PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçen gece ne güldük

kefeeee
30 Kasım 2010, 02:12
Bi arkadaş vardı ninja 250R sahibi adını falan bilmem. Mivu egzost kalın lastik falan daha benimle aynı anda ehliyeti aldı. 1,5 ay oldu baktım 600f almış gidip konuşcak şansım olmadı bile.
Adam diyorki biz orda yaklaşık 12 motoruz arada Movistardır, r6dır, r1 dir oturuyor herkez bide bizim runner tayfa falan " istediğinizi seçin kalkalım alrım" vayyyy be :mrgreen: Sonra devam ediyor laflarına " geçen ataturk caddesindeyim yapıştırdım 283 ip gibi, kapandım bide kollarımı bile kapattım. sonuna doğru caddenin yavaşliyim dedim artık" ben senelerdir atatürk caddesinde oturuyorum, ne 283 yapılabilcek yol gördüm ne 283 yapan gördüm nede o hızla giden 600F gördüm :mrgreen: Akşamda S virajı çok eğlenceliydi. Asker uğurlama vardı apaçi ayini yapılıyodu doblonun bagajı açmışlar ses sistemi falan. Aralarına bi daldim herkez açıldı bu adam bizden daha iyi dansediyo aneeey diye. Ne geceydi be.
S virajı tarafına takılan varsa haberiniz olsun kuyruğu kopuk bi cross motoru görürseniz selam verin kenara çeker muhabbet ederim herdayim. saygılar.

Levsy
30 Kasım 2010, 02:17
:silent::silent::silent:
Yatıp uyusana, geç oldu :mrgreen:

Osbourne
30 Kasım 2010, 02:18
Aral'a selam söyle biraz tartaklasın seni :mrgreen:

suato21
30 Kasım 2010, 02:27
:silent::silent::silent:
Yatıp uyusana, geç oldu :mrgreen:

:) :).....

bakoyoko
30 Kasım 2010, 03:42
Meret işte şişede durduğu gibi durmuyor ki .:cherry:

kanucan
30 Kasım 2010, 04:08
Oldu o zaman biz kalkalım. :P

kefeeee
30 Kasım 2010, 04:20
Banamı alkolik muamelesi yaptınız çözemedim afalladım bi an :mrgreen:

ortadadogulu
30 Kasım 2010, 09:03
Aral'a selam söyle biraz tartaklasın seni :mrgreen:

hocam tartaklayarak eğitime karşı değil miyiz yoksa :)