PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeditepe üniversitesine yakın motosiklet eğitimi

redlion999
04 Kasım 2010, 14:33
Arkadaşlar yeditepe. üni de okuyorum ve buraya yakın bir motosiklet eğitim kursuna ihtiyacım var.. bikaç tane sürücü kursu ile görüştüm ancak onların amacı öğretmek değil kurs parasını almak.. bana fazla uzak olmayan ve gerçekten motosiklet eğitimi veren bi yer söyleyebilirmisiniz? umarım yardım edersiniz uzun süredir (3 yıl) aklımda motosiklet e başlamak.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:cat:

dagulapeyi
04 Kasım 2010, 14:46
yedi tepeye yakın degil ama en cıddı egıtımlerden bırını honda veriyor...kişinin durumuna göre kurlar var.Ben gittim ve kesinlikle öneririim..

redlion999
04 Kasım 2010, 16:59
Hiç bilmediğim için 0 dan öğretirler mi acaba? birde tam olarak yeri neresi eğer anadolu yakasında ise pek problem olmaz zaten amaç en iyi eğitimi almak..

dagulapeyi
04 Kasım 2010, 17:04
Eger bisiklete binebiliyosan kursa gidebilirsin..güvenli sürüş1 de sadece denge sıkıntısı olmayan (bisiklete binebilen) şartı aranıyor....

Yerleri çayırovada Hondanın fabrikasının içinde....www.honda.com.tr den tarihlere ve ücretlere bakabılırsın..

redlion999
04 Kasım 2010, 22:15
13-14 kasım gibi güvenli sürüş 1 eğitimine ön kayıt oldum.. acaba kurs ücretleri nekadardır? yedek listedeyim size mail ile bilgilendireceğiz yazıyor acaba bir sorun çıkarmı?

Tarkan1981
04 Kasım 2010, 22:21
öncelik bmw, honda vs. dir.

ama Ehliyet + sürüş eğitimi için Villa Levent Sürücü kursu da varmış.

sana yakınmı onu bilemem