PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : haramidere hasırcılar e-5 de kaza oldu

ntticaret
12 Kasım 2010, 21:27
Arkadaşlar servisteydim işten geliyordum, b.çekmeceden avcılara gidiş yönünde beylikdüzünden sonra hasırcıların carrefourun tam öünde ani ve uzun fren sesi duydum baktım arabalar birden fren yapmaya başladılar, ilk başta aracın lastiği patladı sandım ama az önlerşnde yerde yaklaşık 80 km hızla yatarak sürüklenen bir activa gördüm, kebabçıydı sanırım arkasında beyaz selesi vardı. Ama motorun üstünde ve yerlerde sürücüyü göremedim. İnşallah bariyerlere falan çarpmamıştır, yada Allah korusun arkadan gelenin ...... Üff ya çok kötü oldum arkadaşlar, gören oldumu benden başka?

Felon
12 Kasım 2010, 21:45
o yolda çok kaza oluyo. yokuş aşağı olması ve o hasırcıların ilerisinde ambarlı avcılar falan diye yolun 3 e ayrılması ve genelde hatalı şerit değiştirme yüzünden ne zaman geçsem bi kazaya denk geliyorum :(

Emrah.ark
12 Kasım 2010, 23:08
Bende o tarafta oturduğumdan..O yolu çok kullanıyorum..
O yokuş inene kadar öff öff..

Gürhan:)
12 Kasım 2010, 23:10
inşallah kaza yapan arkadasta ciddi bir durum yoktur Rabbim kazasız belasız sürüşler nasip etsin dikkat li olmak lazım bir anlık sinir sonucunda insanın hayatı saniyelerde değişebiliyor...

hatis
12 Kasım 2010, 23:16
çok kötüüü oldummmmmmmmmmmmm ay..
ordan gelen biri var o sandım konuya nasıl girdiğimi bilmiyorum.:salut::salut::salut::salut:
o kişi içinde ALLAH yardımcısı olsun ... inşallah birşey olmamıştır:salut::salut:

dalyan_
13 Kasım 2010, 01:43
Activa ile 80km hemde o yolda büyük cesaret. İnşallah kötü bişeyi yoktur. O yolu oldum olası sevmem. Avcılar'da oturuyorum işim icabı sık sık kullandığım yol:pale:

StyLeOscaR
13 Kasım 2010, 01:50
ist de gördüğüm en tehlikeli yerlerden birisi ora.. yokuşu gören kaptırıyor hep ve ilerde yol ayrımı hesap edemeyip kaza yapan çok.. inş. arkadaşa birşey olmamıştır :(