PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik cezaları

Ante
26 Ekim 2010, 04:44
"İlk dokuz ayda para cezalarından 3.4 milyar lira tahsil eden Maliye, bütçeyi sunarken 2010 yılı sonuna kadar bu rakamın 5.4 milyar liraya ulaşacağını bildirdi. Bu da son üç ayda 2 milyar liralık yeni vergi cezası demek"

(kaynak: habertürk)

Bu öngörülen cezaların içinde trafik cezalarının payı 510 milyon olarak tahmin edilmiş. Gerçekleşen rakam ise 301 milyonmuş. Kısacası yılın bitmesine kalan şu iki aylık sürede trafikten beklenen ceza miktarı 209 milyon. yani trafiğin nerdeyse 7 ayda kestiği ceza miktarını 2 ayda kesmesi bekleniyor.

Vatana millete hayırlı olsun.

Levsy
26 Ekim 2010, 04:53
Bugün, özellikle akşam saatlerinde Ankara'nın gelip geçtiğim tüm güzergahlarında yoğun trafik denetimleri vardı. Bazı caddelerde farklı noktalarda ekipler vardı. Özellikle radara yakalananları durdurmuş görünüyorlardı :)
Sanırım burada hasılat fena değildi bu akşam.

Birkannn
26 Ekim 2010, 05:06
Ya bende diyorum neden her yerde çevirme var gittiğim her yerde hemde ....
Bundandır sanırım :)

Levsy
26 Ekim 2010, 11:35
Evet ondan :)
Dün ortalık daha önce görmediğim kadar yoğun şekilde trafik polisi kaynıyordu resmen.

F54
26 Ekim 2010, 11:39
benimde işe giderken güzergahımda hiç olmazdı son 15 gündür her akşam var geçen akşam birine yazmışlar kask yok diye bende herşey olduğu için durdurmuyorlar

aykan
26 Ekim 2010, 11:57
"İlk dokuz ayda para cezalarından 3.4 milyar lira tahsil eden Maliye, bütçeyi sunarken 2010 yılı sonuna kadar bu rakamın 5.4 milyar liraya ulaşacağını bildirdi. Bu da son üç ayda 2 milyar liralık yeni vergi cezası demek"

(kaynak: habertürk)

Bu öngörülen cezaların içinde trafik cezalarının payı 510 milyon olarak tahmin edilmiş. Gerçekleşen rakam ise 301 milyonmuş. Kısacası yılın bitmesine kalan şu iki aylık sürede trafikten beklenen ceza miktarı 209 milyon. yani trafiğin nerdeyse 7 ayda kestiği ceza miktarını 2 ayda kesmesi bekleniyor.

Vatana millete hayırlı olsun.

Ne haldeyiz daha ne hale gelicez...kaz,tavuk gibi yolunmaya devam......Ceza bahane sen kask takmamışsın, emniyet kemeri takmamışsın, sorsan güvenliğiniz için kesiliyor derler bu cezalar alakaya maydonoz....çokda umrundaydı devletin, senin güvenliğin....bahane bahane...

Emrah.ark
26 Ekim 2010, 12:39
Geçen hafta yolda arkadaşımı gördüm.aldım arkaya yedek kask yok motorda..
İlerde çevirmeye girdik rahatım tabi motorda bende hiç bi eksik yok ama arkadakinde..:silent:
Arkadaşın kimliği istedi ve kaskı olmadığı için ceza yazdı..
Aklınızda bulunsun arkadaşlar 2 adımlık yerdir bırakıyım dersiniz..
62 tl haşırt:pr: