PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Sayfa : [1] 2 3 4 5

methal
24 Ekim 2010, 19:51
17:20 civarı balıkesir ören yolundan burhaniye dogru yolda gidiyorum bi aracı solladım ve bana kızıp beni arkama geldi mecbur saga yanıştım ve bu sefer sagıma yanaştı direksiyonu saga dogru kırdı nerdeyse kazaya sebeb veriyordu sonra sola yanaşmak zorunda kaldm ilerde önumu kesip kıme artıslık yapıosun dedi nedediğini pek anlmadım meger sivil polis miş dedim sizi sollamaya kalktım sizde benı sıkıştıırdınız birden anlamadım kaskıma hızlıca vurdu sonra kaskı cıkartı kafamdan suratıma dogru vurmaya başladı gözüme birkaç yumruk geldi şuan hala şiş arkamda arkadaşım var siz napıorsunuz böyle dedi onada bir kaçta vurdu ve sonra olay yerinden uzaklaştılar:silent:

Levsy
24 Ekim 2010, 19:55
Geçmiş olsun. Hemen şikayetçi olmanı tavsiye ederim. Hastaneye giderek darp aldığını belgele.
Belki farkında değilsin, adamları kızdıracak bir davranış sergilemiş olabilirsin ama bu sana saldırmalarını gerektirmezdi. Hakkını korkmadan ara bence.

takendy
24 Ekim 2010, 19:58
hastaneden darbeleri boyutu ve yerini gösteren rapor ile plaka varsa savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsin , başka şahit varsa epey uraştırırsın...

geçmiş olsun...

_pLay_06
24 Ekim 2010, 20:00
oncelıkle buyuk gecmıs olsun ama unutmamak gerekırkı burası turkıye sozde adelet memleketı. ama adelet neden se bır turlu bızlerde gecerlı kılınmıyor orasıda ayrı mesele. benden sana tavsıye hemen gıt sıkayetcı ol rapor tuttur umarım aracın plakasınıda almıssındır. eger aracında plakasını almadıysan uzerıne bır bardak soguk su ıc ne dıyeyım.

kashmar54
24 Ekim 2010, 20:02
keşke plakasını alsaydın. emniyete bildirirdin.
hem gerçekten polismi değilmi anlardın.
gerçekten polislerse darptan dava açarsın onlara.değillerse bide sahtecilik giriyo işin içine
şikayetçi ol

methal
24 Ekim 2010, 20:05
aracın plakasını almadım ama bana vuran polisin bşka bi polis adını söyleyerek yeter bukadar dedi yani şuan gitsem tespit ederim

motorhocası
24 Ekim 2010, 20:18
Geçmiş olsun, bence sivil polis falan değildir bu magandalar araç neydi?

yykrl
24 Ekim 2010, 20:18
Geçmiş olsun kardeşim.
Bir hatan varsa, ceza keserler olur biter.
Artık hayvanlara bile şiddet uygulanmayan bir çağda, insanlara şiddet uygulanmasını kınıyorum.

Şiddet, kullanan kişinin acizliğini, zavallılığını gösterir. Başka bir şey göstermez.

Hay.alper.est
24 Ekim 2010, 20:22
Vay hemşerim nolmuş sana ya geçmiş olsun.Plakayıda alamamışın dayak yediğinle kaldın.

norad
24 Ekim 2010, 20:23
Geçmiş olsun böyle hayvanlar kaldı mı bilmiyorum ama polis olduklarını söyledilerse var bunda bir iş.hem polis oldugunu söyliyecek hem darp edecek.Kimlik filan gösterdiler mi ?

Tesla.tr
24 Ekim 2010, 20:26
Bence de sivil polis değildir. Millet ben sivil polisim deyip adam dövmeye başladı. Eğer kimlik göstermezse sivil polis olduğuna inanmayın, size vurursa kendinizi savunun arkadaşlar. Siren sesi duymadan da sağa yanaşmayın. Sivil polisim deyip darp etmek, hırsızlık yapmak moda oldu. Eğer sivil polisse plaka ile zaten bulunmaz, geçerli plaka kullanmıyorlar, ara ara plakaları değiştiriyorlar.
Geçmiş olsun.

