PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benzine zam gelmiş hoş gelmiş ....

Sayfa : [1] 2 3

The Dude
28 Kasım 2010, 02:03
lafı uzatmadan sizleri bu güzel haber ile başbaşa bırakıyorum.

yeni 95 oktan kurşunsuz fiyatımız 3,78 tl .....

haydi hep beraber eselim gürleyelim ......

my91
28 Kasım 2010, 02:06
Ya yuh artık. Nedir bu ya soygun mu? Habire farkettirilmeden zam yapılıyor. nedir bunun sebebi safmıyız biz ya

uthec
28 Kasım 2010, 02:16
opetten 3.79 a aldım bugun

-eren-
28 Kasım 2010, 02:21
Bi lavaboya gidiyim..

poyraz010
28 Kasım 2010, 02:24
yazın 4 oLcak bekliyoruz yani artık ..

Reşit
28 Kasım 2010, 02:26
yaptığım kazadan sonra (yaklaşık bir aydır) her gün bisiklet tepesindeyim. hayatımdan gayet memnunum valla. her yer beleş + spor ve kaslanma vs... bu gidişle 150 cc motor lüks olmaya başlayacak biz orta kesim için. Allah belalarını versin ne diyelim. seçime az kaldı, pirinç dağıtımına başlarlar veya elektriksiz köye buzdolabı dağıtmaya. bizim tavuklar da güzel güzel sandıkta karşılığını verirler. eyvallah.:bounce:

EnDuRoCu_
28 Kasım 2010, 02:28
Tiren gelir hoş gelir ley leyyy ................... :P

Arjantinli69
28 Kasım 2010, 02:32
demekten dilimde tüy bitti desem yeridir,yazmaktan parmaklarım ağrıdı orası'da ayrı.ama yaşadığımız Ülke her şeyi Lüks görüyor Halkına :pale:
yarında güzel bir şile taraflarına turluyacaktık zammın üstüne iyi gider dimi ama

COQ
28 Kasım 2010, 02:34
Facebook da hesap açalim.
1000 cesur yurek motorcu gurubu kuralim.
Protesto edelim.
Eselim gurleyelim.
Ates edelim.
Petrol rafinelerine molotof kokteyli ikram edelim.::evil::

buggin
28 Kasım 2010, 02:41
Zaten verilen benzinin %5 i su + pislik, ama maşallah zamlarını esirgemiyolar. Başbakanımız özel aracının deposunu doldursa ya cebinden bi kere.

kanucan
28 Kasım 2010, 02:41
Geçmiş olsun.

motorhocası
28 Kasım 2010, 02:46
Bir gün herkez İnnova fanatiği olacak.:cherry:
http://www.spritmonitor.de/en/overview/18-Honda/1101-Innova.html

Ante
28 Kasım 2010, 03:22
Facebook da hesap açalim.
1000 cesur yurek motorcu gurubu kuralim.
Protesto edelim.
Eselim gurleyelim.
Ates edelim.
Petrol rafinelerine molotof kokteyli ikram edelim.::evil::

İngiltere'de biri uçağın çok rötar yapması nedeniyle facebook'a yazdığı "havalanını bombalamak istiyorum" yazısından dolayı hapiste biliyorsun di mi?:queen::queen::queen:

Jubaa
28 Kasım 2010, 03:22
Simdi millet iktidari ve devleti suclar yine bu zamlar yuzunden halbuki alakasi yok ulke zenginlesince fiyatlarda artiyo yoksa devletin ve iktidarin gecirmeye falan calistigi yok.

Bakin Amerika fakir ulke litresi 1.5 tl.

COQ
28 Kasım 2010, 04:37
İngiltere'de biri uçağın çok rötar yapması nedeniyle facebook'a yazdığı "havalanını bombalamak istiyorum" yazısından dolayı hapiste biliyorsun di mi?:queen::queen::queen:

Burasi fransa baba.
Facebook da yazmaya gerek yok.
Gidip havaalanini bombalasam ve demokrasi ve ozgurluk adina yaptim desem madalya bile takarlar.:cherry:

Sarkozy'nin partisinin subesi benim dukkanin karsisinda?
Geçenlerde yaktilar.
Polis yakanlar kendini de yakmasin diye ambulansla beraber 24 saat nöbet tuttu.
Hani ben bu mevzulari hiç açmiyorum yurdum insanina.
Biliyorum ki pinokyonun önde gideni olurum.:)

Ante
28 Kasım 2010, 04:42
Burasi fransa baba.
Facebook da yazmaya gerek yok.
Gidip havaalanini bombalasam ve demokrasi ve ozgurluk adina yaptim desem madalya bile takarlar.:cherry:

Sarkozy'nin partisinin subesi benim dukkanin karsisinda?
Geçenlerde yaktilar.
Polis yakanlar kendini de yakmasin diye ambulansla beraber 24 saat nöbet tuttu.
Hani ben bu mevzulari hiç açmiyorum yurdum insanina.
Biliyorum ki pinokyonun önde gideni olurum.:)

Fransaya taşınmak için ne yapmak lazım?

