PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ölüm Tünelde Yakaladı

Sayfa : [1] 2

BerKToprak
28 Ekim 2010, 20:38
Dolmabahçe - Bomonti Tüneli'nde meydana gelen ve bir kuryenin ölümüyle sonuçlanan trafik kazası, tüneldeki kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Dün meydana gelen kazada, Kağıthane istikametine gitmekte olan İbrahim Gülsoyar'ın kullandığı motosiklet, kontrolden çıkarak duvara çarptı. Olay sırasında tünelden geçen araçlar büyük tehlike atlatırken, ağır yaralanan Gülsoyar kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tüneldeki kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen kaza nedeniyle tünelde trafik bir süre aksadı. :pale:

Video link: http://www.kure.tv/haber/810-kaza/motosiklet-tunelde-boyle-kaza-yapti/25-Bolum/76296/

.....

zeda3000
28 Ekim 2010, 20:41
Yakinlarinin basi sag olsun, ama kaza biraz garip. Kurye saga dogru kayiyor frene bastigi stop lambasindan belli hata bir kac kez basip birakiyor. Acaba freni mi bosaldi panikleyip duvara carpti. Insan bombos yolda neden boyle bir sey yapsin

xburakx
28 Ekim 2010, 20:43
adam 65km falan hızdan 40km kadar düşüyor
acaba aniden rahatsızlığımı çıkdı ne oldu
bilinçli adam öyle sağa girip kafayı duvara çakarmı ya

Levsy
28 Ekim 2010, 20:44
Motoru kullanırken rahatsızlanıyor mu ne oluyor böyle? Üstelik öldürücü nitelikte bir düşme de değil gibi :silent:
Allah rahmet eylesin.

overcloud
28 Ekim 2010, 20:45
Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin..

ters giden bir şeyler olduğu belli yoksa düz yoda giderken nasıl duvara çarpabilirki.. acaba bir bilinç kaybı mı oldu da kazaya neden oldu.. yada ön lastiği mi patladı ki.. :(

onur35
28 Ekim 2010, 20:45
az önce haberlerde izledim garip bir kaza olmuş ALLAH rahmet eylesin :pale:

-unnamed-
28 Ekim 2010, 20:49
ilginc kaza...
bos ve duz yol....
ya arakadaslarin dedigi gibi rahatsizlandi yada dalginlik.neticesi panikledi

BerKToprak
28 Ekim 2010, 20:50
Ölüm işte gelince hiç bişey yapamıyorsun adamda göz göre göre ölüme gitmiş çok gizemli bir kaza gerçekten allah yakınlarına sabır versin.

Altone
28 Ekim 2010, 21:03
kuru,boş,düz bir yol kuryede yılların motorcusudur. dumduz yolda oyle bırsey olması ıcın ya gidon kıtlenmelı yada on lastık patlamalı (motordan kaynaklanan ) veya kalp krizi,bılınc kaybı, fenalaşma veya uykuya dalmıs olabılır ( buda insandan kaynaklanan) da cok garıp bır kaza.

Birkannn
28 Ekim 2010, 21:05
Bencede rahatsızlık kaskda varsa çok kötü bir düşme yok..
Hızlı gidip kontrol kaybetmekte yok...
Sağa doğru gidiyor rahatsızlanıyo sanırım...

bRkq35
28 Ekim 2010, 21:13
Evet abi bende izledim.Bu adama birşey oluyor.Yok böyle kaza böyle ölüm yok.

