PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ya Bu Nedir?

cengaver29
23 Kasım 2010, 17:43
Dicek Birşey Bulamıyorum....!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bombardier-brp-can-am-spyder-roadster-sahibinden-can-am-spyder-otomatik-vites-0-100-4-3-sn-ve-araba-ka-35142299/detay?source=promotion_hpva

babaçi
23 Kasım 2010, 17:49
zengin oyuncağı diyesim geliyor:)

gorkemuls
23 Kasım 2010, 17:55
Kullanışsız bi alet..

Onyx250
23 Kasım 2010, 18:08
Valla bizim şirketin altındaki galeride var, yakından bayağı inceleme şansım oldu. Güzel birşey aslında. Tabi ki motosiklet ruhuna sahip değil ancak keyifli bir makina. Sıkışık trafiğe girip araba gibi beklemeyeceğiniz yerlerde, belki antalya bodrum gibi tatil beldelerinde uzun zaman geçiren kişiler için zevkli bir araç. Şürerken nasıl bilmiyorum ama dururken üzerinde oturması rahat baya :)

bassturbin
23 Kasım 2010, 18:14
Olmaz...motosiklet iki tekerli olur...!

takendy
23 Kasım 2010, 18:14
28,500 € almış :cyclopsan , ama park ettiği yer yağ içinde :silent:
para çok ama akıl yok
hep merak ettim hem kafa yok hem para *ok bu nasıl oluyor :pr:

enes_007
23 Kasım 2010, 18:18
buna verilen paraya yazık günah git araba al be kardeşim yada sıfır racing hemde 2011 model...

motorhocası
23 Kasım 2010, 18:20
Olsa da binsek, ciğere bakıp durmayın.:P

Onyx250
23 Kasım 2010, 18:30
valla aynen ya... 3 tekerlekli falan deyip geçmeyin, galerici arkadaşın anlattığına göre performansı sağlam bir alet :) benim gv250 den daha iyi gittiği ve daha rahat olduğu kesin, ben alırdım para olsa :D

unforgiven85
23 Kasım 2010, 18:30
Şahan Gökbakar da bu meretten kullanıyor... Zaten o cüsseyi ancak bu kaldırır heralde :D

acayüp
23 Kasım 2010, 18:43
O paraya araba alınabilir de ona o parayı verende ne araba vardır zaten onu da düşünün.
Ayrıca kimseyi zevkinden ötürü yargılamak kimseye düşmez.
Kimine pahalı gelen kimine ucuz gelir.
İmkanım olduğunda mutlaka kullanmak isteyeceğim bir alet.

Birdaha baktımda 0-100 3 sn muhteşem değer.
Ben kesinlikle hız yapmam fakat arabamla 2. viteste bir anda 120-125 km hıza çıkmak inanılmaz keyifli.
Pardon bu keyfe birde motorun homurtusu eklendimi peh peh (canım çekti Vallaha : )
Km de basınca 1 tlye kadar yakıyor ama keyfine diyecek yok.

AzRaİL42
23 Kasım 2010, 18:48
Bu Bir Motosiklet Değildir Motosikletler Dünya Standartlarında 2 Tekerleklidir.:bounce:

3 Tekerleklilerin Hayla Ne Olduğu Belirsizdir Ne Arabadır Nede Motosikletdir..:farao:

jack hammer
23 Kasım 2010, 18:56
benim çok param olsada asla binmeyecegim bir alet. araba kadar yer kaplar. arabadan daha fazzla yakar. trafikte ne araba kadar güvenlidir nede motosiklet kadar kıvraktır. üç beş zengin kendini tatmin etmekten başka kim alır kim biner. ne amaçla üretildigi bile belli degil.

extrem_015
23 Kasım 2010, 18:57
tip yok ayrıca çok pahalı :farao:

huska
23 Kasım 2010, 19:01
böcek gibi bir şey bu.bilinenlerin aksine kıvrak ve süratli.ama 24bın vermem buna gider duca 1198 alırım. o paraya yazık arkadaş ama kim takar:P:P

zeda3000
23 Kasım 2010, 19:39
Deneme surusunde bulunmustum gercekten o parayi hak eden bir arac. Pahali diye kotulememek lazim.