AzRaİL42
24 Ekim 2010, 20:27
Aracın Rengi Modeli Plakası Sana VURAN ŞAHISLARIN Şekli Tipi Nedir Tam OlaraK Burda Belirtirmisin Ayrıca Hastaneye Gidip Rapor Al Biran Önce Sonra Mobese Veya Kamera Kayıtlarının Peşine Düş Eğer Ararsan Bulmak Çok Zor Olmaz Peşine Düşersen. Geçmiş Olsun Tekrar.

motoseyyah
24 Ekim 2010, 20:35
Hak aramak senin görevin olmuş artık.Unutmaki Yapılan haksızlık karşısında hakkını aramazsan hakkınla birlikte kişiliğinide kaybedersin.Sonuna kadar git.Polis yada herhangi biri olması darp etmesine sebep olamaz.O zaman kızdığımız herkesi durdurup sille tokat girelim.Böyle bir şey olabilirmi.Trafikte hata yapmış olsan bile bu onlara sizi darp etme hakkı vermez.Aynı olay 2 sene kadar önce Kartal- pendik sahil yolunda bir yakınımın başına gelmişti.Darp eden şahıslar 7 ay sonra bulundular ve yapılan mahkeme neticesi hapis kararı verildi. Yol kesmek,seyahat hürriyetini engellemek,darp etmek,mala zarar vermek vs.suçlarından hüküm giyidiler.Sanırım hala içerdeler.

motodrift
24 Ekim 2010, 20:35
gecmiş olsun kardeşim,bencede şikayetci ol.poliste olmayabilirler.sana vurduklarında sen niye karşılık vermedin?

methal
24 Ekim 2010, 21:07
ford transıt vardı polistiler telsisleri falan vardı kimlik falanda göstermediler zaten anlamadan durur durmaz darp ettiler hiç bişi anlamadım sonrada gittiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

ileride market vardı kameraları cektımı bilmiyorum ama suçlu olsam bile darp etmeleri hak etmıyordu benı dövmesine okadar kızmadım vurarak küfür etmesine cok kızdım olayın hala şokundayım napsam diye düşünüyorum şimdi gidip şikayetçi olsam şikayet edeçeğim yer bi polis karakolu şimdi orda arkdaşları onu savunacak ve suçlu duruma düşeçek tek bi olay var kamera kaydı

overcloud
24 Ekim 2010, 21:18
önce sivil polis mi değil mi kesin emin olmak lazım tabi. ama bu tür şeyler yapan polisler maalesef var.

sen doktordan git raporunu al yarın. karakola yada savcılığa gidip şikayette bulun eğer varsa (umarım) kamera görüntülerinin araştırılmasını iste.

methal
24 Ekim 2010, 21:27
yarın gidip hastaneden rapor kamera kaydı varsa onları arıştırcam sonra savçılıga başvurucam arkadaşlarım bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim

Osbourne
24 Ekim 2010, 21:27
Geçmiş olsun..
Asla peşini bırakma ve derhal hastahaneden rapor al..
Savcılığa suç duyurusunda bulun..

Bu konularda savaskayan nickli üye yardımcı olacaktır..Ona mesaj atabilirsin..

inzell
24 Ekim 2010, 21:28
Plakayı nasıl almazsın, enteresan...

Böyle birşey olduysa, kesinlikle peşini bırakma.

methal
24 Ekim 2010, 21:32
Plakayı nasıl almazsın, enteresan...

Böyle birşey olduysa, kesinlikle peşini bırakma.

bilmiorum o an baya baya bi şoka girdım ne oldugunu anlamadım bile basıp gittiler ama aralarından birinin adını örendim bana vuranın baska bi arkadası tamam bukadar yeter dedi adını söyliyerek

acayüp
24 Ekim 2010, 21:32
Hemen hastaneye gidip raporunu alıcaktın. Plakayı bilsen iyi olurdu.
Savcılığa suç duyurusunda bulunucaksın ve belke gör bakalım o artis polisler nasıl senden özür dilemeye çalışıcaklar.Sırf davandan vazgeç diye.. Hele ki son dönem polis teşkilatı böyle züppeleri hiç affetmiyor.