Kesin başka birşey var abi önü dümdüz yol.Neden duvara çarpsın ki.

madlive
28 Ekim 2010, 21:19
Allah rahmet eylesin. Ecel gelince çare yok.

doktor_21
28 Ekim 2010, 21:25
allah rahmet eylesin kederli ailesine sabırlar versin

otopsici
28 Ekim 2010, 21:36
Yakinlarinin basi sag olsun, ama kaza biraz garip. Kurye saga dogru kayiyor frene bastigi stop lambasindan belli hata bir kac kez basip birakiyor. Acaba freni mi bosaldi panikleyip duvara carpti. Insan bombos yolda neden boyle bir sey yapsin

aga çok basit mantık düşün baktığın yöne gidersin kafasına dikkat et baka kaldı
onun dışında tekeri filanda patlamış olabilir korkudan kitlenmiş kalmıştır
aga ecel bu geldimi bi bahane mutlaka buluyo
allah rahmet eylesin garibanı pisi pisine gitti
biraz daha dikkatli baktım arka teker yalpalıyo gibi sanki tekeri patlamış

Serdümen
28 Ekim 2010, 21:39
allah rahmet eylesin

mondial50tt
28 Ekim 2010, 21:51
Allah rahmet eylesin, garip bi kaza ölümlü olması daha da ilginç ecel gelmiş . . .

okanco
28 Ekim 2010, 22:14
Allah rahmet eylesin. Kaza bir garip ama..

acayüp
28 Ekim 2010, 22:18
Allah rahmetini esirgemesin.

Yalnız kesinlikle bir sıkıntı vardı ki okadar anlamsız bir şekilde yoldan çıktı.
Sanki bilerek kenara yanaşmaya çalışıyordu yada bilincini yitirmiş bir şekilde gidiyordu.
Geride kalanlara Allah sabır versin. Ölüm her an her şekilde gelebiliyor :(

Bu arada ağzından SALYALAR AKARAK "akşam saatlerinde motosikletli bir kurye tünelde kaza yaptı.. O KADAR HIZLI GİDİYORDUKİ YOLDAN ÇIKTI VE DUVARA ÇARPTI"" şeklinde sunum yapan mehmet ali birand şuursuzunu da buradan kınıyorum..

zaferkarizma
28 Ekim 2010, 22:21
büyük itimal ya uyudu yada kalp krizi falan geçirdi çunku frene dahi basmıyor panik yapsaydı eger kesinlikle frene basardı motorda yalpalamada yok.

mehmet cihan
28 Ekim 2010, 22:22
Belkide yorgunluk, hatta uyuklama bile olabilir. Normal olmayan bir şey olduğu belli. Çok kötü.

tr100a
28 Ekim 2010, 22:32
adam 65km falan hızdan 40km kadar düşüyor
acaba aniden rahatsızlığımı çıkdı ne oldu
bilinçli adam öyle sağa girip kafayı duvara çakarmı ya

hızını nereden anladın :cyclopsan
kurye olunca bu işin piri motor duvara gidiyorsa (lastik patlak veya gidon kitlendi)sola yatırıp sırt üstü atarsın kendini duvara vurmassın
fren boşalsa vites küçült ön frenle yardımla duvara gitmeye gerek yok
çok enteresan
allah rahmet eylesin

utenmen
28 Ekim 2010, 23:07
bizim medya her gördüğü motosiklet sürücüsünü kurye sanıyor yada öyle haber yapıyor. aslında kaza ölümcül bi hızla yapılmamış ama yolun yanında ufak bi kaldırım var motosiklet oraya çarpıp sağa yatıyor ve sürücü duvarla motosiklet arasında kalıyor. niye sağa yanaşma ihtiyacı hissetti belli değil ya rahatsızlandı ya uyudu ya tüneldeki gazlardan dolayı bayıldı yada yoldaki mazgal mı ne olduğu belli olmayan yeri tümsek sandı ondan kaçtı. Allah rahmet eylesin.

motoseyyah
28 Ekim 2010, 23:33
Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum......
Yıllar önce başıma gelen bir olayı yaşamış gibime geldi. Düz yolda ve sadece 25-30 km hızla seyrederken gidon aniden kilitlendi.O anda ne yapabileceğinizi düşünebiliyormusunuz? İnsan ne kadar tecrübeli sürücüde olsa o anda panikleyebiliyor.Kilitlenmenin sebebide küçük bir vidanın direksiyon kilidi içerisinde gevşeyip kilidin içerisinde sıkışmasıydı.

gevheri
28 Ekim 2010, 23:45
motosiklet merakım başladığından ve bununla alakalı olan herşeyi takip etmeye çalıştığımdan beridir artık kadare daha sıkı sarılmış bi vaziyetteyim. ölüme bi sebep gerek başka bişey değil.. allah rahmet eylesin..

dionysos06
29 Ekim 2010, 00:19
Allah rahmet eylesin. Ailesinede sabırlar diliyorum...

