PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakası kaybolanlar klübü

motorhocası
14 Kasım 2010, 01:36
15 gün içinde Ayvalık içersinde 2 kere plakam kayboldu ,ilk gidişinde gece gece polis karakolunda ifade-tutanak tutturdum,plakayı çıkarmak 12 Tl, sonraki kayboluşta yine çıkardım. Hiçbir Allah'ın kulu da bulup da polise teslim etmemiş.

Bir yunus hemşerim bu plakayı arkasına takıp boğaz köprüsünden geçenlerin olduğunu söyledi hepten işgillendim,cezalar yağmasa iyi.:P

MrSharp
14 Kasım 2010, 01:49
Vallahi iyi niyetli insan kalmadı.

Osbourne
14 Kasım 2010, 01:58
Muayenesi bitik ve plakasız bir motorun muyenesini ve plakasını çıkarttırmak için hangi işlemleri yapmak gerekir?

Siteye yeni üye oldum da sorayım dedim :mrgreen:

Baelmoth
14 Kasım 2010, 02:01
Geçmiş olsun hocam.
Vay be 40 yıl düşünsem aklıma gelmez başkasının plakasını takıp böyle şeyler yapmak.
Geçen yol kenarında bekliyorum önümden bi araba geçiyor, gözümün önünde ön plakasının vidasının biri düştü plaka sallanmaya başladı, el ettim falan durdular hemen 4 kişi indi arabadan, ne umuyolardı artık bilmiyorum.

Hocam plakanız düşecek dedim, biliyoruz dedi, yarısı düştü sallanıyo dedim geçti arabanın önüne baktı, hımm yakın yere gidicez bişolmaz dedi, yav dedim çıkar koy arabana olurda düşerse uğraşma, iyi peki dedi elini attığı gibi elinde kaldı zaten, sonra binip gittiler, teşekkürsüz.
Sanırım bunlar hak ediyor plakasıyla suç işlenmesini :)