PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sen misin motorcuyu sıkıştıran :)

_UnReaL_
26 Ekim 2010, 01:30
http://www.facebook.com/video/video.php?v=442697379095&ref=mf

Sonunuda keşke çekselerdi :)

RunemagicK
26 Ekim 2010, 01:36
resmen bi rahatlık çöktü vücuduma:D ellerine sağlık ama devamı olsaymış keşke

tubejh
26 Ekim 2010, 01:38
Bence adam bundan sonra kimseye tehlikeli hareket yapmaz.

_UnReaL_
26 Ekim 2010, 01:41
En heyecanlı yerinde kestiler :(

exile
26 Ekim 2010, 01:49
şiddete karşıyız, Ama trafik terörünede karşıyız.
:cherry::cherry::cherry::cherry::cherry:

jam session
26 Ekim 2010, 01:55

feysbuk'a öyle ayılıp bayılmam ama keşke bir beğen tuşu olsaydı şimdi şurada...

adrenalin952
26 Ekim 2010, 01:57
beğendim:)

Birkannn
26 Ekim 2010, 02:21
Sonrasınıda çekselerdi keşke be :)

Levsy
26 Ekim 2010, 02:30
Sonrası neden gösterilmiyor ha?
Araç sürücüsü ilk darbeyi aldıktan sonra elinde levye :P ile çıkıp ikisini de yere sermiş olabilir mi? :mrgreen:

metci
26 Ekim 2010, 02:39
Hehe güzell :) Sonrasını hayal etmek te güzel :)

eTo1903
26 Ekim 2010, 02:45
sonrasını istese de çekemezdi arkadas çünkü kamera sanırsam kaskta takılı ve o kaskda adamın kafasına darbeler vurmakla iştigal :mrgreen:

Olcay Avşar
26 Ekim 2010, 09:21
Peki motorcunun hatalarını kim sayacak?

Sadece araç sürücüsü mü hatalı?

O arabada siz olsaydınız o motorcuyu kesin farkedipde sıkıştırmaz mıydınız?

(Videoyu diğer tarafından izleyin birde) :wiinkk:

iptaluyelik02
26 Ekim 2010, 10:57

Hele şükür,tersten bakan biri de çıktı,
lakin motorcuyu sıkıştırmak yerine korna çalıp uyarmak daha doğru olurdu.
İki şeridin tamamını da işgal ederek gidiyorlar,arkadaki motorcu rastgele şerit değiştiriyor,tam sohbet etmeye hazırlanırken otomobil bunları geçiyor.
panik bu yüzden
" babamın yolunda iki muhabbet edeceğiz"havasında giderken keyiflerine
limon sıkılmış.
arkadan gelen otomobil bir korna çalmış olsaydı iyi olurdu aslında.
işin sonucuna gelince,
hadi camdan iki yumruk salladın diyelim.
Karşındakinin kim olduğunu ne taşıdığını bilir misin?
psikopatın biriyse çekip vurursa ikisini de
şahidi de var üstelik.
güme gittiğiyle kalır motorcular.
şiddet çözüm değildir,övülecek,övünülecek tarafı yoktur.

Sinan Aksu
26 Ekim 2010, 11:03
Motorcunun sanki hiç hatası yok gibi yorumlar yapılmış.
İki şeridi birden işgal edicekler nerdeyse.
Babalarının yolu ya..

Olcay Avşar
26 Ekim 2010, 11:14
Sol ele özellikle dikkat ettim, hiç bir seferinde sinyal vermedi.

Bir o şeride bir bu şeride geçti, bu geçişlerin genelide yol çizgisinin hemen kenarı idi.

Yani şeridi doğru kullanıp yoldaki varlığını görünürlüğü hissettirmedi.

