PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Kamyon Yine Kaza

RunemagicK
18 Kasım 2010, 01:28
Bugün tam evden çıkmıştımki motosiklet üzerindeyken telefonum çaldı, mesaj gelmiş, kız arkadaşımın bir akrabası motosikletle kaza yapmış, onu haber veriyor, tamda anında. Kafama takıldı, sinirim bozuldu eve döndüm tabi.
Olay arnavutköyde olmuş. İki motosikletli arka arkaya 40km hızla giderken sağdaki kamyon birden sola kırmış ve olan olmuş. Şu anda ameliyattalarmış sanırım, ayakları kesilmiş, bacaklarını kurtarmaya çalışıyolarmış.
Birde kazazedelerden birisi 48 yaşında onu biliyorum, dizlik filanda takarmış.
Tam detayını bilmiyorum ama bildiklerim bunlar.

(Bu haberleri yazarak iyimi yapıyoruz kötümü yapıyoruz bilmiyorum ama her türlü dikkatli olalım işte. Bayram diye yola çıkılıyor, bir anda insanın başına ne işler geliyor.)

hondam
18 Kasım 2010, 01:34
Tüh ulan beee yazık yav olum tamam herkes ıcın gecerlı, (her fanı bırgun olumu tadacak) ancak boyle gerı zekalı ınsanların hatalarından pısı pısıne olması uzucu.
Gecmıs olsun ALLAH yardımcısı olsun acıl fıfalar versın.

motorhocası
18 Kasım 2010, 01:36
Acil şifalar, kamyon terörü başladı yine.

Blackeagletr
18 Kasım 2010, 01:37
Geçmiş olsun. Böyle konuları okuduğumda şu motosikletten soğuyorum annem babam geliyor aklıma :salut:

hondam
18 Kasım 2010, 01:37
Haberı yazarak ıyımı yapıyoruz? ıyı yapıyoruz keske olmsa bızde bılmesek, yazmasak.
Bunlar bızım ıcın ıbret teskıl etmesı acısından paylasılması gereklı bence daha dıkkatlı olmamız ıcın faydalı olabılır.

34en9774
18 Kasım 2010, 01:39
Geneldede öyle zannediyorum ki hep araç sürücülerinin hataları yüzünden motor kullanıcıları kaza yapmak durumunda kalıyolar. Yoksa motor sürücüsünün kendi sebep oldugu kaza oranı bence cok düşüktür.

buggin
18 Kasım 2010, 01:43
Bugün tam evden çıkmıştımki motosiklet üzerindeyken telefonum çaldı, mesaj gelmiş, kız arkadaşımın bir akrabası motosikletle kaza yapmış, onu haber veriyor, tamda anında. Kafama takıldı, sinirim bozuldu eve döndüm tabi.
Olay arnavutköyde olmuş. İki motosikletli arka arkaya 40km hızla giderken sağdaki kamyon birden sola kırmış ve olan olmuş. Şu anda ameliyattalarmış sanırım, ayakları kesilmiş, bacaklarını kurtarmaya çalışıyolarmış.
Birde kazazedelerden birisi 48 yaşında onu biliyorum, dizlik filanda takarmış.
Tam detayını bilmiyorum ama bildiklerim bunlar.

(Bu haberleri yazarak iyimi yapıyoruz kötümü yapıyoruz bilmiyorum ama her türlü dikkatli olalım işte. Bayram diye yola çıkılıyor, bir anda insanın başına ne işler geliyor.)

tüylerim diken diken oldu. diyecek lafım yok. ............... ::shhh:: :salut:

chirkinn
18 Kasım 2010, 01:45
Allah açil şifalar versin..

scorpions_59
18 Kasım 2010, 01:47
allah acil şifalar versin.
böyle mübarek bir günde olması dahada acı veriyor insana.