PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ramzey 125 T 10-D ikinci el piyasası?

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:17
http://img3.imageshack.us/img3/7786/93045161.jpg (http://img3.imageshack.us/i/93045161.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ARKADAŞLAR ramzey 125 T 10-D bu Motorun ikinci el piyasası ne kadar acaba..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

uppppppppppppppppppp

RunemagicK
24 Ekim 2010, 01:25
böyle başlıklara hastayım
"bi bakın"
"yaşım 15, yardım edin"
"çok acil"
"bakmayan top olsun"
"şştt yalarım"

bütün forumun böyle başlıklarla dolu olduğunu düşünüyorumda ne eğlenceli olurdu dimi

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:27
dostum ben ne soruyorum sen neyin derdindesin...

Levsy
24 Ekim 2010, 01:29
::150::::160::

Kenpachi
24 Ekim 2010, 01:30
Maximum 1.250 filandır diye düşünüyorum. Reklam mı olacak bilmiyorum ama sahibinden.com adlı sitede gayet detaylı arama yaptırabilirsin.

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:32
700-800 e bulunurmu acaba..var böle bi motor sormadım fiyatını aküsünü yeni takmış arka dış lastik sıfır bakımı yapılmış..

Alper41
24 Ekim 2010, 01:32
Maximum 1.250 filandır diye düşünüyorum. Reklam mı olacak bilmiyorum ama sahibinden.com adlı sitede gayet detaylı arama yaptırabilirsin.

yok yok reklam olmaz merak etme :)

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 01:33
http://img3.imageshack.us/img3/7786/93045161.jpg (http://img3.imageshack.us/i/93045161.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ARKADAŞLAR ramzey 125 T 10-D bu Motorun ikinci el piyasası ne kadar acaba..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

uppppppppppppppppppp

arkadaşım insanlara hitap şeklini düzeltirsen emin ol burda sana karşılıksız yardım edecek çok kişi olur ama bu doğru yöntem değil.... 5 dk. önce üye olup sanki burda 40 yıllık üye gibi arkadaşlar bi bakın (emri vaki ) gibi bir başlık açardan hoş karşılanmazsın senin için diyorum bunu sakın alınma... burda kimse ikinci el motorlara eksperlik görevi yapmıyor. senin sorduğun soru bunu ima ediyor (sanki bir tamirciye girmişsin ona motor soruyorsun gibi bir izlenim var ) farkında olmadan yazmış olabilirsin öyle ama insan okuyunca öyle düşünüyor..

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:36
550 ye bile gördüm internetteki ilanlarda..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

arkadaşım insanlara hitap şeklini düzeltirsen emin ol burda sana karşılıksız yardım edecek çok kişi olur ama bu doğru yöntem değil.... 5 dk. önce üye olup sanki burda 40 yıllık üye gibi arkadaşlar bi bakın (emri vaki ) gibi bir başlık açardan hoş karşılanmazsın senin için diyorum bunu sakın alınma... burda kimse ikinci el motorlara eksperlik görevi yapmıyor. senin sorduğun soru bunu ima ediyor (sanki bir tamirciye girmişsin ona motor soruyorsun gibi bir izlenim var ) farkında olmadan yazmış olabilirsin öyle ama insan okuyunca öyle düşünüyor..

iyide benim anlamadığım bi fiyat soralım dedik üye olup.. biri der konu başlığını beğenmedim sen dersin tamirciye soruyon çözemedim bu işi..açmasaydım keşke konuyu

MkD
24 Ekim 2010, 01:36
girip bi baktım hatta çıktım geri geldim bi da baktım :P
bunun dışında sende yazmışsın netde bak bakalım kaça satılıyor

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:40
girip bi baktım hatta çıktım geri geldim bi da baktım :P
bunun dışında sende yazmışsın netde bak bakalım kaça satılıyor

burda herkes birbirini bulmuş belliki amaç dışında hareket ediyorlar..benim sorumdan harici herşeye kafayı takmışsınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 ----------

teşekkür ederim dostum ilgin için..

RunemagicK
24 Ekim 2010, 01:41
dostum ben ne soruyorum sen neyin derdindesin...

bende diyorumki herkes senin gibi başlık açsa ne olurdu.
bizde anamızın karnında forum adabını öğrenmedik ama en azından başlık ne için yazılır, aklı eren herkes bunu bilmeli. hergün birsürü başlık açılıyor böyle, sana denk geldim bende.
ayrıca sorunun cevabı çok basit. sahibinden.com diye bir site var, herkes ilanını oraya koyar, sende oraya bakarsın öğrenirsin

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 01:42
550 ye bile gördüm internetteki ilanlarda..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

iyide benim anlamadığım bi fiyat soralım dedik üye olup.. biri der konu başlığını beğenmedim sen dersin tamirciye soruyon çözemedim bu işi..açmasaydım keşke konuyu

kardeşim ben seni tenkit etmiyorum burası çok güzel biryer biraz takıl bak göreceksin kimse kimseden bir şeyler beklemeden yardımlaştığı bir yer ama soruş şeklin garipsenebilir o bakımdan söyledim alınma sakın...
burayı sıradan bir forum olarak görme mesela şöyle düşün.... burası bir muhabbet ortamı sende bir soru soracaksın öncelikle bi selam verirsin sonrasın kendini ufaktan tanıtırsın sonrasında da dersin arkadaşlar şöyle bir motor almak istiyorum fikriniz bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi gibi bir şey yapsan bak sana nasıl cevaplar gelirdiii