O araba çarpsa ve adam ölse bu video ile savunma yapıp hiç ceza almaz.

zeda3000
26 Ekim 2010, 11:20
Turkiyede bu olay oldugunda

siz motoru aracin onune kirdiginizda durmaz dahi , ustunuzden devam eder. Hele ki kamyoncu donup bakmaz dahi.

iptaluyelik02
26 Ekim 2010, 11:21

Bir o şeride bir bu şeride geçti, bu geçişlerin genelide yol çizgisinin hemen kenarı idi.

sadece yandan çarparsa ceza almayabilir.
arkadan çarparsa ceza alacaktır.

mimoza_cbf_
26 Ekim 2010, 11:53
En heyecanlı yerinde kestiler :(

kesilen yerden sonra her kes kendi fantazisini kullansın iştee :queen:

bassturbin
26 Ekim 2010, 12:19
Motorlu hatalı sıkıştırma vs. yokki burda adam sol şeritte sollanması gereken hızda geçip gidiyor motorlu yandakiyle muhabbet ediyor ki birde sol şeritte muhabbet ediyor sağ şeritle muhabbet dediğim elli kollu hareketler.

Birde gidip adama şekil yapıyorlar başka bir yerden çıkar bu hareketler.

cbr125races
26 Ekim 2010, 12:59
motorcu yolda muhabbet ettiği için cezasını bulması lazım arabalı da motorcuyu öldürerek cezasını veriyor korna calarak uyarmasına falan gerek yok.

hondam
26 Ekim 2010, 21:11
Otomobıl surucusu hatalı, ancak motosıklet surucusude andan assa degıl hanı. bı sag da bı solda bazende serıt cızgısının ustunde.

sonuc ıtıbarıyle boyle bır durumda nasıl tepkı verırdık bız olsak bu onemlı. yanında sankı aıle sı falanda var ne bıleyım sankı bukadarı bıraz fazla olmus (bu durum) ıcın.

okanco
26 Ekim 2010, 21:50
Adamı görmek isterdim.. Büyük ihtimal PERT :D

RunemagicK
27 Ekim 2010, 01:59
motosiklet sürücüsü hatalı tabiki ama araç sürücüsününde onu öldürmesine gerek yok dimi:) ben araç sürücüsünün yerinde olsam en fazla kornaya abanır, bide el kol yapar yoluma devam ederdim. adama haddini bildirmek başka, hayatıyla oynamak başka.

mücahit_89
27 Ekim 2010, 02:12

cidden banada öyle oldu neden acaba trafikteki anılarım geldi aklıma heralde ondandır:mrgreen:

jesse
27 Ekim 2010, 03:19
makina x-11 aahh ahh nasıl da canım çekti şimdi kırmızısından..

adraba sürücüsünün sucu yok demek yanlış olur..

motosiklet sürücüsü arkadaşlarıyla gezmenin vermiş oldugu heyecanla şerit ihlali yapıyor .. fakat araba sürücüsü tapa gaz gitmiyorki? görememek gibi bir şansı olsun ..

ayrıca yaptıgı mallık bi ikitekerin yanından o şekilde geçmesi .. bende x-11 sürücüsünün yerinde olsam daha farklı bi yol seçmezdim

araçtaki özrlü kona selektor hiçdegilse fren yapabilirdi..

Birkannn
27 Ekim 2010, 06:00
Aynen kornaya bassa dayakta yemezdi :D

serdarmert
27 Ekim 2010, 09:15
Bence bu kurgu.

Olcay Avşar
27 Ekim 2010, 10:08
Videonun sonunda arabadakilerin motorcuyu dövmediğini nerden biliyoruz :mrgreen:

KUVVETMİRA
27 Ekim 2010, 10:46
Videonun sonunda arabadakilerin motorcuyu dövmediğini nerden biliyoruz :mrgreen:

"iyi" olan kazansın :)

mmucit
27 Ekim 2010, 11:32

Hele şükür,tersten bakan biri de çıktı,
lakin motorcuyu sıkıştırmak yerine korna çalıp uyarmak daha doğru olurdu.
İki şeridin tamamını da işgal ederek gidiyorlar,arkadaki motorcu rastgele şerit değiştiriyor,tam sohbet etmeye hazırlanırken otomobil bunları geçiyor.
panik bu yüzden
" babamın yolunda iki muhabbet edeceğiz"havasında giderken keyiflerine
limon sıkılmış.
arkadan gelen otomobil bir korna çalmış olsaydı iyi olurdu aslında.
işin sonucuna gelince,
hadi camdan iki yumruk salladın diyelim.
Karşındakinin kim olduğunu ne taşıdığını bilir misin?
psikopatın biriyse çekip vurursa ikisini de
şahidi de var üstelik.
güme gittiğiyle kalır motorcular.
şiddet çözüm değildir,övülecek,övünülecek tarafı yoktur.

Motorlu hatalı sıkıştırma vs. yokki burda adam sol şeritte sollanması gereken hızda geçip gidiyor motorlu yandakiyle muhabbet ediyor ki birde sol şeritte muhabbet ediyor sağ şeritle muhabbet dediğim elli kollu hareketler.

Birde gidip adama şekil yapıyorlar başka bir yerden çıkar bu hareketler.

Otomobıl surucusu hatalı, ancak motosıklet surucusude andan assa degıl hanı. bı sag da bı solda bazende serıt cızgısının ustunde.

sonuc ıtıbarıyle boyle bır durumda nasıl tepkı verırdık bız olsak bu onemlı. yanında sankı aıle sı falanda var ne bıleyım sankı bukadarı bıraz fazla olmus (bu durum) ıcın.

Bu yorumlara katılıyorum, iki taraf da hatalı.

Otomobil sürücüsü bence yaptığının farkında bile değil. Yoksa durmaz kaçardı.

sivernson
27 Ekim 2010, 11:59
hadi adam artistik patinaj yaparak yolda gidiyoriken arkadan hızla gelip neredeyse sıfır yanndan gecti diye araba sürücüsünü tartakladı motorcu.(ne olacak sonucta motor dediğin 200 kg birsey.birine carpsa olan ona olur yine.araç sürücülerinde motorculara olan öfkeyi de biliyoruz.

peki bunun yanında ben dün tem de köprüye 2 km avrupaya geçiş kısmnda sağ şeritten ilerlerken yanımda 140 dan aşagı olduklarını dşünmediğim iki şirket arabası(p.çler) geçtiği anda,öyleki yolda işleyen bir trafik var insanların hızlı mı yada yavaş mı oldugu belli olmayan bir seyir halinde.yani arkadan gelen hızlı mı yavas mı belli değil bir halde. ben sola sinyal verseydimde o adamlar beni pert etseydi(muhtemelen yarıs yapıyorlardı yada tabakhaneye gidiyorlardı) onlara ne yapardık?.veyahutta samandıra gişelere 100 m kala giderken yine 100 km üstü bir sürette yanımdan ogs gişesine dalan doblo sürücüsüne(öyle hızlıydı ki gişe okuyamadı) ne yapardık? yada 4 gün önce d100 de giderken kasten üstüme süren içinde iki gencin bulundugu kango sürücüsüne(ben sağa kırmasaydım bana vuruyordu.camdan pis pis bana baktılar bunu yaparken) ne yapardık?.ahdım olsun 1 ay sonraya gün verdim kendime biri bana böyle yaparsa tekrar durdurucam ve hiç kelam etmeden o adamı arabanın içine resmen gömücem ve camlarınıda indiricem.

motoco
27 Ekim 2010, 13:01
Haketti serseri.

Felon
27 Ekim 2010, 13:14

aynen öyle çünkü böyle bi egoya sahip olup bu vidyoyu internette paylaşan adam eğer araba sürücüsünü dövseydi kesinlikle vidyonun devamınıda eklerdi. hatta slow motion effektleri katarak 2 defa izletirdi:queen:
arabadaki zaten motorcu elini içeri sokmasına rağmen herhangi bi panikleme yok yani sonrasında kapıyı motorcuya çarpıp senmisin artistik yapan diye aşağı inmiş olabilirde :queen:

mmucit
27 Ekim 2010, 13:18
hadi adam artistik patinaj yaparak yolda gidiyoriken arkadan hızla gelip neredeyse sıfır yanndan gecti diye araba sürücüsünü tartakladı motorcu.(ne olacak sonucta motor dediğin 200 kg birsey.birine carpsa olan ona olur yine.araç sürücülerinde motorculara olan öfkeyi de biliyoruz.

