PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ailem görmeden yapılması gerekenler var.

kefeeee
27 Kasım 2010, 15:12
Arkadaşlar ben motoru birazcık bi yatırdım. Benim gidon yamuldu ön far grenajı ön farla birlikte kırıldı üstüne bide motorum sıfır kilometre oldu ( göstergede kırıldı:mrgreen:) anadolu yakasında bildiğiniz hurda motorlar olan bi yer varmı? küçük biyerde olsa büyük biyerde olsa çıkma parça bulabilceğim biyer arıyorum çünki bütçe kısıtlı ve benim motora tahminim bu dediğim parçaların hepsi takılabilir diğer motorlardaki. Kilometre göstergesi dışında çıkma parçalar bulabilceğim hurdacı, pertci biliyormusunuz?

clemenze
27 Kasım 2010, 15:15
Geçmiş olsun... Supermoto vari dönüşler yaparken mi kaza oldu? Malum kaç gündür bununla alakalı yazılar yazıyordunda?

Asya200 ile mi kaza yaptın? Ona göre yönlendirenler olacaktır. Hasar gören parçaları servisten ne kadara mal olacağına baktırdın mı?

extrem_015
27 Kasım 2010, 15:16
geçmiş olsun ama ailene söylesen daha iyi olur

kefeeee
27 Kasım 2010, 15:44
geçmiş olsun ama ailene söylesen daha iyi olur

ya hayır bana hiç bişey olmadı öle ciddi bi kaza olsa söylerim kesinliklede. ehliyetim var ruhsatım var kötü durum oluşturcak hiçbişeyim yok zaten. tek taraflı bi kaza geçirdim viraj alırken yerdeki benzini farketmedim merak edilcek bid rurum yok ben yere değmedim bile motoru bıraktım gitti :mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

Geçmiş olsun... Supermoto vari dönüşler yaparken mi kaza oldu? Malum kaç gündür bununla alakalı yazılar yazıyordunda?

Asya200 ile mi kaza yaptın? Ona göre yönlendirenler olacaktır. Hasar gören parçaları servisten ne kadara mal olacağına baktırdın mı?
yok normal dönüş yaparken oldu:mrgreen: evet saya 200 gy ile yaptım kazayı. baktırmadım serviste ne kadar olcağını açıkçası zaten en iğrenç kısmı olan far ve far grenajınıda değiştirmek istiyorum ama gidip acerbis alasım yok çünki ben bi acemiyim ve bu motoru hakkaten düşüp kalkmak için aldım.