PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatura Sorunsalı.

AzRaİL42
27 Kasım 2010, 15:05
Arkadaşlar Ben Yaklaşık 3 Ay Önce Felan Motosikletle Bir Kaza Yaptım Kaza Denilmez Aslındada İşte Neyse Motosikletin Şaşesi Komple Değişti O Zaman Benim Maddi Durumumun İyi Olmaması Sonucu Birisisinden 2.EL Şaşe Aldım Fakat Şaşenin Faturası Aldığım Kişnin Üstüne Arkadaş Bu Şaşe Kullanmamış Kendi Ruhsatına İşletmemiş Yani Şimdi Ben Bu Şaşeyi Kendi Ruhsatıma İşletmek İstiyorum Ama Fatura Aldığım Kişinin Üstüne Bu Yüzden İşletemiyorum Ama Faturayı NOTERDEN Üstüme Ala Bilirmiyim Yada Başka Yapa Biliceğim Birşey War Mı Birisi Faturayı Noterden Üstüne Ala Bilirsin Demişti Sizlerin Bi Bilgisi War Mı Acaba ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:41 ----------

//Güncel...

piranha dört
27 Kasım 2010, 16:26
Araç muayene istasyonlarına bizzat sorabilirsin yada müşavirlere fakat onlar para için dolambaçlı yollar izlettirebilirler..Araç için tespit tutanagı tutuluyor böyle durumlarda .şase veya motor numarası için.Elinde şasenin faturası var zaten yani ayrı ,yedek parça olarak alınmış malzeme.Bir araça eklenseydi zaten dosyasına eklenirdi.Satıcıya iade fatura kesilebilir,satıcı tekrar sana satar kdv ödersin......veya satıcı ugraşmaz hiç.Yani yolu elbetde var fakat işleyişi bilmek ona göre yol izlemek lazım.Kolay gelsin.