PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya'da, Belediye başkanının çarptığı motorsikletli öldü

BerKToprak
25 Ekim 2010, 20:38
Konya'da, Belediye Başkanının Karıştığı Trafik Kazası

Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı Beykonak Belediye Başkanı Mevlüt Ocak'ın kullandığı makam aracıyla çarpışan motosiklet sürücüsü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Halil Kılınç (40) kurtarılamadı. Kılınç'ın Beykonak beldesinde toprağa verileceği öğrenildi.

30 Eylül 2010 tarihinde Ilgın ilçesine bağlı Beykonak Belde Belediye Başkanı Mevlüt Ocak'ın kullandığı 42 P 2291 plakalı makam aracı, Yayla yolunda, Halil Kılınç yönetimindeki 42 RM 235 plakalı motosikletle çarpışmış, ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Kılınç hastaneye kaldırılmıştı.

Kaza anı, motosiklet sürücüsü Halil Kılınç'a ait büyükbaş hayvan çiftliğinin güvenlik kameralarınca kaydedilmişti.

http://www.garbiyar.com/images_up/baskanin-carptigi.jpg
http://www.merhabahaber.com/img/qWloCSPY.jpg
(AHM-MRS-İU) - KONYA (Anadolu Ajansı)

Sinan Aksu
25 Ekim 2010, 20:41
Allah rahmet eylesin...

otopsici
25 Ekim 2010, 20:43
allah rahmet eylesin
yaya yolunda arabayla motorun ne işi var:silent:

Levsy
25 Ekim 2010, 20:45
Allah rahmet eylesin.

allah rahmet eylesin
yaya yolunda arabayla motorun ne işi var:silent:

yayLa yolu :)

regal
25 Ekim 2010, 20:47
allah rahmet eylesin

RunemagicK
25 Ekim 2010, 20:49
yola kontrolsüz çıkmış sanırım. Allah rahmet eylesin.

BerKToprak
25 Ekim 2010, 20:52
Adam solunu kontrol ediyor Ama Ölüm Sağından Geliyor Allah rahmet eylesin.

y.infernal
25 Ekim 2010, 21:04
O Araçta belediye başkanın olduğunu sanmıyorum, meydanı boş bulan şöför rali yapmış olmalı. Motosiklet sürücüsü besihanede çalışıyorsa zaten 5-10 sene trafik yüzü görmemiştir adamların cenaze hariç izinleri yok, dikkatsizlik kurbanı olmuş allah rahmet eylesin demekten başka söylenecek yok :pale:

aksoyy
25 Ekim 2010, 21:47
video varmı ben mi göremedim ?

UğurDuyar
25 Ekim 2010, 21:52
kasksızlık...

Deniz 125 RR
25 Ekim 2010, 22:49
kasksızlık...

:farao::farao::cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 ----------

Ya ben garajdan cıkarıom motoru evin önünde binerken direk kaskımı korumalarımı takıyorum kask olsa çoğu arkadaşımız kurtulacağını tahmin ediyorum.. Herkese allahtan rahmet diliyorum..

hondam
26 Ekim 2010, 00:21
ALLAH rahmet eylesın. olen oldu eeee sımdı kım suclu? adamlar yaylada bulusmuslar, evet suclu, kasksız surucu.

Arkadaslar suclama agır gelebılır, kask olsaydı yasıyabılırdı rahmetlı. kask kullanmamayı marıfet saymak, olume davetye cıkarmak gıbı bısey ALLAH gerıdekılere sabır versın.

Alper41
26 Ekim 2010, 00:41
Allah rahmet eylesin

metci
26 Ekim 2010, 01:01
Allah rahmet eylesin ama...

Arkadaşlar karşı çıkabilirsiniz ama bir rahatsızlığımı belirtmek isterim...

Fotoğraflı haber tamam güzel ama sonuçta vefat etmiş birisinin öyle araba çarparkn havada filan resmini görmek beni çok üzüyor...

Ayrıca rahmetlinin yakınları, tanıdıkları bu resimleri gördükçe tekrar tekrar üzülecekler, mümkün olduğunca böyle haberleri fotoğrafsız vermek taraftarıyım...

RunemagicK
26 Ekim 2010, 01:43
@metci şimdi senin yazının üstüne bunu yazmak garip olacak ama...

haberin videosu bu. asıl kazanın sonrası ilginç. rahmetli kaza sonrası hayattaysa bile birden ortaya çıkan insanlar elbirliğiyle öldürürmüş zaten.

http://www.konhaber.com/new/haber/2/34897/Guncel/Konyada-yurekleri-agiza-getiren-kaza.html

McWarnaly
26 Ekim 2010, 10:08
Allah rahmet eglesin.Dikkatsizlik.Asiri hiz,yolda zaten toprak fren vurmus ancak duvarda durabilmis.bence arabayi kullanan belediye baskani buyuk olcude suclu.