methal
24 Ekim 2010, 21:44
ilk gelir gelmez vurdugunda kaskım bu hale geldi

http://img69.imageshack.us/img69/9030/img0413ai.jpg (http://img69.imageshack.us/i/img0413ai.jpg/)

http://img99.imageshack.us/img99/439/img0414au.jpg (http://img99.imageshack.us/i/img0414au.jpg/)

http://img838.imageshack.us/img838/2451/img0415a.jpg (http://img838.imageshack.us/i/img0415a.jpg/)

http://img89.imageshack.us/img89/6163/img0003zg.jpg (http://img89.imageshack.us/i/img0003zg.jpg/)

UğurDuyar
24 Ekim 2010, 21:59
abi ben de örende oturuyorum. kim yaptı bunu ya nası sivil polis :S hemen git soruşturma başlatsınlar baya büyük bi cezası vardır kesin böyle saçmalık olmaz yaa.

askersss
24 Ekim 2010, 22:10
Geçmiş olsun.Bence onlar polis değillerdir.Çünkü TÜRK polisi böyle bir haksız uygulamada bulunmaz.Şahsen inanmıyorum.Ancak kendini bilmez kişiler diye düşünüyorum.Peşini bırakmamanızda fayda var.Şansınız bol olsun.:cat:

kckr
24 Ekim 2010, 22:21
Selamlar öncelikle büyük geçmiş olsun,

Polistirler veya değildirler diye bir yorum yapamam ama işin peşini bırakma diyebilirim ancak. Sen bırakırsan ben bırakırsam o bırakırsa bunlar elini kolunu sallaya sallaya dolaşmaya devam ederler.

McWarnaly
24 Ekim 2010, 22:25
Geçmiş olsun. Hemen şikayetçi olmanı tavsiye ederim. Hastaneye giderek darp aldığını belgele.
Belki farkında değilsin, adamları kızdıracak bir davranış sergilemiş olabilirsin ama bu sana saldırmalarını gerektirmezdi. Hakkını korkmadan ara bence.

:cat: Evet hoca boyle ismi olur yau?Dagbasi mi orasi?Insallah aracin plakasini almissindir,bencede hemen sikayetci ol.tazminat davasi faan ac.

inzell
24 Ekim 2010, 22:27
Kaskı yere falan mı fırlattılar?
Ayrıca marketten falan bahsediyordun, gören falan olmadı mı?

metci
24 Ekim 2010, 22:27
Kalk kalk kalk hemen git durumunu gösterir rapor al hastaneden sonra şikayetçi ol, polis değillerse de o vatandaşı şikayet etmiş olursun, bence şikayet etmen senin tercihin değğil artık görevin... Geçmiş olsun...

methal
24 Ekim 2010, 22:33
polisn adını soyadını ögrendim trafik polisiymiş önceden yok kaskıma hızlıca yumruk attı ve kafamdan cıkartıp yere attı ondan sonra yumrukladı beni

McWarnaly
24 Ekim 2010, 22:36
polisn adını soyadını ögrendim trafik polisiymiş önceden yok kaskıma hızlıca yumruk attı ve kafamdan cıkartıp yere attı ondan sonra yumrukladı beni

Dostum valla burda danisman bile hata hemen git sikayetci ol.hastaneden rapor al.Bunun hesabini sor.bakalim nasil oluyormus adam dovmek.

methal
24 Ekim 2010, 22:39
Kaskı yere falan mı fırlattılar?
Ayrıca marketten falan bahsediyordun, gören falan olmadı mı?

ileride market vardı görüntüyü kaydettimi aldımı bilmiorum bir kaç vatandaş koştu ayırdı zaten ondan sonra basıp gittiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

Dostum valla burda danisman bile hata hemen git sikayetci ol.hastaneden rapor al.Bunun hesabini sor.bakalim nasil oluyormus adam dovmek.

yarın savcılıga suc duyurusunda buluncam arkdamda arkadaşımda vardı sen napıorsun dedi birkeç tane onada vurdu

norad
24 Ekim 2010, 22:43
Savcılıga yarın gıdersın ama raporu hemen al

methal
24 Ekim 2010, 22:46
rapor almadan dava acamıyormuyum ??

scorpions_59
24 Ekim 2010, 22:46
abi ne diyorsun şaka mı bu nedir allah aşkına kim olursa olsun bana vurana acımam olamaz ya nasıl olur.
yerinde olsam o adama dakika rahat vermezdim sabırlısın geçmiş olsun .
allahımızdan bulsun adi herif

norad
24 Ekim 2010, 22:47
Raporu gun gecmeden alman senın yararına olur.