Jubaa
28 Kasım 2010, 04:48
Burda Fransiz bi arkadasim var adam 1.25 dolar otobuse para veriyor hergun gidip okuldan o parayi istemis ben ogrenciyim buna para mi vercem diye:cherry:

Uyanik olmak baska bisey tabi.

Osbourne
28 Kasım 2010, 04:51
lafı uzatmadan sizleri bu güzel haber ile başbaşa bırakıyorum.

yeni 95 oktan kurşunsuz fiyatımız 3,78 tl .....

haydi hep beraber eselim gürleyelim ......

Hell, Yeahh..

COQ
28 Kasım 2010, 05:47
Fransaya taşınmak için ne yapmak lazım?
Valla buraya tasinanlarin çogu kaçak.
Kaçak olani bile kolay kolay atmiyorlar buradan.
Bir sekilde kapagi atarsan gerisi çileli ama zor degil.

Burda Fransiz bi arkadasim var adam 1.25 dolar otobuse para veriyor hergun gidip okuldan o parayi istemis ben ogrenciyim buna para mi vercem diye:cherry:

Uyanik olmak baska bisey tabi.

Uyanik olmakla ilgisi yok.
Simdi senin devletin diyor ki, mecburi egitim.
Yani her vatandas belli bir sureye kadar çocugunu okutmak zorunda.
Türkiye'de sanirim en azindan ilkogretim zorunlu.
Simdi devletin zorunlu kildigi bir davaya sen niye parani harcayarak katilacaksin?
Bu çocugun, giyim masrafi var,kitap defter masrafi var,ulasim masrafi var.
Devlet herhangi bir seyi zorunlu tutuyorsa, masrafini da ödeyecek.
Mevzu budur.
Tartismaya açik gibi gorunsede, Türkiye sarlarinda tartismaya kapalidir.
Ögretmene üç kurus maas vericeksin.
Bu maasla kendini bile egitemeyen, bir ktap dahi alamayn ogretmenden çocuklari egitmelerini isteyeceksin.
Buradan bakinca komik oluyor.

CengizhanD
28 Kasım 2010, 07:48
bu tarz olaylara genelde küfürle yorum yapılır , ben bunlara ..... demek istiyorum ama forum kuralları izin vermiyor :D reha tarzında

Ramazan Can
28 Kasım 2010, 09:10
ne desek ne yapsak boş.. her zaman zam yapılıyor alıştık artık bunlara.... çünkü başımızdakiler bizim sayemizde orda....

Tesla.tr
28 Kasım 2010, 10:29
Dağıtılan kömürlerin parasını bize ödetiyorlar. İmzam bu konuda yeterince açık bir yorum olacaktır.

ysn17
28 Kasım 2010, 10:36
yaptığım kazadan sonra (yaklaşık bir aydır) her gün bisiklet tepesindeyim. hayatımdan gayet memnunum valla. her yer beleş + spor ve kaslanma vs... bu gidişle 150 cc motor lüks olmaya başlayacak biz orta kesim için. Allah belalarını versin ne diyelim. seçime az kaldı, pirinç dağıtımına başlarlar veya elektriksiz köye buzdolabı dağıtmaya. bizim tavuklar da güzel güzel sandıkta karşılığını verirler. eyvallah.:bounce:

Aynı fikirdeyim :D :queen:

bRkq35
28 Kasım 2010, 11:12
Baba ne yapalım biz ya.Kullanmayalım olmadı.Yok böyle birşey olamaz ya... :S

nankör
28 Kasım 2010, 11:21
Simdi millet iktidari ve devleti suclar yine bu zamlar yuzunden halbuki alakasi yok ulke zenginlesince fiyatlarda artiyo yoksa devletin ve iktidarin gecirmeye falan calistigi yok.

