PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendime uygun bir motosiklet arıyorum.

TutkuluAcemi
28 Ekim 2010, 22:11
Lise sona gidiyorum. Hem okula(meslek liseli 3 gün iş 2 gün okul) hem işe giderken kullanabileceğim bir motosiklet arıyorum.Ablamda Yamaha xt125R var. Onu genel olarak kullanabiliyorum. Ama kendime taksitle alabileceğim bir motosiklet arıyorum. Az yakmalı(bu konuda mt 125 varmış diye duydum.) En fazla üst sınırım 2000 lira. Yardımlarınızı bekliyorum.

Blackeagletr
28 Ekim 2010, 22:19
Taksitle alabileceğin sıfır çinler var. Kanuni mondial vs vs. Onların scooterlarına bir bak derim.
Scooter dışıda olur diyorsan kesinlikle kanuni elite (cup) öneririm.

TutkuluAcemi
28 Ekim 2010, 22:39
Taksitle alabileceğin sıfır çinler var. Kanuni mondial vs vs. Onların scooterlarına bir bak derim.
Scooter dışıda olur diyorsan kesinlikle kanuni elite (cup) öneririm.

Peki, yakıt tüketimi yönünden (çok)iyi olan bir çinli söylermisin?
Elite(cup)'u pk beğenmedim açıkcası.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

Genellikle firmaların verdiği değelere göre almak istemiyorum. Kullanmış, tecrübesi olan ve yakıt tasarrufu olağanüstü diyilebilecek bir motosiklet arıyorum :P

söztürk
28 Ekim 2010, 22:41
o paraya yamaha clıpton honda ınnova bak derim

methal
28 Ekim 2010, 22:42
cuplar az yakar bende var kullanıyorum yakkıta baya iyiler

Blackeagletr
28 Ekim 2010, 22:44
açıkcası çinli scooterlarda genellikle aynı ve benzer motorlar kullanıldığı için yakıt tüketimi çok yakındır. cc ne kadar küçük olursa o kadar az yakar. Ama tavsiye etmeyeceğim tek scooter var oda mondial 150 HS ondan uzak dur.

TutkuluAcemi
29 Ekim 2010, 00:05
Teşekkür ederim cevaplarınız için. 125 MT almayı düşünüyorum. Ama galiba taksitli satılmıyor. Sitesinde göremedim de.

Blackeagletr
29 Ekim 2010, 00:49
Mondial bayisinden taksitli alabilirsin. Sıfır motora her zaman taksit vardır :)

Fr.Sante
29 Ekim 2010, 01:06
açıkcası çinli scooterlarda genellikle aynı ve benzer motorlar kullanıldığı için yakıt tüketimi çok yakındır. cc ne kadar küçük olursa o kadar az yakar. Ama tavsiye etmeyeceğim tek scooter var oda mondial 150 HS ondan uzak dur.

Merak ettim neden? :)

TutkuluAcemi
29 Ekim 2010, 01:17
Araştırmalarım sonucu şunu yapmam gerektiğini anladım: Biraz daha bekleyip Honda İnnova İ(ekjeksiyonlu) modelini almak. Çok hoşuma gitti yaav. :)