PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : taksimde park yeri

Sayfa : [1] 2

berk_cglr
04 Kasım 2010, 15:32
beyoğlulunda motosikleti bırakabilceğim güvenli bi yer varmı bildiğiniz otoparklar hariç :D

Rodeo
04 Kasım 2010, 15:48
1-odakulenin karşısı
2-galatasaray lisesinin önü
3-galatasaray lisesinin oradaki tost simit vs. satan büfenin orası zaten orada istemediğin kadar motorsiklet var.

berk_cglr
04 Kasım 2010, 15:49
1-odakulenin karşısı
2-galatasaray lisesinin önü
3-galatasaray lisesinin oradaki tost simit vs. satan büfenin orası zaten orada istemediğin kadar motorsiklet var.

hmm bende megavizyonda çalışıyorum ordaki :D ama ne hikmetse yakınlarda pek güvenli bi yer göremedim ondan sormuştum tavsiyelerini değerlendircem dostum sağol

tombo
04 Kasım 2010, 16:00
Chopper ın olsaydı Durock bar ın karşısı :queen:

enginalcar
04 Kasım 2010, 16:18
oraya yakın bir de collezione'nin arka girişinin bulunduğu sokak var. Kilisenin
duvarının dibi müsait.

casillas00
04 Kasım 2010, 16:40
Bnm okulda taksimde motoru bırakcak salam biyer olmadıgı ıcın akbiL akar :)

saintofdream
04 Kasım 2010, 16:42
Elbetteki polis karakolunun karşısındaki sokak :) hep oraya koyarım. Dorockada koyarım ama orda değnekci veletler oluor bazen :)

Otoburkaplan
04 Kasım 2010, 16:48
Akşam saatlerinde İstiklal girişindeki büfeler bölgesi de motorsiklet tarlası oluyor, ama orası herhalde gündüz saatleri uygun değil? Hatta belki akşam da bırakıp gitmek için uygun değildir :silent: Güzel başlık, bilenler yol göstersin.. Pardon park göstersin :P

tombo
04 Kasım 2010, 16:49
Taksime oraya gitmenin haricinde pek takılmadığım için mekanda oluyorum zaten değnekçi flan hikaye o saatte o kalabalıkta kimden ne isticekmiş veletler :)

kurubuz
04 Kasım 2010, 16:52
Odakulenin ( veya Turkcell merkezinin) karşısı en güvenilir yer. Zaten bütün kalite motorlar yan yana ağaçların altına dizilmişlerdir hemen görürsün.

berk_cglr
04 Kasım 2010, 17:06
oda kule nerde tam olarak ya taksimde çalışıyorum ama dediğim gibi çok alakam yok bralarla sadece arada durock bara içmeye giderim :p onun haricinde çalışırken bırakcak bi yere kara veremedim ama oda kuleyi oğrenmem lazım tam olarak kazancı yokuşundaki otoparka bırakıyorum bi kaç gündür içime oturdu resmen 15 tl günlük alıyolar ya bi motoruda böle köşe kuytu bi yere park ettiriyolar koyuyo resmen ya

RunemagicK
04 Kasım 2010, 17:09
oda kule nerde tam olarak ya taksimde çalışıyorum ama dediğim gibi çok alakam yok bralarla sadece arada durock bara içmeye giderim :p onun haricinde çalışırken bırakcak bi yere kara veremedim ama oda kuleyi oğrenmem lazım tam olarak kazancı yokuşundaki otoparka bırakıyorum bi kaç gündür içime oturdu resmen 15 tl günlük alıyolar ya bi motoruda böle köşe kuytu bi yere park ettiriyolar koyuyo resmen ya

otopark dememişsin ama çiçekçilerin yanındaki otopark günlük 5tl alıyor. aklında bulunsun

berk_cglr
04 Kasım 2010, 17:12
otopark dememişsin ama çiçekçilerin yanındaki otopark günlük 5tl alıyor. aklında bulunsun

aaa şu açık otopark dimi orası acaba adamla konuşsam aylık bişeyler yaparmı

kurubuz
04 Kasım 2010, 17:21
Dur ben sana haritada göstereyim..

http://img24.imageshack.us/img24/7605/odakule.png

berk_cglr
04 Kasım 2010, 17:37
Dur ben sana haritada göstereyim..

