PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şaka makinası (Şaka gibi :( )

Sayfa : [1] 2 3

Felon
30 Ekim 2010, 20:17
http://www.facebook.com/pages/Saka-Makinasina-Bir-Omur-dewam-dienLer-/157444212396
tescilli apaçi fan page.. bunun başka bi açıklaması olamaz ya.şok oldum 19.bin beğenen var bu resimleri vidyoları görüpde neyini beğeniyolar ya.artık türkiyede motorcu dediğin zaman akla apaçiler gelmeye başlıyacak sanırım 19bin hafife alınacak bi rakam değil..

hatis
30 Ekim 2010, 20:25
faceden insan tanımak istiyorsan tipe bakıcaksın 1
yazılarda türkçemi yoksa q he hu nasıl konuşuyor bakıcaksın 2
cahilliktenmi yapıyor yoksa artistliktenmi yapıyor onada bakıcaksın 3
bunlar tam tamamlamış olayı.
alayına meydan okumuş bunlar harbii şaka makinaları.
azrailde şaka gibi gelir bunlara ondan sonra eşheduuuuu..::D

mavi prens
30 Ekim 2010, 20:34
apaçiler kırık bunlar

Felon
30 Ekim 2010, 20:35
şaka gibi ya:pr:

Venom_35
30 Ekim 2010, 20:50
tiplere bak apachi : ) yanlız baya hayran sayısına ulasmıslar amacını aşmıs bunlar : )

COQ
30 Ekim 2010, 21:40
Valla benim hosuma gitti diycem ama tasliycaksiniz sonra beni.:P

enes_007
30 Ekim 2010, 21:44
bu arkadaşları daha önce ben paylasmıştım bir çoğu ehliyetlidir çok iyi tek teker yaparlar serik-manavgat gezisinde 45 motor katılmış trafiği kitlemişlerdir:)neede olsa antalyalılar:)
benim 6 arkadasım bu gurupta.. ortak 76 arkadasım beğenmiş hep bizim çevre:))

motodrift
30 Ekim 2010, 22:35
tekerde yapabilseler bari...:)

kanucan
30 Ekim 2010, 22:45
bu arkadaşları daha önce ben paylasmıştım bir çoğu ehliyetlidir çok iyi tek teker yaparlar serik-manavgat gezisinde 45 motor katılmış trafiği kitlemişlerdir:)neede olsa antalyalılar:)

Yaptıkları çok harikaymış gibi gururla anltıyorsun birde. :pr:

sezginkalkan
30 Ekim 2010, 22:57
Yaptıkları çok harikaymış gibi gururla anltıyorsun birde. :pr:

:cat: haklısın...hee trafiğe kapalı alan olsa ve koruma ekipmanları olsa bence ok..

Felon
31 Ekim 2010, 01:20

abi şakası ble kötü :mrgreen:

mavi prens
31 Ekim 2010, 01:44
hoş birşey degil burda görüyoruz uzaga gitmeye gerek yok millet motoru bu tarz kullananlara dua ederek bakıyo :)))

gevheri
31 Ekim 2010, 01:54
:cat: haklısın...hee trafiğe kapalı alan olsa ve koruma ekipmanları olsa bence ok..

trafiğe kapalı alanda olsalar yeterli bence, kafatasını parçalamak, sakat kalmak gibi tercihlerine saygılıyım. yinede allah kazadan korusun bu arkadaşları genç insanlar... erken uyanırlar inşallah..

m.şanveren
31 Ekim 2010, 01:55
Bu çocukların birbirleriyle dostlukları çok sıkıya benziyor,dayanışmaları fevkalade,yakaladıkları resim karelerinde bilinçli olarak verilmiş pozlarda geerçekten güzel görünenler var,motor üstündede iyiler ve kendilerine güvenleri var yiğidi öldür hakkını yeme derlerya hani biraz eğitimli olsalar veya birazdaha bilinçli sürseler çok daha güzel olurdu.

Bunlardaki cahil cesareti,inşallah ölümlük kalımlık bir vukaat yaşamadan korumanın önemini farkederler.

Recaİ
31 Ekim 2010, 02:05
Benim arkadaşlarımda bu gurupta,Harun iyi teker yapıyor Kim ne derse desin..( Trafik Ve koruma olayına katılıyorum.)

mavi prens
31 Ekim 2010, 02:13
övülecek hiçbir yanları yok yaptıkları hareketlerin nedeni belli,yazdıkları isim belli.ha bana deseler sen böyle kullanabilir misin evet kullanamam ve kullanmamda yapılan dogru birşey degil,yolda gören vatandaş motora o yüzden itici gözle bakıyor motorcu camiasının imajı neden düzelmiyor.herkez düzgün kullansa millet neden itici gözle baksın

Birkannn
31 Ekim 2010, 02:10

Zihniyet böyle olduktan sora .... Övünüyor bide..