RunemagicK
29 Ekim 2010, 00:22
sanki uyumuş gibi. bir kere, bu kadar tehlikeli olmasada benimde başıma gelmişti uykulu yola çıktığım bir gün. önünü görüyosun ama refleks diye birşey kalmıyor, ne frene basabiliyosun ne gidonu çevirebiliyosun.
yalnız bu çarpmayla ölürmü insan ondan emin değilim. boynu kırılmış olabilir gerçi, motor yatarken kafasını daha bi sert çarpıyor duvara.

htmetin
29 Ekim 2010, 00:22
Allah Rahmet eylesin. Gerçekten çok esrarengiz bir ölüm. Hızı da yavaş, üstüne üstük , kurye yani bu işi profesyonelce yapan birisinin lastik patlaması veya gidon kilitlenmesi vs. gibi nedenlerden dolayı bu kazayı bu şekilde yapması çok ilginç.. Bisiklet kullanmayı yeni öğrenen çocuklar gibi kilitleniyor çarpıyor kendini duvara..

dgkncoder
29 Ekim 2010, 00:30
Şimdi gördüm. Ruhu şad olsun üstadın...

Şeyh Şamil
29 Ekim 2010, 00:37
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına ve kederli ailesine başsağılığı dilerim.

Kuvvetle muhtemel; gidon kilitlenmiş intibanı veriyor ama kimbilebilir !?

Osbourne
29 Ekim 2010, 00:53
İntihar etmiş olabilir..
İntihar etme potansiyeli olan ve aynı zamanda motosiklet sahibi olan kişilerle ilgili bir yazı okumuştum biryerlerde..
Büyük oranda motosikletle bir yerlere uçarak veya çarparak intihar edildiğinden bahsediyordu..

Elbette mekanik veya biyolojik bir hastalık söz konusu da olabilir..

dalyan_
29 Ekim 2010, 01:10
Benim de en büyük korkum bu. Allah rahmet etsin arkadaşımıza:pale:

mogli
29 Ekim 2010, 01:19
Öncelikle Allah rahmet eylesin. Çok ilginç bir kaza. bir terslik olduğu belli. Aslında biraz araştırılsa eminim sonuç da alınır ama ne fark eder ki? Ölen öldü.

Bize düşen ders çıkarmak. Herhalde en fazla bu şekilde sevap kazanır.

Allah rahmetini esirgemesin.

Yalnız kesinlikle bir sıkıntı vardı ki okadar anlamsız bir şekilde yoldan çıktı.
Sanki bilerek kenara yanaşmaya çalışıyordu yada bilincini yitirmiş bir şekilde gidiyordu.
Geride kalanlara Allah sabır versin. Ölüm her an her şekilde gelebiliyor :(

Bu arada ağzından SALYALAR AKARAK "akşam saatlerinde motosikletli bir kurye tünelde kaza yaptı.. O KADAR HIZLI GİDİYORDUKİ YOLDAN ÇIKTI VE DUVARA ÇARPTI"" şeklinde sunum yapan mehmet ali birand şuursuzunu da buradan kınıyorum..

Kınayabilmen için karşında bir kişi olması gerekir.

Ben de mesela kedimi kınıyorum ama pek sallamıyor.

" Kedi MT deyim in kucağımdan"
- Mrrrr
- Seni kınıyorum kedi defol....
-mrrrr ( Aynı yerden gelen ses, hiiç kımıldama yok)

O anda televizyonun karşısında değil de yanında olsam M.A.B. 'a MAB'ı verecektim...