http://img24.imageshack.us/img24/7605/odakule.png

eywallah üstadım valla on numara oldu bu :D çok sağol yarın oraya bırakcam bide zincirle branda tamamdır :P

kurubuz
04 Kasım 2010, 17:54
Orada motorları görürsün mutlaka. Zincirle bağlayacak ağaçlar da mevcut. Turkcell merkezinin tam karşı kaldırımı...

berk_cglr
04 Kasım 2010, 18:55
oke dostum

audioslave
04 Kasım 2010, 19:11
Chopper ın olsaydı Durock bar ın karşısı :queen:

Sadece chopperlar mı park edebiliyor Durock'ın önüne?:)

berk_cglr
04 Kasım 2010, 19:19
valla chopperım yok ama oranın düzenli gidenlerindenimdir :D rock forever :P

audioslave
04 Kasım 2010, 20:00
Artık taksime motorla gidiyorum ya Yukarıda Burgerking'in önüne park ederim yada aşağıda tünele müzik dükkanılarına girmeden ortadaki yuvarlağın çevresine park ederim bazen de galatasaray lisesinin oraya motorların yanına.Eğer durock'a gidersem hani sadece chopperlar park ediyorsa bende katılabilirim.:)

MotorKafa
04 Kasım 2010, 20:48
Oooooo DorRock tayfası gelmiş sayfaya taksimi okuyunca :) Demekki beraber sallıyoruz kafalrı ama tanımıyorz birbirimizi. Belkide tanıyoruzdur :) Bende oraya parkediyorum bu arada DoRock ın önüne. Başka biyere gidecek olsamda ben taksimdeysem motorum ordadır:) sisy barında mat siyah kask takılı olan bir gv250 görürseniz DoRock un önünde ben odayım a dostlaaaaarrr ::xrock::::music::::sefereee::haapppy:

berk_cglr
04 Kasım 2010, 20:51
Oooooo DorRock tayfası gelmiş sayfaya taksimi okuyunca :) Demekki beraber sallıyoruz kafalrı ama tanımıyorz birbirimizi. Belkide tanıyoruzdur :) Bende oraya parkediyorum bu arada DoRock ın önüne. Başka biyere gidecek olsamda ben taksimdeysem motorum ordadır:) sisy barında mat siyah kask takılı olan bir gv250 görürseniz DoRock un önünde ben odayım a dostlaaaaarrr ::xrock::::music::::sefereee::haapppy:

vallahada gördüm billaha da gördüm :D biliyorum o motoru haha

MotorKafa
04 Kasım 2010, 20:58
Ozaman bende DoRock taysam seni görmüşümdür mutlaka berk_cglr :mrgreen: hatta konuşmuşta olabilirz. orda olduğum zamanlar koca oğlan ı yalnız bırakasım gelmiyor içimden dakka başı çıkıp bakıyorum kurcalayan varmı diye :) her baktığımdada üzerinde ya bira şişesi oluyo ya votka bardağı bi ara çantanın üstü bardak lekeleriyle doluydu :)

berk_cglr
04 Kasım 2010, 21:01
konuşmadık ama bi dahaki sefere geldiğimde görürsem kesin birebir tanışcaz :D hatta bişey olmıcağını bilsem motoru oraya bırakasım bile geliyo

MotorKafa
04 Kasım 2010, 21:06
Oranın çalışanları sahip çıkar motora bırak gözün kalmasın arkada... Umut var çalışanlardan tanırsın belki mavi harley i var o bakar kimse bakmasa bile :) Eğer yola alkollü çıkacaksam kahvemi hep umuttan almışımdır :))) niye yazdım bunu bende bilmiyorum ::queen:

Tarkan1981
04 Kasım 2010, 21:07
Ücretsiz ve sorunsuz otopark,

Galatasaray Lisesi yanındaki bol çubuklu meydan :)

berk_cglr
04 Kasım 2010, 21:10
vaaay demek o mavi bebek onun ha bunuda yeni öğrendim :D tamamdır ctesiden itibaren benim motor orda :D

audioslave
04 Kasım 2010, 21:52
Senelerdir Durock önünden geçerken oradaki chopperları görmüşümdür ve demişimdir: Acaba ben nezamn gelicem ve buraya park edip gidip bira içebilecem? şimdi de motorum var diyorum ki ne zaman bir harleyim olacak?
:D:D

methal
04 Kasım 2010, 21:53
valaha bizim burda motosikletlerden otopark üçreti almıyorlar her gün oto parka bırakıyorum sizin orda otopark fiyatları ucuk nedense