Bakin Amerika fakir ulke litresi 1.5 tl.

sorma !!!!!
ben öyle zenginleştim ki ....
artık benzin koyacak bir motosikletim bile yok ..........
:)

nigdeli48
28 Kasım 2010, 11:22
yakinda motorsikletlerede tup takilmaya baslanir.hatta takan bi yer varsa solesinde millette faydalansin

regal
28 Kasım 2010, 11:36
ne hoplayıb zıblıyoruzki bu vergiler olduğu sürece otomatikman zam gelmesi normal çözüm fiyat indirimi değil bence vergilerde düzenleme yabsalar da insanlar daha rahat gezmeyi falan düşünse bu pahalılıkta gezmek bile acı veriyor insanın cebine satıcıdan bilşey çıktığı yok aynen kazanıyor çünki zaten alıyoruz benzini öyle yada böyle toplu iradae olsa bir hafta belkide bir ay benzin ve türevlerini almasak anca sesimiz duyurulur
yada kacak benzine müsade etsin her kes kendi başının çaresine baksın
güney doğuda arkadaşalrımız kullanıyor ve bizden rahatlar bu konuda

kadango
28 Kasım 2010, 11:57
Güneydeoğudakilerin neyi haksız kazanç değil ki..Mallar kaçak gelir,elktriği kaçak kullanırlar,yakıtı kaçak kullanırlar.Sonra mesele bizi önemsemiyorsunuza gelir,sen devletin memuruna saldır,hor gör,haksız kazanç sağla sonra bizi önemse de...Yok öyle yağma..Sonra ceremesini biz çekelim.Daha neler neler var milletin haberi olmadığı.

Zam mevzusuna gelince,henüz 5YTL'ye ulaşmadı.Zamlar beklediğimden yavaş ve az geliyor,millet baş kaldırdı kaldıracak.Nasıl toparlayacaklar kıçı hiç bilmiyorum.Son cümlem zamınıza koyayım olacak,affınıza sığınarak.

takendy
28 Kasım 2010, 12:12
biz Türk'üz bize komaz...

YÖRÜK
28 Kasım 2010, 12:15
ya kusura bakmayın ama biz ne kadar buradan tepki göstersek de değişen bişi olmayacak.biz daha nelerin masrafını vergi olarak ödüyoruz bir bilseniz..sadece güneydoğu ve doğu değil,aynı zamanda siyasilerin yaptığı masrafları da tek tek biz ödüyoruz.maalesef o kadar çok şey var ki darlanacak.bu benzin zammı hiçbişi değil.işin kötü tarafı bunlar ülkemizde iki kişiden bir kişinin oyu ile at koşturmaya devam ediyorlar.ama böle zam veya başka sıkıntılar olduğu zaman herkes feryat figan ediyor.herkes rahatsız oluyor ama defalarca %50 oy alıyorlar neredeyse.burada da bir mantıksızlık var.neyse bu konu uzar da uzar.Allah sonumuzu hayır etsin.

tesla.tr nin imzası kesinlike bu duruma açık bir yorum.kesinlikle içinde bulunduğumuz durum için söylenmiş..

Yüce Atamız bu durumu kaç sene önceden sezmiş ve bugünler için söylemiş.insanın cidden morali bozuluyor.Allah bilir senelerdir kemikleri sızlıyordur Atamızın.
neyse dediğim gibi derin konular bunlar.

Tarkan1981
28 Kasım 2010, 12:49
Durmak yokk , YOL a devam.... !!!

c3nk
28 Kasım 2010, 12:57
yakında 4tl olur, vay anasını arkadaş

aykan
28 Kasım 2010, 13:01
Alayınız citröennnnnn....ben honda severim:)meclisteki v12 lere nasıl benzin alınıyor acep????

Tarkan1981
28 Kasım 2010, 13:03
Dünya çapında, hükümetlerin en çok sevdiği toplum çeşidi TEPKİSİZ VE SİNİRLERİ ALINMIŞcasına davrananan vatandaşlardır.

necatik35
28 Kasım 2010, 13:05
18-11-2010, 11:52

--------------------------------------------------------------------------------

başlıktaki soruya cevabımdır.
evet. :P

Tarkan1981
28 Kasım 2010, 13:09
Alayınız citröennnnnn....ben honda severim:)meclisteki v12 lere nasıl benzin alınıyor acep????