Kırk yılda bir takılmadan konuşuyor onda da keşke konuşmasa dedirtiyor.

motoseyyah
29 Ekim 2010, 01:37
Öncelikle Allah rahmet eylesin. Çok ilginç bir kaza. bir terslik olduğu belli. Aslında biraz araştırılsa eminim sonuç da alınır ama ne fark eder ki? Ölen öldü.

Bize düşen ders çıkarmak. Herhalde en fazla bu şekilde sevap kazanır.

Kınayabilmen için karşında bir kişi olması gerekir.

Ben de mesela kedimi kınıyorum ama pek sallamıyor.

" Kedi MT deyim in kucağımdan"
- Mrrrr
- Seni kınıyorum kedi defol....
-mrrrr ( Aynı yerden gelen ses, hiiç kımıldama yok)

O anda televizyonun karşısında değil de yanında olsam M.A.B. 'a MAB'ı verecektim...

Kırk yılda bir takılmadan konuşuyor onda da keşke konuşmasa dedirtiyor.

m.a.b.(adının baş harflerini küçük harfle yazma gereği hissettim) denen şuursuz spikeri şiddetle kınıyorum. Umarım bir yakını yada kendisi bir kazaya kurban gitmezde arkasından haberlere konu olduğunda bunun gibi yorumlara uğramaz.
Ayrıca intihar etmiş olabileceğini de sanmıyorum çünkü dikkatlice bakacak olursak çarpmaya yakın fren yapıyor.

aras1925
29 Ekim 2010, 01:42
Allah rahmet eylesin..Bi sebepte şu olabilir kuryeler günde yaklaşık 450 500 km yapıyorlar bunun verdiği yorgunluk dalgınlık bu ölümün nedenlerinden biri olabilir diye düşünüyorum..:(

-eren-
29 Ekim 2010, 02:12
Allah rahmet eylesin .
Gidon kilitlense birşey değişmez.
Hanginiz o hızlarda gidonla sürüyor motoru?

mstf_gnc
29 Ekim 2010, 02:50
orada gideceği hız 60-70 km ben defalarca geçtim oradan mazgal tümsek falan yok
kalp krizi desem aniden bayılır,lastik patlaması desek yalpalama yok,
ybr 125 sanırım motor ,gidon vidası gevşeyip kitlemiş olabilir desek direk gidiyor sanki sola çevirecekte dönmüyo gibi fakat frene basmıyor yada kendini sola çekmiyor,
bence bilinç altı bişey kuryeler günde 600-800 km yol gidiyolar bide yağmur yiyince ne halde olur insan ruh hali düşünsenenize işin detayına girince eminim pek çok şeyler açığa çıakr basit gibi görünen fakat üstünde durulması gereken bi kaza

COQ
29 Ekim 2010, 03:09
Böyle yanlamasina çarpip da ölünmez yahu!!!:silent:
Herhalde kaskini baglamadi, ölüm sebebi o olsa gerek.

Duvara bodoslama gitmesi çok enteresan degil.
Muhtemelen kucaginda bir nesne tasiyordu ve nesne kaydi veya elemani kitledi.
Baska sebepleri de olabilir ama çok anormal degil.
Fakat bu hizda, bu sekilde yandan çarparak ölmesi anormal.
Saniyorum kafaya darbe aldi.:cyclopsan:pale:

Jubaa
29 Ekim 2010, 05:58
Cok garip geldi bana adam sanki vurmak istemis oraya istese cok rahat dururdu cunku.
Gidon kitlese bile vucudu ile kurtarabilirdi.

Frenlerede yeterince basmamis garip.

Olcay Avşar
29 Ekim 2010, 09:46
Allah rahmet eylesin.

Sanırım kaza yaptığı için ölmedi, kaza çok ölümcülbir kaza değil gibi çünkü.

