PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bakırköy'de zincirleme kaza: 4 yaralı

GÖЯKEM
16 Kasım 2010, 20:25
Bakırköy'de kontrolden çıkarak devrilen bir motosikletin neden olduğu zincirleme kazada 5 araç birbirine girdi. D 100'ün savaş alanına döndüğü kazada 4 kişi yaralandı.

Kazaya neden olduğu ileri sürülen motosikletin sürücüsü, ehliyet ve ruhsat isteyen polisin ısrarına rağmen, hastaneye kaldırılan yaralı kız arkadaşını yalnız bırakmak istemeyince polisle uzun süre tartıştı.

Yaralılardan birinin olay yerine gelen anne ve babası oğullarının durumunun iyi olduğunu öğrenince gözyaşları içinde dua etti.

Aşırı süratli olduğu iddia edilen Cengiz Akarslan yönetimindeki 34 GM 0777 plakalı motosiklet, direksiyon hakimiyetini kaybederek yola devrildi.

Akarslan, motorsikletteki kız arkadaşı yola savruldu. Bu sırada aynı istikamette seyreden 34 FN 4143, 34 BP 7805 ile 24 PDE 84 plakalı üç otomobil kazaya karışmamak için ani fren yaptı.

Arkadan gelen 34 VTD 28 plakalı bir kamyonet bu otomobillere çarpıca zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada araçlarda bulunan Fatma Kutlu, Yıldız Atabek, ile Fatih Ketenci yaralandı.

Yaralılar çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Motosiklet sürücüsü Çengiz Akarslan kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken ismi öğrenilemeyen kız arkadaşı kol ve bacağından yaralandı. Yerde acı içerisinde kıvranan genç kıza ilk müdahaleyi olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptı.

Genç kız, daha sonra hastaneye kaldırılmak üzere ambulansa alındı.

http://www.cnnturk.com/2010/turkiye/11/16/bakirkoyde.zincirleme.kaza.4.yarali/596624.0/

buggin
16 Kasım 2010, 20:31
kazaya karışanlara geçmiş olsun..

birde anlatımı kim yapmışsa bi garip olmuş. hep; yaptı, etti, bitti, gitti vs. kelimeler kullanmış. dil anlatımım hiç iyi değildir ama geniş zamandı sanırım, o zamanda kullansa daha iyi olurdu sanki anlatım.

İbrahim Büyükcevher
16 Kasım 2010, 20:35
akşam tv de izledim kötü düşmüşler inşallah ciddi bi durum yoktur kızcagız da acı çekiyodu üzüldüm izlerken.. çocugun anne babası da nasıl aglıyordu..allah kimseye kaza bela yüzü göstermesin..

Tarkan1981
16 Kasım 2010, 20:46
Üzücü bi haber, az önce ailemle beraber :( haberlerde seyrettim.
Hemen arkasındaki araç şöförü motosikletin yalpaladığını görünce yavaşlayarak durmuş ve zincirleme kaza olmuş. Aksiliği farkederek duran bu araç şöförü motosiklet üzerindeki 2 kişinin arkadan gelen araçların altında kalmasını engellemiş oluyor yani,
Kaza yapan arkadaşın motoru BMW F 800 idi galiba,yan yatarak sürüklenmişler.
Allah korumuş, ucuz atlatılmış ve sadece mala zarar gelmiş bir kaza.
Ambulans a konan ve durumu biraz daha ciddi (kırık çıkık galiba) olan artçısına kız arkadaşına acil şifalar.
Allah hepimizi Kaza Beladan korusun.

BAIIHAN
16 Kasım 2010, 20:47
"motosiklet sürücüsü yüzünden 4 araç zincirleme kaza yaptı" şeklinde anlatıldı olay izlediğim 4 farklı kanalın haber programlarında.

tabi... millet olarak takip mesafesi nedir bilmediğimizden haber programı olayı saçma sapan şekilde yansıtsada, fark etmez.

motosiklet sürücüsü düşüyor tamamda...

arkadakilerin takip mesafesine uymayıp zincirleme kaza yapmasıda motosikletin suçu oldu ya.. "ne memlekette yaşıyoruz birader" dedim tekrar üzüle üzüle.

GÖЯKEM
16 Kasım 2010, 20:51
Allah şifa versin , tek sevindirici haber can kaybının olmaması Allah kimseye kaza bela vermesin.

selo001
16 Kasım 2010, 21:07
Alah kimseye böyle acı çektirmesin valla can çok önemli.

F54
16 Kasım 2010, 21:46
allah acil şifalar versin insanlık hali motorsiklette kaza yapabilir fakat bunu topluma yanlış lanse edenler ne yapmak istiyorlar amacları ve çıkarları ne anlamadım her gün birçok kişinin trafik kazalarında bizler işin içine karışınca neden büyütülür ki beyler

Felon
16 Kasım 2010, 21:47
haberin vidyosu varmı ya merak ettim bu aksamda haberleri izleyememiştim

Birkannn
17 Kasım 2010, 15:52
"motosiklet sürücüsü yüzünden 4 araç zincirleme kaza yaptı" şeklinde anlatıldı olay izlediğim 4 farklı kanalın haber programlarında.

tabi... millet olarak takip mesafesi nedir bilmediğimizden haber programı olayı saçma sapan şekilde yansıtsada, fark etmez.

motosiklet sürücüsü düşüyor tamamda...

arkadakilerin takip mesafesine uymayıp zincirleme kaza yapmasıda motosikletin suçu oldu ya.. "ne memlekette yaşıyoruz birader" dedim tekrar üzüle üzüle.

Aynen ..
Adam ölse dahamı iyiydi..
Cana gelmemiş mala gelmiş araba motor pert olsa ne olur...
Ölüm olsa araba motor sağlam olsa ne olur?