Bizler dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz ya, v12 değil v52 olsa ne yazar...

yeni yök başkanı gelince Zırhlı 4x4 mercedes i makam aracı olarak satın alan bir toplumuz !!! biz.
Saygılarımla.
Benden bu kadar.

ferhatdm
28 Kasım 2010, 13:14

aga devletin malı deniz yemeyen domuz ( anlayışı oldukca altımızın yaşı kurumayacak burası kesin,bariz ) yuh diyorum 2 euro oldu benzin :farao:

!Lk£®
28 Kasım 2010, 13:17
derin mevzulaar :) benzin hakkında yorum yapıp topiç den uzaklaşmak lazım.

yaza 4 lira olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz :)

BerKToprak
28 Kasım 2010, 13:27
Zammı Gazcılar düşünsün bize işlemez 150 cc kokluyo istedikleri kadar zam yapsınlar :queen:

casillas00
28 Kasım 2010, 13:40
sana işlemez bana işlemez diye zaten bunlar istedikleri gibi at gezdiriyo.

cengaver29
28 Kasım 2010, 14:03
ben böyle işin devlet vergiye fazla kessin benzincilerde zam yapsın arada halk yansın... oh ne ala HALKI DÜŞÜNEN yok ulan kıbrısta biizm toprağımız orada yarı fiyatına yakıt... artık motosiklet firmalarının TÜRKİYEYE göre bir yakıt çıkartıp o tip motor üretmeleri lazım ne diyim...

ahmet şimşek
28 Kasım 2010, 15:01
Bİze yarar baba deveye dıken ınsana ..... yararnırmıs derler bız boyle devam edelım yakındır sonumuz:cat:

okanco
28 Kasım 2010, 15:51
Bu iş iyicene çığırından çıktı. Bu gidişle 5 e dayanır. Biz de taşıtlarımızı rafa kaldırırız. Ama bütün suç bizde. Elin yabancı ülkesinde 1 kuruş zam geliyor bütün ülke ayaklanıp benzin almıyor. İndirmek zorunda kalıyorlar. Ama biz kılımızı bile kıpırdatmıyoruz. Ülke olarak ayaklansak. Bir gün benzin almasak neler değişir. Düşünebiliyor musunuz? Mesela elektrik sene başından beri zamlar yüzde yüzü geçti. Ses çıkartıyor muyuz? YOK.. Doğal gaz keza öle.. Ses çıkarmamaya devam.. Bakalım daha ne kadar geçirecekler..

Sinan Aksu
28 Kasım 2010, 15:55
Him...
tanri iradesini hakim kilmak icin yeryüzündeki iyi insanlari kullanir, yeryüzündeki kötü insanlarda kendi iradelerini hakim kilmak icin tanriyi kullanirmis.

methal
28 Kasım 2010, 18:22
bune ya habire zamn gelıyor benzıne dunyada en pahalı benzını bız kullanıyoruz

RunemagicK
28 Kasım 2010, 18:38
http://www.gazeteciler.com/data/news/1/1248176639-21072009131116.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_XgKlCt8fQBY/Sz34NYuGXuI/AAAAAAAAB-I/J6YXJik1qGM/s400/petrol+ve+beygir+g%C3%BCc%C3%BC.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_Oc1Gplu0PqI/SGSwxUqYeqI/AAAAAAAADvE/3OGeoalcfC4/s400/%C3%B6k%C3%BCz+-trene.jpg

hell_rideRR
28 Kasım 2010, 19:15
mübah yetmez bence direk düz hesap 5 yapın

inci24
28 Kasım 2010, 19:18
mübah yetmez bence direk düz hesap 5 yapın

dogru zırt bırt yapacagına bi kere yapsın 5 lira olsun 5 senede daha zam falan yapmasın :queen:

erol 62
28 Kasım 2010, 19:38
Ne sızlanıp duruyorsunuz yahu... Kişi başı gelir 15 bin kusur dolara çıkmış yahu zenginleştiniz işte bu zam onun vergisi..O kadar geliri nereye koyacaksın. Bu iktidarın hesaplarına göre 4 kişilik bir ailenin yıllık geliri 60 bin dolar yapıyor yani aylık 7500 tl ediyor. Eeee diyeceksinizki bu para nerde veya bu nasıl bir hesap.... Onuda bana değil seçim zamanı bizi yönetenlere sorun... Kul hakkı yiyenin yakası hiçbir zaman bir araya gelmez inşallah..

MotorKafa
28 Kasım 2010, 19:48
Basın halkım oyunuzu ampule nasıl olsa çiftçi mazot kullanmıyor yediğimiz içtiğimiz bize benzin harcanmadan geliyor o yüzden aracınız yoksa sizin için sorun yok demektir !