MkD
24 Ekim 2010, 22:53
Raporu gun gecmeden alman senın yararına olur.

gidebilirseniz hemen gitmeniz iyi olur bu saatde alınabilirmi acaba :silent:

Fr.Sante
24 Ekim 2010, 22:59
Yanımda arkadaşım olacakta biri bizi tokatlıcak .. Direk mevzu , sivil polis falan değildir onlar.

Hakkınızı arayın bu ne saçmalıktır böyle..

MkD
24 Ekim 2010, 23:12
fırla acilden rapor al
sonra şikayet edersin görüntü kaydı filan varsa bulunur zaten
polisdir değildir sana bunu yapamaz

olay anında tepki verememişsiniz fakat sonrasında vermelisiniz

RunemagicK
24 Ekim 2010, 23:14
sen gene az kişiden dayak yemişsin. ben otobüs dolusu polisten dayak yemiştim hemde yolda yürürken:D tabi küçüktüm o zaman, ne yapıcağımı bilmiyodum, içimize attık, neyse

bu kadar kişi tavsiyede bulunmuş ama hala nettesin, hakkını aramaya niyetin yok galiba.
ayrıca savcılığa ümit bağlama. bana araba vurdu kaçtı, plakasını aldım, adamın adresi vs herşey belli ama takipsizlik kararı verdiler.
yapıcağın şey şu an hemen hasteneye gidip rapor almak, sonrada karakola gitmek. yok hala forumda yazışiyim diyosan daha çok dayak yersin:)

Şeyh Şamil
24 Ekim 2010, 23:21
Öncelikle geçmiş olsun.
İşlek ve hareketli bir yolda butür bir durumla karşılaşman son derece üzücü.

1) Resmi kıyafetli polisler dahi yasa gereği hüviyetlerini gösteriyorlar. Göstermek zorundalar.
Sivil polis'de kimlik göstermek zorunda.

2) Sivil polisin direkt olarak sana müdahale etme durumu olmaz.
olsa dahi kaba kuvvet kullanması anlamsız.

3) Olası, güvenlik nedeni ile çevirdiğini varsayalım. Kendini tanıtır ve GBT'ne bakar.

4) Büyük alışveriş merkezlerindeki özel güvenlik brimleri de telsiz kullanıyor.
olay yerine yakın büyük ölçekli alışveriş merkezi varmıydı?

5) Mesajında eksik anlattığın veya yazmayı atladığın başka husus varmı?
Sollarken, elkol hareket, mimik, karşılaşınca farklı ifaade veya sözler vs..

Gerçi olsada karşı tarafın haklılığını ifade etmezde.Hani dedim!.Mesela.

6) Arkadaşlar zaten seni yönlendirmişler. Bende aynılarını yazacağım..
Hastaneden rapor alıp ,zaman geçirmeden nöbetçi savcılık nezdinde
suç duyurusunda bulunabilir, vereceğin şikayet dilekçesinde ;zararının tazmin edilmesini de talep edebilirsin.

fz6_fazer
24 Ekim 2010, 23:24
Geçmiş olsun kardeşim.
Bir hatan varsa, ceza keserler olur biter.
Artık hayvanlara bile şiddet uygulanmayan bir çağda, insanlara şiddet uygulanmasını kınıyorum.

Şiddet, kullanan kişinin acizliğini, zavallılığını gösterir. Başka bir şey göstermez.

sonuna kadar katılıyorum

aksoyy
24 Ekim 2010, 23:24
arakdaşım demin eve gelirken aynı olay banada oldu ama benim ki şöle oldu sol şeritten kaptırmış gidiyorum arkama bi ticari taksi geldi durmadan selktor yapıyor bende önümdeki tırı geçiyim veririm düşüncesindeyim baya bi yaklaştı altımdaki motorda 125 cc hızlıda gidemiyom dedim heralde hasta var arabada hemen tırı geçer geçmez yanastım sağa geçerken özürdileyecektimki adamlar hareket yapıyo ellerinde şişebira çok sinirlendim o hallerine peşlerinden ayrılmadım ilerde ışığın olduğunu biliyordum sonra ışıkda hemen indim motordan koştum adamın kapısına açtım
elindeki biraya vurdum dedi ne artislik yapıyon o bana arabanın içinden bağıran hareketler yapan adam bi anda süt dökmüş kedi kesildi fean korktu adam beklemiyodu galiba sonra taksinin sahibi genç kusura bakma görüyon dedi alkollü diye belirtti valla arkadaşlar okadar sinirlendim ki bi kaç tane bende o artise salladım sonra kapattım kapısını uzaklaştım... arkadaşım sana da geçmiş olsun