Rodeo
04 Kasım 2010, 22:17
hmm bende megavizyonda çalışıyorum ordaki :D ama ne hikmetse yakınlarda pek güvenli bi yer göremedim ondan sormuştum tavsiyelerini değerlendircem dostum sağol

ozaman taksime motorla gelme birader

Tarkan1981
04 Kasım 2010, 22:27

otobüslerde trafikte sürünsün :)

mehmet tufan
04 Kasım 2010, 22:48
dorock ?

amon amart tişörtlü 140 kiloluk fil dişi renginde monero chopperi olan kişi kesin benimdir.
selam vermekten çekinmeyin, teminetör gibi dursamda uysalımdır :D

clemenze
04 Kasım 2010, 23:00
Berk sana park yeri öneremicem ama şu süpermoto olayına biraz açarsan fena olmaz?

Model ne, mekanik-makyaj olarak hangisinin üzerinde çalışıyorsun? Ayrıca sahibinden'deki linkteki supermotolar temsili midir? Mümkünse, çalışmalarından birkaç resimle buraları şenlendirebilir misin?

acayüp
04 Kasım 2010, 23:30
adres vereyim oraya park edebilirsin.
Yalnız dreksiyonu kilitleme uğraştırma beni :)

sekiz
05 Kasım 2010, 02:33
benm motorada bebek diyen bi arkadaş olmuştu geçen cuma yada c.tesi yoksa sen miydin o ? :) şişman biri oturuyodu motorun üstünde hocam ben alayım artık diye kaldırdım şişman arkdaşın yanındakide ooo bu bebek seninmiydi dedi sen olabilirsin o :))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

yanlış oldu aslında ben motorkafa eniştenin pc den girince sekiz olarak cevap yazmışım :D

Alper_tim
05 Kasım 2010, 03:35
buraya yazan tayfayı bi akşam dorock da buluştursak mı ne :)
bu arada taksime gelişlerimde motoru genelde bakırköy dolmuşlarının müşteri bırakmak için girdiği sokağın az ilerisinde karoke barın karşına bırakıyorum yer varsa bi sorun olmuyo çok şükür

sebepsiz1905
05 Kasım 2010, 03:54
merhaba arkadasım ben her gıdısımde dısk kılıdı ve celık halatla musaıt bır ara sokaga baglıyorum herhangi bir sıkıntı yasamadım :=))

remzi_39
05 Kasım 2010, 04:05
Birkackere oldu böyle topic aciliyor..
Taksim de nerede parkederim... :silent:
Benim gibi yapin...
Ben motoru böyle birakip birkac saatte gezmistim..
Kimsede birsey demedi...

http://img6.imageshack.us/img6/6025/r0014007.jpg (http://img6.imageshack.us/i/r0014007.jpg/)

_UnReaL_
05 Kasım 2010, 07:09
Taksim tünelin orada tranvay durağının karşısı çok güvenli bende hep tercih ediyorum, onun dışında meydan da işim var ise the marmara otelinin otoparkının tam karşısı ;) taksici abilerde var üzmüyorlar sağolsunlar.

berk_cglr
05 Kasım 2010, 11:07

bu çok mantıklı ama mağaza akşam 23 de kapanıp benim çıkışım 12.30 civarını bulunca eve tabanvay gitmem lazım ondan motora ihtiyacım var

dorock ?

amon amart tişörtlü 140 kiloluk fil dişi renginde monero chopperi olan kişi kesin benimdir.
selam vermekten çekinmeyin, teminetör gibi dursamda uysalımdır :D

o moneroyu gördüm ama henüz sana rastlamadım be abi :D ama görürsem kesin selam vercem

Berk sana park yeri öneremicem ama şu süpermoto olayına biraz açarsan fena olmaz?

Model ne, mekanik-makyaj olarak hangisinin üzerinde çalışıyorsun? Ayrıca sahibinden'deki linkteki supermotolar temsili midir? Mümkünse, çalışmalarından birkaç resimle buraları şenlendirebilir misin?

motor çin malı bende ki 150 cc motor bitti sayılır ufak tefek aksesuarlar kaldı onlarıda arada fırsat buldukca tamamlamaya çalışıyorum bu arada o ilandaki sade kırmızı siyah motoru arkdaş yapmadı diğerlerini bizim arkadaş yaptı şuan da da kanuni cross250 yi supermotoya çeviriyo eğer düşünürsen ben kefilim arkadaşıma :D tamamen bittiğinde bi başlıkta motoru göstercem ama daha detaylı bilgi istersen ilan üstünden arkdaşa mesaj atabilirsin

adres vereyim oraya park edebilirsin.
Yalnız dreksiyonu kilitleme uğraştırma beni :)

direksiyon kilidi yok zaten :D adres neydi

benm motorada bebek diyen bi arkadaş olmuştu geçen cuma yada c.tesi yoksa sen miydin o ? :) şişman biri oturuyodu motorun üstünde hocam ben alayım artık diye kaldırdım şişman arkdaşın yanındakide ooo bu bebek seninmiydi dedi sen olabilirsin o :))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

yanlış oldu aslında ben motorkafa eniştenin pc den girince sekiz olarak cevap yazmışım :D

yok ben olsaydım tanırdın zaten salak gibim bakardım :P genelde öle bi huy var ablamlar da benle dalga geçiyo dorock a içmeye gittiğimizde her seferinde o harleye takılıyorum bi süre ole mal mal bakıyorum bizim kilerde olum manyak motorun var hala saf saf bakıyosun diyolar :D

buraya yazan tayfayı bi akşam dorock da buluştursak mı ne :)
bu arada taksime gelişlerimde motoru genelde bakırköy dolmuşlarının müşteri bırakmak için girdiği sokağın az ilerisinde karoke barın karşına bırakıyorum yer varsa bi sorun olmuyo çok şükür

kanımca süper olur heralde en genç ben olurum o zaman aranızda :cherry:

Birkackere oldu böyle topic aciliyor..
Taksim de nerede parkederim... :silent:
Benim gibi yapin...
Ben motoru böyle birakip birkac saatte gezmistim..
Kimsede birsey demedi...

http://img6.imageshack.us/img6/6025/r0014007.jpg (http://img6.imageshack.us/i/r0014007.jpg/)

ah be remzi abi arkadaşın cbr 125 i de orda duruyodu :D artık nerde bilmiyoruz

grognard
05 Kasım 2010, 18:53
canım ıslak hamburger cekti ... :(

berk_cglr
05 Kasım 2010, 20:31
haha aynen taksim=ıslak hamburger :P

M0D!F!Y3C!
05 Kasım 2010, 20:44
en gsl galatasaray lisesi benim 125 lik çinli scooterıda oraya cekiom :D

MotorKafa
05 Kasım 2010, 20:51
oooo mod süper fikir yapalım bunu kesinlikle ::xrock:: hatta ben 2-2,5 saate çıkarım yola DoRock beni bekler var mı gelecek olan ? :)

berk_cglr
05 Kasım 2010, 21:00
hasta olmasam şuan atlamıştım motora taksime doğru yol alıyo olurdum

audioslave
05 Kasım 2010, 21:01
Bu akşam için maalseef kardeşim.(

MotorKafa
05 Kasım 2010, 21:03
hasta olmasam şuan atlamıştım motora taksime doğru yol alıyo olurdum

abi amacım seni gazlamak değil ama ben 2 hafta önce hastayken gittim :) kaskın içinde öksüre öksüre vardım DoRock a :queen: üstüne 2 tane soğuk bira içtim allah belamı veriyodu gidiyodum öksürükten :queen:

berk_cglr
05 Kasım 2010, 21:06
:D ama abi sen beni gazlıyosun kii

MotorKafa
05 Kasım 2010, 21:08
ahahahahah ben karışmam valla teklif var ısrar yok sonra hastalığın coşarsa sövme bana forum köşelerinde :)

berk_cglr
05 Kasım 2010, 21:09
off çokda canım çekti moruk yaa bide yarın sabahta saat 7 de taksim megavizyonda olmam lazım uyanamam ki (bahane :P 2)