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 01:45
kardeşim ben seni tenkit etmiyorum burası çok güzel biryer biraz takıl bak göreceksin kimse kimseden bir şeyler beklemeden yardımlaştığı bir yer ama soruş şeklin garipsenebilir o bakımdan söyledim alınma sakın...
burayı sıradan bir forum olarak görme mesela şöyle düşün.... burası bir muhabbet ortamı sende bir soru soracaksın öncelikle bi selam verirsin sonrasın kendini ufaktan tanıtırsın sonrasında da dersin arkadaşlar şöyle bir motor almak istiyorum fikriniz bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi gibi bir şey yapsan bak sana nasıl cevaplar gelirdiii

cevabını beğendim..Eyvallah.. :cat:

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 01:50
bende diyorumki herkes senin gibi başlık açsa ne olurdu.
bizde anamızın karnında forum adabını öğrenmedik ama en azından başlık ne için yazılır, aklı eren herkes bunu bilmeli. hergün birsürü başlık açılıyor böyle, sana denk geldim bende.
ayrıca sorunun cevabı çok basit. sahibinden.com diye bir site var, herkes ilanını oraya koyar, sende oraya bakarsın öğrenirsin

bak görüyorsun dimi arkadaşta aşağı yukarı benle aynı şeyi söylüyor ama üslup farklı... sende üslubunu biraz değiştirirsen olumsuz tepki yerine yardım alırsın bu forum üyelerinde emin ol...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 ----------

cevabını beğendim..Eyvallah.. :cat:
beğenmen değil anlaman beni memnun eder... saygılar hürmetler ...

Serdümen
24 Ekim 2010, 01:53
bişey sorabilirmiyim arkadaşlar

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 01:55
bişey sorabilirmiyim arkadaşlar
kime ?? bana soracaksan buyur yardımcı olabilirsem ne mutlu :)

Serdümen
24 Ekim 2010, 01:55
egsozdan çıkan gaz azot mudur karbondioksit midir

Gökhan
24 Ekim 2010, 01:57
Konu başlığı degiştirildi !

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 01:59
egsozdan çıkan gaz azot mudur karbondioksit midir

şakamı bu ?? ne alaka ben anlamadım ??? :pale:

bugün ehliyet sınavı vardı ordamı çıktı bu soru yoksa :)

Serdümen
24 Ekim 2010, 02:02
arkadasım ben bugün a2 ehliyet sınavına girdimde bu soruda takıldım cevap ne biliyomusun ben karbondioksit işaretledim acaba doğrumu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 ----------

evet arkadasım aynen öyle :)

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 02:04
arkadasım ben bugün a2 ehliyet sınavına girdimde bu soruda takıldım cevap ne biliyomusun ben karbondioksit işaretledim acaba doğrumu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 ----------

evet arkadasım aynen öyle :)

bende girdim sınava ama A 2 için değil B için girdim :) bana öyle bi soru gelmedi...

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 02:05
bende girdim sınava ama A 2 için değil B için girdim :) bana öyle bi soru gelmedi...

Bende B için girdim.. :)

Serdümen
24 Ekim 2010, 02:05
walla çıktı bu soru kitapçığımda v di soruyu cevapla :)

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 02:06

ooo bak biraz konuşursak akraba çıkacaz hadi hayırlısı bakalım :)

Serdümen
24 Ekim 2010, 02:08
ben de b sınıfı vardı 2006 da aldım da a2 için bugün girdim mevlana anadolu lisesinde b.paşada oturuyorum yakındı sorunun cevabını alamadım :)

hattat_hasan
walla çıktı bu soru kitapçığımda v di soruyu cevapla :)

çıkmıştır tabi bizimkiler farklıydı Y tipi kitapcık neyse arkadaşlar konuyu başlık dışında meşgul etmeyelim daha fazla...

ProkaryoT
ooo bak biraz konuşursak akraba çıkacaz hadi hayırlısı bakalım :)

Motoru geçmiştim,trafikle ilk yardımdan girdim.

MkD
24 Ekim 2010, 02:09
karbondioksit doğru cevap

ayrıca sahibinden de 125 t 10-d model bölümü yok

Serdümen
24 Ekim 2010, 02:10
mkd danke schön 100 puan almışım yani:)

hattat_hasan
24 Ekim 2010, 02:13
ben de b sınıfı vardı 2006 da aldım da a2 için bugün girdim mevlana anadolu lisesinde b.paşada oturuyorum yakındı sorunun cevabını alamadım :)

bilsem söylerdim elbet ama bilmiyorum... ama cevap geldi bak :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

ya bu arada nerdensin yaş kaç mesela meslek gibi kısa bilgilerle kendini tanıtmak için geç kalmadın hala...:)

neyse yarın gezi var sizinde bilginiz vardır bende katılıcam organize ettik o kadar katılmazsak olmaz dimi :) (karaburun gezisi) bugünde erkenden kalktım vs.. uykum var size hayırlı geceler....

hondam
24 Ekim 2010, 02:20
Karbondıoksıt mıydı neydı :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

Sizede hayırlı geceler. bu arada keyıflı surusler.:)

ProkaryoT
24 Ekim 2010, 22:51
Karbondıoksıt mıydı neydı :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

Sizede hayırlı geceler. bu arada keyıflı surusler.:)

eyvallah kardeşim.

angs_nbr
13 Temmuz 2012, 12:16
arkadaşlar öncelikle s.a ramzey 125 T-10D var elimde acaba ne gibi modifiye yapabilirim.yardım edermisniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

arkadaşlar öncelikle s.a ramzey 125 T-10D var elimde acaba ne gibi modifiye yapabilirim.yardım edermisniz? bugün sanayiye götüreceğim ondan :santa: