriyor acaba öndekinimi sollamaya çalışıyor onu çözmeye çalıştım.
çokı garip , ve kmse o kaza da inipte!!!yardım etmiyor harbi bunlar moskof gavurumu!!
bnlar nasıl insan be.
ya yan aracına bişe oluo insanlar ölüyor sen inmiyorsun.

oguzhan6161
01 Aralık 2010, 21:15
:cherry:

bir hafta sonra da litrelik lafı popüler olacak:cherry:

hadi ya litrelik konusundn haberim yok tüh kaçırdık :queen: :cherry:

GÖЯKEM
01 Aralık 2010, 21:19
hadi noldu gördük kazayı ne geçti elinize sabahtan beri ağzım kurudu dilim değill açmayın böyle konularrr

extrem_015
01 Aralık 2010, 21:23
ne yaptı o öyle ya off offf fena vurdu ve uçtu bu arada şu kapak konusuna bende katılıyorum :)

huceyn
01 Aralık 2010, 21:23
hadi ya litrelik konusundn haberim yok tüh kaçırdık :queen: :cherry:

yok yahu kaçırdığın yok henüz.
görüşme aşamasında olduğumuz bi rr var.ondan sonra litreliğe de aşina olursunuz:cherry:

EnDuRoCu_
01 Aralık 2010, 22:04
Bu açtığın konu rekora koşar benden söylemesi :P

GorkeM
01 Aralık 2010, 23:10
karşı dan gelen araçların yoluna giriyor acaba öndekinimi sollamaya çalışıyor onu çözmeye çalıştım.
çokı garip , ve kmse o kaza da inipte!!!yardım etmiyor harbi bunlar moskof gavurumu!!
bnlar nasıl insan be.
ya yan aracına bişe oluo insanlar ölüyor sen inmiyorsun.

Buradakiler böyledir... izlerler...
Demin bir otomobil kazası videosu izledim belki izleyeniniz vardır.
Yine ya burası ya rusya. Otoyolda trafik kazası.
Birçok ölü var fakat bir de yaralı var.
Kazayı kameraya alan adam can çekişen yaralının 1 metre ilerisinden adama fokusluyor. Çevresinde dolanıyor hiç oralı değil... Benim gidip adama yardım edesim geldi...

Öte yandan 2 kolumdan bir adamın tutup beni sürükleyerek taksiye atmasındansa hiç dokunulmamayı tercih edebilirim...

y.infernal
02 Aralık 2010, 00:15
-Aşırı Hız ve
-Dalgınlık

Bazı arkadaşlar tecrübe kazanması için benim gibi tatlı bir kaza geçirmeli ki altındaki makinanın oyuncak olmadığını anlasınlar.

ByBaTeR!ST
02 Aralık 2010, 00:20

ALLAH seni başımızdan eksik etmesin yahu sen birtanesin Khutuck :queen::queen:

Taner YILMAZ
02 Aralık 2010, 00:41
Buradakiler böyledir... izlerler...
Demin bir otomobil kazası videosu izledim belki izleyeniniz vardır.
Yine ya burası ya rusya. Otoyolda trafik kazası.
Birçok ölü var fakat bir de yaralı var.
Kazayı kameraya alan adam can çekişen yaralının 1 metre ilerisinden adama fokusluyor. Çevresinde dolanıyor hiç oralı değil... Benim gidip adama yardım edesim geldi...

Öte yandan 2 kolumdan bir adamın tutup beni sürükleyerek taksiye atmasındansa hiç dokunulmamayı tercih edebilirim...

Anlattığın videoyu merak ettim..

_oXXo_
02 Aralık 2010, 01:16

benm kaza yapmamı bekliyen kaç tane insan var acaba :D çok merak ediyorum

inatla insaları yanlış anlamaya çalışan motor sürücüsü(!!!!!!!!!!!!!!!). kimse senin kaza yapmanı beklemıyor umarımda yapmassın çünkü senin gibi bir kaç dengesiz yüzünden motor ve motor sürücülerine karşı gereksiz bir ön yargı var. birileri bu ön yargıyı kaldırmaya uğraşırken sen hala aynı kafada devam etmektesin. sen kaza yapsan ölsen sakat kalsan burdakı insanların hiç birinin umurunda olmaz ateş düştüğü yeri yakar. bizler sadece bu konu gibi yazık olmuş adama kötü uçmuş deriz.
ama tahminim bu kafayla sen zaten fazla dayanamassın r1 alıp fazla kullanamassın :(
ilk motorum olan cruiser i aldıgımda arkadaşlarım neden ss almadıgımı sormuştu benım cevabımda gayet acıktı. ss alsam fazla fazla 1 ay binerim sonum ya sakat kalma ya ölüm olur demiştim . burda sana laf anlatanların coğu aynı şekilde ilk başlangıç olarak 600 750 veya 1000 ile başlayabılırdı ama hepsınınde yıne sana anlattıgı ilk okul bitmeden liseye gidemessin

çok uzattım sanırım kusura bakmayın kazasız sürüşlerr !!!!

ozaktasi
02 Aralık 2010, 03:00
Fena bi kaza resmen tırstım..900 le direge geçirdikten sonra zaten bayağı geriledim..şimdi daha bi geri adım..sigara sağlığa zararlı olduğu kadar,,motorla hız yapmakta sağlığa oldukça zararlıdır..Az kullanmak lazım.

6PaTLaR
02 Aralık 2010, 03:13
Onur Bayraktar Taksiye,ardından Bariyere Böyle Çarpıp Havalanmış Olabilir

ugur volkan
02 Aralık 2010, 03:31
Motosikletin çarptığı araç sahibi direk arabasına bakıyor,vicdansızlığa bak yahu.
Birde insana en fazla önem veren avrupa halkına bak,en azından ben öyle biliyordum.:farao:

mogli
02 Aralık 2010, 03:45

Aaa sen R6 ile başlayıp hakkını verebilen eleman değil miydin? :queen:

Aferin sana cesur çocuksun. Takma kimseyi kaza falan da yapma ama çok çok dikkat et, çünkü emin ol en kötüsü herkesin bildiği bir facianın göz göre göre gerçekleşmesi. Ve bence hakkını veriyorum muhabbleterine girme, alırlar aklını. ( Ben değil, zaten sınıflarımız uyuşmuyor. :)

Hadi istatistiklerin tersini göster bize de şahsen mutlu olayım. Yoksa harbi üzülüyorum makinanın hakkını verdiğini düşünen motorcuların ölmesine. :salut:

mandarake
02 Aralık 2010, 03:57
Nerdeyse 40 yaşıma merdiven dayadım,1.5 sene önce motora başlarken çevremdeki *abi 500 cc ile başla" diyen afilli motorcu arkadaşları dinlemeyip, burdan okuduklarımdan hareket edip 250cc motor aldım.
ne kadar doğru bir karar verdiğimi ilk binişimde hemen anladım...

Bilmiyorum belkide ben yeteniksizimde bu arkadaşlar rossi geni taşıyor...bilemiyorum...:silent:

Bu arada kapak konusuna katılıyorum:)