Motosiklet ile ustu acik bir otomobil zevkinin karmasi. Ustundeki iscilik cidden kaliteli. Surus esnasinda hem size hemde arkadaki yolcuya her turlu konfor verilmis.

BMW nin 1200 GS modellerine bu kadar para odeniyor borusanin fiyat listesine bir bakin derim. Bu motor o kadar da pahali degil , sonucta

Bu motor sonucta dunyanin en iyi snowmobile ve ATV firmasi olan Bombardier USA in bir urunu. Ustundeki motor Rotax in Aprillia RSV mille de kullanilan motoru ile ayni motor. O kadar bos bir motor degil.

Bir seye bilmeden kotu demeden evel iyice bir arastirmak lazim bence.

bRkq35
23 Kasım 2010, 19:42
Bombardier yapar abicim.

Bende FORS TV'de izlemiştim.

bobber
23 Kasım 2010, 20:01
İmkanım olsa garajımda olacak araçlardan biri.

leopaw
23 Kasım 2010, 20:29
Parası çok olupta harcamaya yer bulamayanlar için ideal bi oyuncak.....

eTo1903
23 Kasım 2010, 20:29
jet ski nin kara versiyonu beyaz da karizmatik duruyor bence bu kadar para olursa alırım valla, hele ki bir de hızlı gidiyormuş hem de 3 tekerli güvenlikte 2 tekere göre otomatikman daha fazla, uzun yolda ne gider be bu aletle :)

Şenonar
23 Kasım 2010, 20:38
Bu aleti canlı görmeden önce bende birşeye benzetememiştim ama.
Yazın başında mecidiyeköyde Bunun siyahını kullanan birini görmüştüm alette egzozda vardı fena bir sesi vardı chopperla ss kırması garip bir ses patlıyordu felan valla aşık olmuştum :mrgreen:
Param olsa hiç acımadan alırım parasını hak eden bir alet :cat:

Tesla.tr
23 Kasım 2010, 20:38
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.

nedionlansen
23 Kasım 2010, 20:42
motoraba denebilir buna:mrgreen::P:queen:

McWarnaly
23 Kasım 2010, 21:43
Olsa da binsek, ciğere bakıp durmayın.:P

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen:

GorkeM
23 Kasım 2010, 21:55
Herkes 2 teker tercih etmeyebilir. Saygı duymak lazım...
2 teker tercih etmeyen biri için motosiklet ruhunu yaşamaya en yakın bir makina bu.

Örneğin cüsseli motorcular için goldwing'lere trike uygulaması (arkaya 2 teker) yapılıyor çok da şık ve kullanışlı oluyor. Bu tür motorseverler için bu alet bire bir.

Denge kurmak herkesin seveceği ve becerebileceği birşey olmamakla birlikte 2 teker çaba gerektirir... Insanın yaşı geçmiş veya fiziken uygun olmayabilir. Bunun için trike motosikletler tercih sebebi olabilir. Tabi sadece zevk için alınıp da binilebilir...

kerem182
23 Kasım 2010, 22:10
çok çabuk hızlanıyor bu alet :) geçenlerde cadede bi ablada gördüm, arkasında bi artçı daha vardı :) ışıkdan bi fırlayışı var :) parasını hak ediyo valla :)

GÖЯKEM
23 Kasım 2010, 22:21
Biraz daha ekleyip Opel insignia Turbo 2.0 alnabilir :rendeer:

efkar67
23 Kasım 2010, 23:14
Ben o parayı ona vermem:)Honda cbr 1000 rr alırım 33 bin tl ye rahat rahat gezerim havamıda atarım:queen:

Levsy
23 Kasım 2010, 23:38
Pahalı bir oyuncak, zevk ve para meselesi, her şeyde olduğu gibi. Ben 20 liralık kot pantalon almayı tercih ederken bir başkasının 120 lirayı gözü kapalı vermesi gibi. Evet bu kadar basit.