peki bunun yanında ben dün tem de köprüye 2 km avrupaya geçiş kısmnda sağ şeritten ilerlerken yanımda 140 dan aşagı olduklarını dşünmediğim iki şirket arabası(p.çler) geçtiği anda,öyleki yolda işleyen bir trafik var insanların hızlı mı yada yavaş mı oldugu belli olmayan bir seyir halinde.yani arkadan gelen hızlı mı yavas mı belli değil bir halde. ben sola sinyal verseydimde o adamlar beni pert etseydi(muhtemelen yarıs yapıyorlardı yada tabakhaneye gidiyorlardı) onlara ne yapardık?.veyahutta samandıra gişelere 100 m kala giderken yine 100 km üstü bir sürette yanımdan ogs gişesine dalan doblo sürücüsüne(öyle hızlıydı ki gişe okuyamadı) ne yapardık? yada 4 gün önce d100 de giderken kasten üstüme süren içinde iki gencin bulundugu kango sürücüsüne(ben sağa kırmasaydım bana vuruyordu.camdan pis pis bana baktılar bunu yaparken) ne yapardık?.ahdım olsun 1 ay sonraya gün verdim kendime biri bana böyle yaparsa tekrar durdurucam ve hiç kelam etmeden o adamı arabanın içine resmen gömücem ve camlarınıda indiricem.

Madem öyle yanında biber gazı da taşı derim.(O daha az zarar verir.) AMA halkımız cidden cahil, özellikle trafik konusunda, okumuşu da dahil. Hatta ben bile cahilim, kavşaklarda yol benim mi acaba diye terdddüt yaşadığım oluyor. (Yol benim olsa dahi tereddüt devam ediyor, o ayrı).

Kasten yapanlar da cahil, bilmiyorlarki onlar seni sıkıştırınca sen ölebilirsin ya da sakat kalabilirsin. Trafikde terör estirenlerin çoğu katil DEĞİL. Ama yaptıkları şey tam anlamıyla bu.

Sonuca gelirsek bizim memleket motosiklete hazır değil, kullananlar dahil(az bir kısmımızı tenzih ederim, ama çok az bir kısmımızı). Bu sebeple kelle koltukda gidiyoruz.

Bence durumun müsaitse motosikleti ulaşım aracından ziyade eğlence aracı olarak tarfik dışında kullan(off-road), yoksa %100 haklı bile olsan birine sebep olursun.

NoVaRiX
27 Ekim 2010, 22:05
tencere dibim kara, seninki benden kara..

!!!!!!!!!!!!
28 Ekim 2010, 01:04
helaaaaaaaaaaaaaaaaaal.gurup halinde gezmenin avantajı.

innovacı
28 Ekim 2010, 01:23
Sonrası neden gösterilmiyor ha?
Araç sürücüsü ilk darbeyi aldıktan sonra elinde levye :P ile çıkıp ikisini de yere sermiş olabilir mi? :mrgreen:

orası tr olsa olabilir ama bence bu öküzlüğü yaptığına çok pişman olmuştur keşke bizim burdaki öküzlerdede pişmanlık belirtileri olsa

Gürhan:)
28 Ekim 2010, 01:29
her ne kadar kavga yı tartışmayı sevmesemde bunları görduğum zamanki konusunda motor ve motorcu varsa tüylerim diken diken oluyor ve içinden gelenin yapası geliyor insanın ki bir gün başıma gelmişti he ben gidip adamın gırtlagına çökmemiştim yolun kenarına motoru durdurup arkdaki kanı kaynayan genç arkdası arabadan indirmeden konuşmayı tercih etmiştim...

ayhan2190
28 Ekim 2010, 01:49
walla en güzel yerinde kesmişler

hatis
28 Ekim 2010, 17:47
valla tam adamına denk gelmiş. helal olsun ama.:D

whitetrash
28 Ekim 2010, 18:17
bunu tr de yapmak toto ister, isikta kornaya bastin diye millet birbirini kursunluyor.

100 de 100 hakli bile olsan boyle bir hareket yapilmaz, arar polisi ihbar edersin, Yoksa trafikte biri takar bicagi, 3. sayfaya haber olursun.