PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni breton alacam sizce ( + ) ları (-)

Breton125
21 Kasım 2010, 23:43
Arkadaşlar bu benim ilk motorum olacak scoter tarzı motorları sevmiyorum vitesli bişe istiyorum bu model kasası sesi fln cok hosuma gitti bu motorn sizce + ları - leri nelerdir alınabilecek motormudur?

Breton125
23 Kasım 2010, 22:46
Bişe söleyen yokmu arkadaslar.

kursattekin
23 Kasım 2010, 22:49
bişe :P:P:P:P

Blackeagletr
23 Kasım 2010, 22:57
+ ları
Seri bi motor.
Yakıt tüketimi az.
Fiyatı uygun.
Parça fiyatları oldukça uygun.
- leri
Sonuçta o bir çinli
Titreşim can sıkıcı olabiliyor
Egzoz sesi pek hoş değil.
Benzin göstergesi yok.
Frenler vasat.

Sana tavsiyem ne kanuni ne kuba. Bence mondialin mg deluxe modeli var ondan almalısın bretonla aynı fiyat. Disk fren + benzin göstergesi artıları.

atiturhan
23 Kasım 2010, 22:59
Mondial 125 MH yi de bi incele.

Breton125
23 Kasım 2010, 23:01
+ ları
Seri bi motor.
Yakıt tüketimi az.
Fiyatı uygun.
- leri
Sonuçta o bir çinli
Benzin göstergesi yok.
Frenler vasat.

Sana tavsiyem ne kanuni ne kuba. Bence mondialin mg deluxe modeli var ondan almalısın bretonla aynı fiyat. Disk fren + benzin göstergesi artıları.

teşekkür ediyorum arkadaşım ben kanuniyi 2 3 defa sürme fırsatım oldu ama uzun süreli değil frenlerini ve seriliğini biliyorum bu 2 motor arasnda düşünüyorum yani ya 2 si yada hiçbirisi diyim:P

ikisi arasında hangisiniz önerirsiniz ?

Blackeagletr
23 Kasım 2010, 23:04
yakında kubanın servisi varsa kuba alın. yoksa kanuni alın kanuninin mutlaka servisi vardır:) bence bu 2 motor yada hiçbiri demeyin. mondialin dediğim modeline bakmanızı öneririm siyah bretondan tek farkı ön farı (görüntü olarak)

Breton125
23 Kasım 2010, 23:11
Yakınımda 2 tane kanuni var :mrgreen: bu modeller hosuma gidiyor onun için söylemstm.

belo
23 Kasım 2010, 23:53
Valla ben onu bunu bilmem yarışlarda modifiyelisi manyak olmuştu ve çokta iyi gidiyordu ama ben gidip mondial aldım kanuninin yedek parca muhabbeti canımı sıkar

methal
24 Kasım 2010, 00:13
al kanuni al bizim arkadaşlar cok memnun mondialler pek tavsiye etmem sana

RoWeR
24 Kasım 2010, 00:52
bu paralara honda felan alınmıyor mu yaaa..

Breton125
24 Kasım 2010, 21:42
bu paralara honda felan alınmıyor mu yaaa..

hondanın 125lik innova modeli var 2.500dü sanırım ama tam olarak bilmiyorum kanuninin 1800

fat280
24 Kasım 2010, 22:01
teşekkür ediyorum arkadaşım ben kanuniyi 2 3 defa sürme fırsatım oldu ama uzun süreli değil frenlerini ve seriliğini biliyorum bu 2 motor arasnda düşünüyorum yani ya 2 si yada hiçbirisi diyim:P

ikisi arasında hangisiniz önerirsiniz ?

kardeş kanunin bs125 modelini de alabilirsin bretonla aynı artıları ön disk ve benzin göstergesi var tavsiye ederim motor olarak aynı hiç farkı yok :D

RacingHaRd
06 Aralık 2010, 14:17
Bretonun üzerine 300 TL küsür gibi biraz daha para koy. KANUNİ BS 125 Sport AL. disk fren+benzin gösergesi+çelik cantlar.

BrétøN aka®
16 Kasım 2011, 02:04
+ ları
Seri bi motor.
Yakıt tüketimi az.
Fiyatı uygun.
- leri
Sonuçta o bir çinli
Benzin göstergesi yok.
Frenler vasat.

Bu Titresim Meslesi Ne Kardş Bende Breton Var Titreme Falan Hiç Alakası Yok Ayrıca Egsoz Sezi Berbat Falan Değil Egsoz Sesini Ayarlamak 5 dk Lık iş Fren Vasat Falan Öyle Bi Alakası Hiç Yok Bir Tamirciye Götürüp Frenlerini Adam Gibi Ayarlattırısan Hiç Fren Sıkıntısı Die Bişey Olmaz Ha Bak Dogru Söylüyosun Benzin Göstergesi Yok Saten Benzin Göstergesine İğtiyaç Yok Motoru Bilen Adam Bi Depoyu Sallaması Yeter Varmı Yokmu Anlarsın Bide Bu Devirde Hangi Adam Gibi Motor Çin Malı Değil !! Hem GüçHemde Hız İstiyorsan Breton Gibi Motor Yok !

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

al kanuni al bizim arkadaşlar cok memnun mondialler pek tavsiye etmem sana

Katılıyorum Sana Kardş

Şiddetle Söylüyorum Mondial Alma !

anaconda84
16 Kasım 2011, 10:56
şiddete hayır şiddete hayır :queen:

Ahmet N.
16 Kasım 2011, 12:33
kanuni ,mondial,çelik,asya gibi çinçun benzerlerinden mümkün olabilkdiğince uzak dur,paran değerliyse başına bela olmayacak şeyler araştır..
şimdi birileri çıkacak,deliler gibi kanuniyi savunmaya başlayacak..
Dünü unutmayalım,beş para etmez teneke yığınlarını çinden 10 kuruşa ithal edip bizi soyup soğana çeviren,ülkemizi motosiklet çöplüğüne çeviren başkasıydı değilmi...