Bu aletin ayrı bir tutku olacağını düşünüyorum. Denemek görmek lazım, belki motosikletin yanında ayrı bir tutku olabilecek, hatta ve hatta bizleri iki tekerden bile vazgeçirebilecek hazları veriyor olabilir, önyargı ile yaklaşmamak lazım.

salihgureli
24 Kasım 2010, 00:30
Kalite Herzaman paradır arkadaşlar bu alet öyle böyle değil,çok keyifli ayrıca otomobilden daha kıvrak ve motosikletten daha güvenli tabiki tek araç olarak bu para bağlanmaz ama bir otomobil bir motosikletten sonra neden böyle bir oyuncak olmasınki garajda?

The Dude
24 Kasım 2010, 00:37
yorumları okumadım o yüzden bildiğim kadarını yazayım. bir gün tem çamlıca gişelerine doğru giderken bu araç aynamda peydah oldu ne olduğunu anlamaya çalışırken birden uzadı gitti.

param olsa alırım, mp3 gibi felan değil ciddi karizma bir alet.

zengin malı felan diye yorumlar yapılmasın patron memleketinde olur bu kadar.

sherrnova
24 Kasım 2010, 00:46
Viraja yatıyor mu, yatmıyor mu? Bana ondan haber verin... :bounce:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

Kalite Herzaman paradır arkadaşlar bu alet öyle böyle değil,çok keyifli ayrıca otomobilden daha kıvrak ve motosikletten daha güvenli tabiki tek araç olarak bu para bağlanmaz ama bir otomobil bir motosikletten sonra neden böyle bir oyuncak olmasınki garajda?

Yorumunu okurken bir an sonunu düşünen Motosiklete Binemez zaten yazmayı düşündüm. Ancak sonra "Motosikletten Sonra böyle Bir oyuncak" dedin ya :) nemo problemo. Aynı fikirdeyim.

anılyuksel
24 Kasım 2010, 01:14
yorumların tamamını okuyamadım yazan oldu ise affola 1100 km deki bi aletle 0-100 3sn demiş ve bunu okuyarak bir insan bunu alacak fiyatı kalitesi motoru tartışılır ama bu motor alınmaz daha tam rodajı bitmemiş bide yazmış 3sn de ulaşıyorum diye

Özer
24 Kasım 2010, 09:11
Enteresan yorumlar okudum yine:)
aşağılayan,kötüleyen,beğenmeyen,benzetemeyen vs vs vs ama bedava versen hiç biri istemem demez ve üzerine çullanır.

Sözü edilen araç bir Bombardier ve bir çok kişinin motosiklet dediğine her konuda 100 basar...param olsa kesinlikle alırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

yorumların tamamını okuyamadım yazan oldu ise affola 1100 km deki bi aletle 0-100 3sn demiş ve bunu okuyarak bir insan bunu alacak fiyatı kalitesi motoru tartışılır ama bu motor alınmaz daha tam rodajı bitmemiş bide yazmış 3sn de ulaşıyorum diye

Motor ve mekanikten hiç bir şey anlamadığın ortada:bounce:
28500€ eder ve 1000cc üzerinde bir aracın rodajı kaç km de olur ve bu süreçte yani rodaj sürecinde en yüksek hız kaç km omalı:bounce: 60-70km/s mi yoksa 100-150 mi ne??

anılyuksel
24 Kasım 2010, 23:03
Enteresan yorumlar okudum yine:)
aşağılayan,kötüleyen,beğenmeyen,benzetemeyen vs vs vs ama bedava versen hiç biri istemem demez ve üzerine çullanır.

Sözü edilen araç bir Bombardier ve bir çok kişinin motosiklet dediğine her konuda 100 basar...param olsa kesinlikle alırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

Motor ve mekanikten hiç bir şey anlamadığın ortada:bounce:
28500€ eder ve 1000cc üzerinde bir aracın rodajı kaç km de olur ve bu süreçte yani rodaj sürecinde en yüksek hız kaç km omalı:bounce: 60-70km/s mi yoksa 100-150 mi ne??

rodaj hız ilemi ölçülmeli yoksa devir ilemi o motoru 100 km de 3 snyeye çıkartmak için kaç rpm çevirmesi gerekiyo sizce? 100-150 kmyi rodaj devirlerini aşmadan yapabilir ben km sınırlaması içeren bi cümle kullanmadım fabrika rodajı 1000 km diyor 1000 bakımını yaptırıp hemen redline'a mı dayamalıyız ben şahsen 1500-2000 ne kadar fazla zorlanmaması taraftarıyım

acayüp
24 Kasım 2010, 23:26
Bu makinenin rodaj gereketirdiğini sanmıyorum.

