PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tak Etti Artık...

AzRaİL42
06 Kasım 2010, 23:09
Arkadaşlar Uzun Düşünceler Sonunda Çinli Ve Durmadan Başıma Masraf Çıkaran Motorumu Malesef HURDAYA Çıkarıcam Yetti Artık Biyerini Yaptırıyosunuz Biyerini Parçalıo Yani Dayanılcak Gibi Deil KOÇ Olsa Dayanamaz Emin Olun :pr: Şimdi Benim Sizden Yardım İstediğim Konu Şu Motorun Muane Gecikme Zammı Ve Cezası War Yani Muanesi Yok Cezalı Şimdi Ben Motoru Nasıl Hurdaya Çıkarmam Lazım Muanesi Yaptırmam Lazım Mı Yoksa Yaptırmadan Cezasını Ödesem Çıkarırlar MI Birisi Bana Bu iŞLEMLERİ Anlata Bilir Mi?

Arkadaşlar Sizlere 1-2 Ufak Bilgi Vereyim ÇİNLİ'LER Hakkında...

Arkadaşlar Kesinlikle Çinli Olsun Ben Güzel Binerim Diyip Almayın SAKIN Almayın Ben Ki Hergün Motorumu Yağlayan Haftada 1 Kere Yıkayan Birisyim İlk Aldığım Günden Beri Bana Masraf Çıkarıyor Durmadan Dayanılcak Gibi Deil Ben Deil Çevremdeki Herkez Böyle Ve Ayrıca Motor 4 Senelik Yani YENİ MOTOR ALICAKLAR ÇİNLİLERDEN UZAK DURUN 50Cc Olsun JAPON-ALMAN VS Olsun Ama Sağlam Olsun Ömürlük Olsun Bende Bunu Hurdaya Çıkarıp YBR 2011 Alıcam japon Olsun Taştan Olsun UZAK DURUN ÇİNLİLERDEN ARKADAŞLAR SORNA BAŞINIZ ÇOK AĞRIR BENİM GİBİ Çinli Ler Le İlgi Bi Makale Hazırlıyorum Zaten Yakında Yayınlıycam ULUSAL SAVAŞ Çıkıcak Çinliler Aramızda En Son...:pr::pr::pr::pr:

hatis
06 Kasım 2010, 23:28
son cümle harika, ulusal elektronik ve motorlu araçlar savaşı:)

AzRaİL42
07 Kasım 2010, 11:49
//Güncel...

cengaver29
07 Kasım 2010, 11:51
senin motorun markası ve modeli nedir acaba?

G-han
07 Kasım 2010, 12:53
hacı motora baktıgın için arıza cıkarıo bosver keyfıne bak vur kırbacı :D::158::

brs3417
07 Kasım 2010, 14:17
Haftada bir yıkarsan dayanmaz tabi :) saka bi yana bizde bi mondial var 2006 model sadece yağı falan değişiyor onun dışında daha bir kere masraf çıkarmadı üstelik kuzenim biniyor kendisi 130 kg genelde de artçı var daha ne yapsın mondial :) :)

AKUSTİK
07 Kasım 2010, 14:42
sen niye şikayet ediyosun ki. bak paran çokmuş ki çinli almışsın.paran az ve kıymetli olsaydı emin ol kaliteli bi makina alırdın. neyse gelelim konuya muayene ve eksik evrak olduğu sürece akinaya hiçbi işlem yaptıramazsın. önce tüm evraklarını tamamla sonra yap ne yapacaksan.

AzRaİL42
07 Kasım 2010, 14:59
Benim Öğrenmek İstediğim Hurdaya Çıkarmak İçin Muanesini Yaptırmak Gerekio Mu Yoksa Muane Borcunu Ödesek Çıkarta Bilirmiyiz.

McWarnaly
07 Kasım 2010, 16:07
hacı motora baktıgın için arıza cıkarıo bosver keyfıne bak vur kırbacı :D::158::

Dostum senin gibi dusunenlere ''HADI LEN'' diyorum.ama gercekten de dogruluk payi var.Bende motoruma gozum gibi bakiyorum.zorlamadan dikkatli kullanan birisiyim ama yinede sorun cikariyor.Bi arkadasimin arabasinla geziyordum''bi tikirti geliyor'' dedim.oda ''muzigin sesini biraz aciver kesilir'' dedi.oyle bir sene kadar kullanip satti.hic bi problem de cikarmadi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:03 ----------

Benim Öğrenmek İstediğim Hurdaya Çıkarmak İçin Muanesini Yaptırmak Gerekio Mu Yoksa Muane Borcunu Ödesek Çıkarta Bilirmiyiz.

Dostum burdaki kanunlara gore vergilerini ve cezalarini odemen yeterli.Turkiye'de de farkli olmasa gerek.soyle dusun kaza yaptin motorla,kullanilmaz hale geldi hurdaya cikaracaksin.o halde zaten muayeneden gecmez.motoru yaptirip sonra muayeneden gecirip huurdaya mi cikaracaksin?

Thisfalse
07 Kasım 2010, 16:12
Bende Çin Kullanıyorum Şu Ana Kadar en Ufak Bir Sorun Çıkmadı.

Belderia Cup 100

clemenze
07 Kasım 2010, 16:24
@Azrail, hiç tasalanma...

Çinlileri bilmem ama site yönetimi, yemeyip içmeyip hemen her konuda başlık açtığın için sana özel motoru yakında hediye ederler. Sende kurtarırsın bizde...