PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Camı

Thisfalse
17 Kasım 2010, 20:33
Motorum Belderia Cup 100.Sabahları okula gidip gelirken bağrıma bağrıma rüzgar vuruyor ve hasta olmaktan korkuyorum :) Cam taktırmayı düşündüm sizce ne kadardır,kullanışlımıdır,gereksizmidir ? ( Ve Ortalama Fiyatları Nedir )

Slayerrr
17 Kasım 2010, 22:03
20-30 TL ye cam bulabilirsin cup için, ama eğer orjinali varsa onu al. Çünkü sonradan takacağın herhangi bir cam yolda titreşimden dolayı gıcırtı yapacaktır yüksek ihtimalle. İşe yaramasına gelirsek eğer uygun boyutta bir cam olursa seni rüzgardan korur ama cam eğer büyükse ve tasarımına bağlı olarak rüzgarlı havalarda motorun kontrolü biraz değişebilir.

Thisfalse
17 Kasım 2010, 22:15
O kadar fazla param yok açıkcası orjinal düşünmüyorum.Beni rüzgardan korusun yeter.

ertanos
17 Kasım 2010, 23:13
O kadar fazla param yok açıkcası orjinal düşünmüyorum.Beni rüzgardan korusun yeter.

o para minimum tutar. biraz daha fazla bence. ama şöyle bir çözüm yoluda var; mont al rüzgar geçirmeyen diycem oda en az 100 liradan başlıyor fakat yağmurluğun varsa onuda giyebilirsin. rüzgar geçirmez onlar. içinede bi ekstra sweet tarzı bi şey giyersin. kesin çözüm. :cat:
ciğerler çok önemli allah korusun bronşit ardından zatüreye kadar yolu var. şimdi bi şey olmazsa ilerde çıkar acısı. aman dikkat.

Thisfalse
17 Kasım 2010, 23:16
o para minimum tutar. biraz daha fazla bence. ama şöyle bir çözüm yoluda var; mont al rüzgar geçirmeyen diycem oda en az 100 liradan başlıyor fakat yağmurluğun varsa onuda giyebilirsin. rüzgar geçirmez onlar. içinede bi ekstra sweet tarzı bi şey giyersin. kesin çözüm. :cat:
ciğerler çok önemli allah korusun bronşit ardından zatüreye kadar yolu var. şimdi bi şey olmazsa ilerde çıkar acısı. aman dikkat.

Aynen şimdi kuzenden geliyorumda onda ince bi mont tarzı birşey varmış.Onu aldım ondan bakalım denicem.Montla gidiyorum saten okula :) Yorumlar için saolasın tekrardan yarın motorcu motorcu gezicem fiyat öğrenicem cam için