Eminimki korumlar tam trafiğe kapalı alanda olsa kimse kötğ bir şey demez destekler ama kask yok koruma yok trafikte saçma gereksiz apaçilikten başka bir şey değil

Alper41
31 Ekim 2010, 02:45
Böyle insanlar , aslında insanlar bile demiyecem ama bunlara diyeceğim kelimeyi buraya yazsam banlanırım o yüzden söylemiyeceğim , neyse bu insan görünümlü gerizekalı apaçiler yüzünden bir insan motora heves ettiğinde ailesinden veto yiyor , insanların baskılarına maruz kalıyor daha yazacak cok sey var ama gecenin 03:00'ünde daha fazla yazmak istemiyorum.

MuTLu.
31 Ekim 2010, 05:07
19.000 kişiye ve bu beyinsizlere hayatımda etmediğim kadar küfür ettim.

dreamdark
31 Ekim 2010, 05:55
Hiçbir koruma ekipmanı olmadan, özellikle de akan trafikde bu tip hareketler yapmak, cahilliğin daniskası resmen.
Bir de marifetmiş gibi plakalarını sergiliyorlar. Yaptıklarının suç olduğunun farkında değiller mi acaba?
Bu videoların delil teşkil etmesi sayesinde çok rahat bir şekilde teşhis edilip haklarında kanuni işlem yapılması mümkündür.
Madem merakınız var bu işe, doğru yerde ve doğru şekilde, kendinizi ve çevrenizi riske atmayacak önlemleri alarak; adabıyla geliştirin yeteneğinizi ya da dökün kurtlarınızı.

remzi_39
31 Ekim 2010, 05:59
Motorculari sevmiyorlar.. :salut:
Neden acaba???? :silent:

dreamdark
31 Ekim 2010, 07:14
Motorculari sevmiyorlar.. :salut:
Neden acaba???? :silent:

Çok serseri olup, sınır kapılarından gazlayıp kaçıyorlarmış.:queen:

remzi_39
31 Ekim 2010, 07:16

BUnu yapani bana göster alnini karisliyayim. :cherry:

dreamdark
31 Ekim 2010, 07:28
Bulsam ben de karışlayacağım, o günden beri görünmüyor ortalıklarda.:mrgreen:
CBF600'le 300 km/h hıza ulaşmış kaçarken, plakasını da alamamışlar.:P

iptaluyelik02
31 Ekim 2010, 11:15

yakalasalar ne olacak Turkiye'ye iltica etmiş bir ALman oldugunu iddia edecek işi karıstıracak,
o yuzden yakalamazlar:)

motodrift
31 Ekim 2010, 11:21
Antalyada polis bişrşey demiyor mu bunlara,biz bi Akcakoça da grup olarak teker yaptık polis hemem peşimize takıldı korumalrda vardı.

methal
31 Ekim 2010, 11:59
demıor heralde antalya yunuslarıda kasksız dolaşıyor tohumlarıda böyle olur :)

necatik35
31 Ekim 2010, 12:12
İşte apaçilik budur:P

c3nk
31 Ekim 2010, 12:19
beyinsizler topluluğu

Gökhan
31 Ekim 2010, 12:34
Antalya polisi bilgilendirildi.Umarım gerekli yaptırım uygulanır.

Fr.Sante
31 Ekim 2010, 12:43
Kapattıralım şu sayfayı :mrgreen:

methal
31 Ekim 2010, 13:16
:mrgreen: plakalarıda appacık ortada :d

zaferkarizma
31 Ekim 2010, 23:38
Hiçbir koruma ekipmanı olmadan, özellikle de akan trafikde bu tip hareketler yapmak, cahilliğin daniskası resmen.
Bir de marifetmiş gibi plakalarını sergiliyorlar. Yaptıklarının suç olduğunun farkında değiller mi acaba?
Bu videoların delil teşkil etmesi sayesinde çok rahat bir şekilde teşhis edilip haklarında kanuni işlem yapılması mümkündür.
Madem merakınız var bu işe, doğru yerde ve doğru şekilde, kendinizi ve çevrenizi riske atmayacak önlemleri alarak; adabıyla geliştirin yeteneğinizi ya da dökün kurtlarınızı.

ayriyetten trafiği tamamen kapatıyolar veen ufak bir hata da (kaza,düşme) hayatlarına kendi elleriyle son vfermiş oluyor. yolda böle birisin görsem dayak yicemi bilsem bi tane tekme atar kaçarım.

ysn17
01 Kasım 2010, 00:03
Boş işlerle uğraşan boş insanlar onlara değil altında ki motorlara eziyet ediyorlar ona üzülüyorum..

acayüp
01 Kasım 2010, 00:17
Şuanda yol göstermek isteyene "aman be atın ölümü arpadan olsun" derler.
Fakat 40 yıl sonra düşünüp "bütün bu aptallıkları ben nasıl yapmışım " diyeceklerdir. Bu kesin.

Yalnızzz 40 yıl sonrasını görebilirlerse tabiki.

