PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ER6N Hakkında

Carcharoth
23 Kasım 2010, 21:43
Merhabalar,
Arkadaşlar kısmetse bu cuma çok yakın bir arkadaşıma ER6N almak için Bursadan Balıkesire gidicez. Bir motor bulduk kafamızada yattı, fiyattada anlaşmış gibiyiz. Fakat oldum olası galeriden, servisten motor almakta biraz tereddütlüyüm. Balıkesirde olan arkadaşlarımın bilgisi varsa Sevsay Motors hakkında bilgi almak istiyorum. Malum motoru almak için yol yapıcaz oraya gittiğimizde telefonda konuştuğumuzdan farklı bir şeyler çıkarsa yol paramıza, zamanımıza yazık...

Bahsettiğim ilan;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-er-6-n-kawasaki-rn-6-n-34956941/mega-foto/

Özetle fikirlerinizi hem firma, hemde ilandaki motorla ilgili paylaşabilirseniz sevinirim.

Eyvallah.

otopsici
24 Kasım 2010, 22:08
Merhabalar,
Arkadaşlar kısmetse bu cuma çok yakın bir arkadaşıma ER6N almak için Bursadan Balıkesire gidicez. Bir motor bulduk kafamızada yattı, fiyattada anlaşmış gibiyiz. Fakat oldum olası galeriden, servisten motor almakta biraz tereddütlüyüm. Balıkesirde olan arkadaşlarımın bilgisi varsa Sevsay Motors hakkında bilgi almak istiyorum. Malum motoru almak için yol yapıcaz oraya gittiğimizde telefonda konuştuğumuzdan farklı bir şeyler çıkarsa yol paramıza, zamanımıza yazık...

Bahsettiğim ilan;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-er-6-n-kawasaki-rn-6-n-34956941/mega-foto/

Özetle fikirlerinizi hem firma, hemde ilandaki motorla ilgili paylaşabilirseniz sevinirim.

Eyvallah.

yaptığı kilometreye rağmen ilginç derecede temiz gözüküyo resimlerde:silent:
hele manifolt çıkışları çamurluk koruması olmamasına rağmen kararmamış demekki abi fazla sıkıştırmamış
çift silindir makinede sıralı olması bence dezavantaj (tabi bence)
yanlız kawasaki alacaksın diğer bütün sayfalarda belirttiğim gibi servis sıkıntısı yüksek bir motordur ona görede bir düşün derim

Khutuck
25 Kasım 2010, 11:54
yaptığı kilometreye rağmen ilginç derecede temiz gözüküyo resimlerde:silent:
hele manifolt çıkışları çamurluk koruması olmamasına rağmen kararmamış demekki abi fazla sıkıştırmamış
çift silindir makinede sıralı olması bence dezavantaj (tabi bence)
yanlız kawasaki alacaksın diğer bütün sayfalarda belirttiğim gibi servis sıkıntısı yüksek bir motordur ona görede bir düşün derim

Bir kutu motor şampuanı, bir kutu yağ çözücü sprey, bir kutu Renovator, bir adet de sert plastik fırça alıyorsunuz. Önce şampuanla bir güzel yıkıyorsunuz. Sonra yağ çözücü spreyle manifoldu iyice yağlayıp fırçalıyorsunuz. Üzerine de bol miktarda renovator sıkıyorsunuz. Manifoldlar tertemiz oluyor :)

acun0
25 Kasım 2010, 13:01
ne kadara aldınız. ABS varmı? kaç km de

galeri işini bende sevmem yalanı çok oldugu için