methal
24 Ekim 2010, 23:31
arakdaşım demin eve gelirken aynı olay banada oldu ama benim ki şöle oldu sol şeritten kaptırmış gidiyorum arkama bi ticari taksi geldi durmadan selktor yapıyor bende önümdeki tırı geçiyim veririm düşüncesindeyim baya bi yaklaştı altımdaki motorda 125 cc hızlıda gidemiyom dedim heralde hasta var arabada hemen tırı geçer geçmez yanastım sağa geçerken özürdileyecektimki adamlar hareket yapıyo ellerinde şişebira çok sinirlendim o hallerine peşlerinden ayrılmadım ilerde ışığın olduğunu biliyordum sonra ışıkda hemen indim motordan koştum adamın kapısına açtım
elindeki biraya vurdum dedi ne artislik yapıyon o bana arabanın içinden bağıran hareketler yapan adam bi anda süt dökmüş kedi kesildi fean korktu adam beklemiyodu galiba sonra taksinin sahibi genç kusura bakma görüyon dedi alkollü diye belirtti valla arkadaşlar okadar sinirlendim ki bi kaç tane bende o artise salladım sonra kapattım kapısını uzaklaştım... arkadaşım sana da geçmiş olsun

geçmiş olsn kardeşim ne oluyor bu insanlara anlamış değilm

aksoyy
24 Ekim 2010, 23:36
geçmiş olsn kardeşim ne oluyor bu insanlara anlamış değilm

valla kardeşim akşam vakti yola çıkarsan bunlarla karşılaşma olasılığın çok yüksek valla akıl vermek benim haddime değil sadece küçük bi tavsiye benimkisi yolda biri kenara çek diyorsa polis otosu değilse kesinlikle bi derdi vardır gözüne kestirebilirsen otodakileri dur öbürtürlü durma plakasını al ve polise ihbar et ben hiç yapmadım ama yapacağım zamanlarda illaki gelir :wiinkk:

bluem195
24 Ekim 2010, 23:45
kim olursa olsun polis değil kral olsa bir vatandaşa el kaldıramaz bencede bu işin peşini bırakma arkadaş zaten ben uğraşmayayım diye diye bunlar (artık kim oldukları meçhul) iiice böyle oldular...çok çok geçmiş olsun..:pale:

inzell
25 Ekim 2010, 00:18
Darp izleri geçtikten sonra mı gideceksin hastaneye? :) Eğer gerçekten özgür bir insan gibi hakkını aramak istiyorsan delillerin sağlam olmalı!

hondam
25 Ekim 2010, 00:20
Gecmıs olsun dıcem, ancak sen daha orada kabullenmıssın herseyı. ama yınede gecmıs olsun.

Yav adam kımlık goestermıyo sız neden hala kendınıze muammele yaptırıyosunuz? kaldıkı unıformalı olsa ne ne yazar. tamam memur bızım ıcın bızım memurumuz ancak bune yav nasıl ıs nasıl vurur kask ı almalar yerlere fırlatmalar falan.

Sen bence hıc bıryere gıtme senı yıne sındırırler barı daha fazla yıpranma. tekrar gecmıs olsun.

methal
25 Ekim 2010, 21:55
bugun savcıya giderek darp ve kaslen mala zarar kişilik halarına saldırı sıfatıyla mahkemeye ver miş bulunmaktayım artık mahkeme günü nezaman olur bilmem

inzell
25 Ekim 2010, 22:00
Doğrusunu yapmışsın, hakkını aramana sevindim.

AzRaİL42
25 Ekim 2010, 22:01
bugun savcıya giderek darp ve kaslen mala zarar kişilik halarına saldırı sıfatıyla mahkemeye ver miş bulunmaktayım artık mahkeme günü nezaman olur bilmem

Yapan şahıslara ulaştın mı kameradan felan yada her hangi bi bilgiye ulaştın karakola gittin mi yada yani mahkemeye kimi çağırıcaklar :S:S