COQ
24 Kasım 2010, 23:28
Bu bir Can-Am Spyder roadster.
Ben 2008 modelini denemistim(2008 de)
Yanlis hatirlamiyorsam, zaten bir sene önce filan icat edildi.
Yani ilk model 2007 olabilir.
Hiz yapabiliyor ama 120-130 km/h den sonra stabilite problemi var, yani hiz yapmak için degil de zevk için binilir.

Araç kiralayan sirketler için harika bir yatirim araci olabilir.
özellikle sahil kesimi ve turistik bölgelerde gezinti yapmak için harika bir araç.

sedici
25 Kasım 2010, 21:05
param olsa dakka durmam alırım, apayrı bi vasıta, inanıyorum ki apayrı bir keyiftir bunu kullanmak, e zaten marka da Bombardier.. o fiyat boşuna yazılmamış :) ne yanlar bu be :)

audioslave
25 Kasım 2010, 21:27
Bombardier çok iyi bir markadır,özellikle bu tarz arçalarda kar motoru,atv leri,jet skileri,dıştan takma motor aksesuarları çok kalitelidir ve tam rekreasyon amaçlı araçlardır.Yani Toys for Big Boy hesabıdır:D

Cem41
25 Kasım 2010, 21:44
benim çok param olsada asla binmeyecegim bir alet. araba kadar yer kaplar. arabadan daha fazzla yakar. trafikte ne araba kadar güvenlidir nede motosiklet kadar kıvraktır. üç beş zengin kendini tatmin etmekten başka kim alır kim biner. ne amaçla üretildigi bile belli degil.

:cat::cat::cat::cat:, kesinlikle katılıyorum yapılacak en iyi yorumu yapmışsın, ayrıca bence uzun süre rahatlıkla kullanılıp randuman alınabilicek bir alet değil, trafikte çok fazla dikkat çekeceği için kullanıcısının diğer araçlar tarafından sürekli korna ve sellektöre maruz kalması kaçınılmazdır :) aynı uzay aracı gibi duruyor, asla motosiklet yerini tutacanı sanmıyorum , piaggionunda 3 tekerli bi modeli var o en azından motosiklete benziyor, bi nebze olsun hoş duruyodur , ayrıca korkunç bir fiyatıda yok 9 bin tl gibi bi fiyat, bu hepten fiyasko olmuş... :farao:

holigan05
26 Kasım 2010, 03:22
Aletin gideri var yalnız !

kanucan
26 Kasım 2010, 03:51
Yahu ''Onun yerine bu alınır bunun yerine şu alınır'' olayını geçin lütfen.

Bunu alan adam elbette biliyordur o paraya neler alabiliceğini.

Ama bunu tercih etmiş zevk onun tercih onun para onun istediğini yapabilir.

Bence gayet ilgi çekici ve hoş bir alet.

Denemek isterdim açıkcası.

cr4zy
26 Kasım 2010, 04:34
Bu motosiklet değil
Atv'nin 3 tekerlisi

mavi prens
26 Kasım 2010, 05:02
wala bu değilde diğer 3 tekerli tipler var onlara hasta olyom yahu
http://ortasehpa.com/site/bmwden-konsept-the-clever-3981.html
yaa bu nası bişi yaa :)
http://ortasehpa.com/site/4-tekerlekli-motosiklet-wesll-3147.html

http://www.resimrehberi.com/resimleri/7826/Harley-Davidson-uc-tekerli-motor.html

discovery07
04 Şubat 2011, 16:24
derler ya zevkler ve renkler tartışılmaz...

kh1
04 Şubat 2011, 16:57
Zenginleşen ülkemizin, dünya malı .) beğendim gerçekten güzel birşey.