PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geç Kalınmış Ders Alınmış Bir Soru...

AzRaİL42
28 Ekim 2010, 02:13
Arkadaşlar Bu Gün Kaskım Çalındı Kaşla Göz Arası Ve Motosikletime Alarm Taktırmaya Karar Verdim Sizlerin Önere Biliceği Antalya Eski Sanayide Taktıra Biliceğim Ve Ala Biliceğim Yerler Warsa Önerilerinizi Bekliyorum.

Almak İstediğim Şu Alarm Ama Ellerinde Yokmuş Feyiz Oğlunun...

http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44449

Bu Özelliklerde Arıyorum Sizlerin Bana Kullanıp Önere Biliceklerinizde Önemli...

RunemagicK
28 Ekim 2010, 03:35
alarm işini bilmiyorum ama bunlar bitişik yazılır yahu

"Önere Biliceği" "Taktıra Biliceğim" "Ala Biliceğim"

Birkannn
28 Ekim 2010, 03:43
Diğer çeşitleride var buna benzer onlarada bak derim..

Runemagick: Okadara da takılmamak lazım bundan beterleride var

Recaİ
28 Ekim 2010, 04:27
Sabah eski sanayiye gidicem öğrenir özel msj atarım sana dostum.

Fr.Sante
28 Ekim 2010, 12:07
http://www.hepsiburada.com/Liste/cyclone-iso-9001-full-motorsiklet-alarmi-341425/ProductDetails.aspx?productId=otm341425&categoryId=253701

Arada 20 liralık bir fark var.Yorumları okudum feyizoğlunda ertesi gün geliyormuş hepsiburadadan birkaç yıldır alışveriş yapıyorum ürün ellerindeyse 1-2 gün içinde geliyor değilse en geç 5 iş günü içinde geliyor.Aynı ürün eğer kargo süresinde sabırlı olurum diyorsanız hepsiburadadan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim :cat:

Altone
28 Ekim 2010, 21:55

tamam bıtısık yazılırda anlamıyorum neden duzeltıyorsun herkesın hatası olabılır. ırak yazıyor bulundugu yerde olabılır yanı.
alarm kolay birşey kendın bıle takabılırsın

MkD
28 Ekim 2010, 22:23
kaskı motosikletin üzerinde aynasında sukuterlarda ayak yerinde bırakanlardansanız eğer alarmda çok bir şey değiştirmeyecektir diye düşünüyorum

kefeeee
29 Ekim 2010, 00:10
Kask için kilitli kask çengelleri vardı bi bak onlara.

exile
29 Ekim 2010, 00:55
alarm olunca çalmıycaklarmı?
kaskı eline alınca adam alarmmı ötecek?

Birkannn
29 Ekim 2010, 02:34
tamam bıtısık yazılırda anlamıyorum neden duzeltıyorsun herkesın hatası olabılır. ırak yazıyor bulundugu yerde olabılır yanı.

Evet öyle uyarı ama uslup yanlış..
Özelden filanda söyleyebilirdi..
Hepimizin yanlışları olduğu gibi normal bir şey..
Böyle şeylere takmamak lazım

RunemagicK
29 Ekim 2010, 03:28
amma mesela yapmışsınız yahu. tarzanca ve kural tanımazca yazılan dünya kadar yazının arasında bu kadar düzgün yazılan ve enteresan bir hata görünce garibime gitti.
ayrıca üslubumda da ne var anlamadım. kızmamışım, küfür etmemişim.

COQ
29 Ekim 2010, 04:30

Kimse düzeltmezse,hata yapmaya devam edecek arkadasimiz.
üstelik burada düzeltilecek ki, ayni hatayi baskalari da yapmasin.:wiinkk:
Ayrica arkadasimiz, Antalya eski sanayide alarm taktiracagina göre Irak da degil.:)

Üstelik daha büyük bir yazim hatasi daha var.
Bütün kelimeler büyük harfle baslamis.

enginer6
29 Ekim 2010, 07:00

Hocam daha fazlası var :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:55 ----------

Ne var ki bunda bu kadar mesele yapacak? Adam hatalı gördüğü bi şeyi gayet sakin bi üslupla düzeltmeye çalışmış. Bıraksaydı da doğru bildiği yanlışlarla kalsaydı daha mı iyiydi? Herkes tabii ki hata yapabilir ama bir hata görüp de düzeltmemek o hataya ortak olmak demektir...

aggressive
29 Ekim 2010, 11:25
moto alarma o kadar para bayılma iki günde de sirenine su kaçar sesi kısılı oto alarmı al ben öyle yapmıştım daha iyi

http://www.canderotomotiv.com/index.php?do=catalog/product&pid=818

extrem_015
29 Ekim 2010, 12:33
alarm taksan ne değişecekki kaskı yine çalarlar.