BerkC
01 Kasım 2010, 01:13
Aynı siteden....
Kask aradım kafalarda bi elin parmaklarını geçmez resmen....:pr:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1518736290897&ref=mf

yürekçe
01 Kasım 2010, 01:37
böyle göründüklerine bakmayın siz, ben full koruma serik'e girdiğimde ( sitede serik fotoğrafları var antalyadan ) hepsinin ağzının suyu akmıştı, fakir edebiyatına dalmışlardı. ama sonradan toparlanıp cesaret, sıcak vs muhabbetine girmişlerdi :)

suç bunların değil, kasklı olduğum için beni durdurup da "yarışamı gidiyorsun, niye kask taktın öyleyse " diye GBT mi sorduran polis memurlarında...
ah canım ülkem ah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

emeğinize sağlık :cat:

teknoali
04 Kasım 2010, 05:00
böyle göründüklerine bakmayın siz, ben full koruma serik'e girdiğimde ( sitede serik fotoğrafları var antalyadan ) hepsinin ağzının suyu akmıştı, fakir edebiyatına dalmışlardı. ama sonradan toparlanıp cesaret, sıcak vs muhabbetine girmişlerdi :)

suç bunların değil, kasklı olduğum için beni durdurup da "yarışamı gidiyorsun, niye kask taktın öyleyse " diye GBT mi sorduran polis memurlarında...
ah canım ülkem ah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

emeğinize sağlık :cat:

niye kask taktınız diye GBT sorgulama yok artık ...

20.000 kişiden fazla beğenen olmuş ve gönderileri iyi yorum alıyor. her ne kadar doğru olmasada demekki birileri seviyor bunları...

Syanur
04 Kasım 2010, 10:39
Türkçenin de .... koymuşlar resmen! "..dienler" nedir ya! O "w" harfini de.... neyse.

kingcüneyt
04 Kasım 2010, 11:05
Yaptıklarını kimse desteklemez ama çoçuk uğraşmış öğrenmiş full korumalı veya kurallara uygun yapıyor olsa burada hepimiz helal olsun vay be gibi sözler söylerdik:cat: .. Tek teker ariftemi hep trafiğe kapalı alanda teker yapıyor hayır ama o full koruma ekipmanlarıyla yaptığı için kimse eleştirmiyor fark bu bence..

otopsici
04 Kasım 2010, 21:51

ah canım ülkem ah...[COLOR="Silver"]

sen de doğru diyon abi ben full koruma geziyom her köşede polis durdurup ehliyet ruhsat soruyo ortalık it kopuk dolu adamlar onlara hiç dönüp bakmıyor bile

hani sende az apaçi değilsin ha

yaso6767
04 Kasım 2010, 21:56
abi bunlar hem abartmışlar yani hemde kendilerini aşmışlar.
her işin bi yapılış yöntemi kuralı var . Motosikletcilerin adını çıkarmasınlarda ...

Felon
04 Kasım 2010, 21:57

çok teşekkürler umarım bi sonuç çıkar.
bu arada bunların facebook sayfasınıda şikayet ettim ama bu facebook fan sayfaları toplam kaç şikayetten sonra kapatılıyo acaba

Tarkan1981
04 Kasım 2010, 22:42
TV lerde yayınlanırsa bunlar artık motora binmeyeceğimden doğrarım benim an yi :)

acayüp
06 Aralık 2010, 00:10
Deveye boynun neden eğri demişler.............................

atiturhan
06 Aralık 2010, 00:16
"25.959 Kişi Bunu Beğendi". Sayilari git gide artiyor...

MotorKafa
06 Aralık 2010, 00:17
Yedi çıbığı anlının çatına :mrgreen:

Felon
06 Aralık 2010, 00:22
"25.959 Kişi Bunu Beğendi". Sayilari git gide artiyor...

:salut::farao::farao:

mehmet tufan
06 Aralık 2010, 00:31
ben seviyorum bu tür şeyleri, amerikalı beşçikalı norveçli yapınca vay gavur diyen bir milletken yurdum insanıda içindeki ateşle doğru orantıda birşeyler yapmaktan çekinmiyor, tasvip ediyor muyum ? hoşuma gidiyor, ben yapmam ama yapanada mani olmam açıkçası..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

videoları izleyin adamlar insan gibi teker yapmıyorlar, hilafsız kmlerce gidiyor elemanın biri.. animasyon ekibi falan olur bunlardan harkulade.

enes_007
06 Aralık 2010, 00:51
25.976 kişi olduk çok çekemeyenler var.ilk kurulduğğunda çok dalga geçen olmuşş ama sonuç 25.976...ŞŞaka Makinalarıına DEvam diyenler haydiii..
geçen pazar ki GEzi
http://img814.imageshack.us/img814/7015/75139284.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/5683/71220540.jpg
buda ben

http://img530.imageshack.us/img530/4910/15439417997130534813517.jpg