PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NTV'deki 0'dan 100'e Programı

6PaTLaR
28 Kasım 2010, 15:36
Bu Programı Beğeniyorum Pazar Günleri 3 Civarı Olduğunu da Biliyorum Ama NTV nin İnternet Sitesinde Salı Günü Fln Diyo,Hatta Bi arada Yayından kalkmıştı.
Bu Program Hangi Gün Hangi Saat?

klm644
28 Kasım 2010, 22:58
Program bugün saat 17.15 civarında başladı. ben izledim.

Audi A8 ile A1 i karşılaştırdılar.:cat:

RunemagicK
28 Kasım 2010, 23:06
geçen hafta italyada bi motosiklet fuarındalardı galiba

sercan2667
28 Kasım 2010, 23:09
evet izledim fuardakini...ducati multistrada ya bakmışlardı baya güzel bir motor 155hp

aya
28 Kasım 2010, 23:12
bu program şimdi otomobil programı mı? hayır otomobil programında otomobil olur bildiğim kadarıyla. bu programda ise otomobilden çok gereksiz çene çalmak var da, o açıdan sordum...

hatis
29 Kasım 2010, 13:44
kayıtlarını izleyebileceğim hiç biry yer bulamadım izlesene.com da sdaece kısım kısım az bölümleri var.
yani ancak canlı olarak izleme şansımız var..

aya
05 Aralık 2010, 18:21
al işte denk geldim ve şu an izliyorum. zaten yarım saatlik programın 15 dakikası geçti, halen otomobil başında çene çalıyorlar, daha içine girmediler bile. bir de körler sağırlar birbirini ağırlar misali, birisi "konsol şeker kamışıymış" diyor diğeri "evet evet" diye tasdik ediyor. çekimler berbat, konu berbat, bilgiler ondan berbat. otomobil programından ziyade sokakta arabaların yanında çekilmiş tartışma programına benziyor. artık dayanacak gücüm kalmadı, kafa şişirdiler, ben kanal değiştiriyorum...

emrello
05 Aralık 2010, 19:19
al işte denk geldim ve şu an izliyorum. zaten yarım saatlik programın 15 dakikası geçti, halen otomobil başında çene çalıyorlar, daha içine girmediler bile. bir de körler sağırlar birbirini ağırlar misali, birisi "konsol şeker kamışıymış" diyor diğeri "evet evet" diye tasdik ediyor. çekimler berbat, konu berbat, bilgiler ondan berbat. otomobil programından ziyade sokakta arabaların yanında çekilmiş tartışma programına benziyor. artık dayanacak gücüm kalmadı, kafa şişirdiler, ben kanal değiştiriyorum...

Aynen katılıyorum...

Bunların yaptığı testlerden de, tanıtımlardan da bi halt anlamıyorum. Bu arkadaşlar arabaları kurcalamayı falan seviyorlar herhalde, arada çekim de yapılıyor... Kafalarına göre takılıyorlar işte, yerseniz.

daparadoks
05 Aralık 2010, 19:32

Güldürdün valla haklısında BMW GS 1200ü göstermişlerdi 5dk sürüş 15dk çene çalma :) 0dan 100e otomobil ağırlıklı bir motorlu araç programı bazen yat falanda gösteriyordu.

cbr125races
05 Aralık 2010, 19:35
neden bilmiyorum ama ben bu adamaları grounce "tuzukurular" diyesim geliyor.Dünyanın en pahalı araçlarını test etme şansına sahipler

6PaTLaR
05 Aralık 2010, 22:19
Pazar 17:10 Da İmiş..

extrem_015
05 Aralık 2010, 23:10
dediğinize göre güzel bi program

sercan2667
05 Aralık 2010, 23:11
yarı oto yarı motor tanıtıyorlar..

The Dude
05 Aralık 2010, 23:20
Celal Pir sevdiğim bir sunucudur.

çene çalmak olarak nitelediğiniz kısım bana oldukça keyifli geliyor.

denk geldiğinde keyifle seyrettiğim bir program.

serimotorcu
06 Aralık 2010, 00:36
Bir ara motokeyf programı vardı. Ne güzel programdı o öyle.
Her hafta farklı bir motosikletin incelemesini yapıyorlardı.
Motorcu kitleye yönelik yine böyle bir programın yapılması şart.