Fr.Sante
29 Ekim 2010, 12:47
Alarmı sadece kask için alcaksınız hiç almayın :)

overcloud
29 Ekim 2010, 12:57
cbr 125'im de 8 ay kadar alarm kullandım, şu anki motoruma da alarm taktırdım. tesadüfen ikisi de aynı marka, özellikle gidip şu marka diye almamıştım dükkandan ama alırken dikkat etmen gereken şeyler:

1) bu anahtarlı alarmlardan alma, dalgın bir anında kontak anahtarını karıştırıp bunlardan biriyle kontağı açmaya çalışırsan anahtar kontağın içinde kırılabilir ve yolda kalabilirsin (tecrübeyle sabittir :P )

2) alacağın alarmın özellikle "motosiklet" için üretilmiş olmasına dikkat et. bunlar 3 - 12volt arası çalıştıklarından motorun aküsünü kesinlikle bitirmez.

3) motosikletin elektrik sistemine uzaktan motoru çalıştıracak kadar girmeyin (tabi bu bnim fikrim, ben sakıncalı buluyorum) sadece sinyallere bağlatmak yeterli olacaktır.

ben bu alarmı kullanıyorum: http://www.motoplus.com.tr/urun/78390000026/Uzaktan-Kumandali-Motosiklet-Alarmi

şu an ellerinde kalmamış ama piyasada kolayca bulunabilen bir alarm. kumandası 500metreden fln çekiyor, evin içinden çekiyor banyodan çekiyor her yerden kumanda edebiliyor diyebilirim :) darbe hassasiyetide güzel ve çok rahatsız edici bir tonda ötüyor. aküyle ilgili hiç sorun yaratmadı, motorun aralıksız 8 gün yattığı zamanlar olmuştu ve bitirmedi aküyü.

sireni sele altına yada kuyruk grenajının içine yerleştirirsen su flnda almaz. defalarca hortumla yıkadım motoru (cbr125) hiçbir şey olmadı.

Khutuck
29 Ekim 2010, 13:20
Kimse düzeltmezse,hata yapmaya devam edecek arkadasimiz.
üstelik burada düzeltilecek ki, ayni hatayi baskalari da yapmasin.:wiinkk:
Ayrica arkadasimiz, Antalya eski sanayide alarm taktiracagina göre Irak da degil.:)

Üstelik daha büyük bir yazim hatasi daha var.
Bütün kelimeler büyük harfle baslamis.

Abi sen de çğıöşü harflerine alerjiksin, müdahale eden var mı :P

RunemagicK
29 Ekim 2010, 14:13
cbr 125'im de 8 ay kadar alarm kullandım ....................... hiçbir şey olmadı.

peki darbe ayarı filan varmı. üzerine kedi çıktığında, yanında biri sigara içtiğinde filan:) ötme durumu varmı. yoksa sağlam darbe yiyince, birisi kaldırıp götürmeye çalışınca filanmı ötüyor.

COQ
29 Ekim 2010, 14:50
Abi sen de çğıöşü harflerine alerjiksin, müdahale eden var mı :P

Paramiz o kadarina yetiyor.:cherry:
Pahali bu harfler.
Ama atin aranizda toplayip, üç bes biseyler, yapariz bir guzellik.:P

vatan63
29 Ekim 2010, 15:45
selam 20 liraya var .sahibinden bi bak

yykrl
29 Ekim 2010, 18:00
kalabalığın içinde ne uyarıyorsun. diyip kalabalığın içinde ayrı bir ses olayım bari...

Benimki sadece latife.
Hoş oldu. Şu yağmurlu günde eğlencelik çıktı hepimize...