Kalp krizi yada beyin kanaması sanırım.

teknikhoca
29 Ekim 2010, 09:48
Allah rahmet eylesin... Kalanlara başsağlığı diliyorum. Gerçekten çok ilginç bir kaza. Duvara kadar gelip motor neredeyse yatmaya yakın frene basması, gerçekten ilginç. Direksiyon kilitsele paniklemil gibi bir hali yok. Hatta yolun kenarındaki kedi gözlerine gelinceye kadar fren bile yapmıyor. Muhtemelen yorgunluk yada herhangi bir şey için sağa yaklaşmak ve durmak istedi....Anlaşılır gibi değil. Sorunu neyse...beraberinde götürdü...

mahonyy
29 Ekim 2010, 10:06
allah rahmet eylesin

Ramazan Can
29 Ekim 2010, 10:14
İBRAHİM ESKİ BİR arkadaşımdı... motoru nasıl kullandığını bilirim... motoruna hakim neler yapacağını bilen biridir.... bence bir anda rahatsızlandı falan.... yoksa orda o kazayı yapacak insan değil.. allah rahmet eylesin... mekanı cennet olsun...

efsars
29 Ekim 2010, 11:56
çok enteresan bir kaza olmuş hem adamın bomboş yolda yavaşlayıp duvara çarpması hemde o kadar yavaş çarptığı halde ölmesi sanki başka birşey var gibi allah yakınlarına sabır versin ..

HercuL
29 Ekim 2010, 12:28
allah geride kalanlara sabır versin.

speedygogo
29 Ekim 2010, 13:11
Allah rahmet eylesin.

hondam
29 Ekim 2010, 15:34
İBRAHİM ESKİ BİR arkadaşımdı... motoru nasıl kullandığını bilirim... motoruna hakim neler yapacağını bilen biridir.... bence bir anda rahatsızlandı falan.... yoksa orda o kazayı yapacak insan değil.. allah rahmet eylesin... mekanı cennet olsun...

ALLAH rahmet eylesın. Arkadasım sızlere ve aılesıne sabırlar dılıyorum.
Gercekten cok vahım bır kaza goruntusu, oylesıne pısı pısıne bır kazakı ne soyleyecegımı bılemıyorum.
Yazık olmus tekrar basınız sagolsun.

BerKToprak
29 Ekim 2010, 17:03

Allah rahmet eylesin çok kötü oluyor insan canından can gidiyor malesef :pale:

yykrl
29 Ekim 2010, 17:16
Uzüntü verici. Uç kuruş paraya bu işi yapmak zorunda olmak da ayrıca üzücü. Geride kalanlara sabır diliyorum.

QM50
29 Ekim 2010, 18:27
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin

askon
30 Ekim 2010, 05:00

ALLAH rahmet eylesın bu kazanın üzerıne gıtmek lazım dün ben o tünele gırdım tünelde havalandırmalar calışmıyordu 60 km hızla ilerlerken bırden vucudumda değişiklikler olmaya nefesım kesılmeye ve daralmaya başladım ve bır anda sanırı tansıyonumda düştü elim kolum ayaklarım hıssetmez duruma geldım tünelın cıkışına 200 mt vardı dışarsını gördüm ve gaza bıraz asıldım bır an önce cıkmalıydım yanımda oğlumda vardı tünelden dışarı kendımi attığımda sağa yanaşıp musait yol olmamasına rahmen hemen kaskımı cıkardım montumu actım hala hava yatrsız gelıyordu bıraz dınlendıkten sonra dolma bahceye ındım sağolsun ünal abı yetıştı cocuğumu aldı ve ben zor bela motoru park ettım 20 dakıka kendıme gelemedım benı görenler abı yüzün bembeyaz dıyordu .olay şu içerde calışmayan hava tirbünlerı içerdekı aracların gazlarının bırıkmesı ile zehırlı bır hava oluştu sağlık problemım olsa idi bayılır ve o tünelden cıkamazdım .ben bunun peşini bırakmayacağım