PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Almak İstiyorum...!!!

BorTeCinE
23 Ekim 2010, 21:10
Selamun Aleyküm, Beyler (Abiler) Ben Ankarada oturuyorum ve SuperSport bi motor almayı dusunuyorum. Aklımdaki marka Yuan f5 , Kanuni race200 ve bunlara benzeyen motorlar varsa konu altına msj atarsanız sevinirim. En fazla verebileceğim değer motor gercekten temiz ise 1700 Tl civarı. Parayı en son bu kadar verebiliyorum öğrenciyim staj paralarımı vercem ve Peşin veremiyeceğim yani taksitle alabilirim ancak. Eğer satmayı düşünen birisi varsa konuya msj atsın yada beni ararsa ( 0554 655 35 10 ) görüşürüz anlaşırsak İnşallah almayı düşünüyorum...

Bu arada abilerim 2011 yılını beklesem fiyatlarda bi düşüş yaşanırmı yani malum motorun yaşı artıyo buna nazaran fiyattada düşüş olur mu ??? Cevablarınızı bekliyorum şimdiden Teşekkürler Herkeze iyi akşamlar... :cat:

sezginkalkan
23 Ekim 2010, 21:14
bence o paraya söylediklerinden bırını alırsan yazık olur...ya bekle biraz daha ekle üstüne güzel bi cbr125 falan al, yada pahalı gelırse cbr, ybr al 2000 tl civarına yıllarca binersin...gidipte ıkıncı el bi racer200 falan alma.elinde patlar.he cok temız falan bulursan belkı iyi ama sonucta...ne bileyim.. bence biraz daha bekle

BorTeCinE
23 Ekim 2010, 21:17
Sezgin Abi önerin için için teşekkürler saten 2011 yılını bekliyorum ocak ayında alcam inşallah ama nedense ybr nin tipini pek beğenemiyorum yani çoğu kişi temiz motor çok güzel motor diyor da ben tipini pek beğenmediğim için pek düşünmedim şu Yuan f5 motor siyah rengine bayıldım ama :) neyse tekrar teşekkür ediyorum biraz daha düşünmem gerek sanırım.

Bu arada Ankarada böyle motor satan yok mu ??? :D

volkanix
23 Ekim 2010, 22:13
sanırım siz spor motor demek istiyorsunuz
süper spor motor başka bir şey spor motor başka bir şey benim bildiğim kadarıyla
ayrıca 1.700,00TL ile motoru aldınız diyelim normal motor korumasız kullanılmaz spor ve super spor motorlarda ise koruma biraz daha üst düzeyde olması gerekir
yani 700-800 TL korumlarına vermen gerekecek
son olarak da ''saten değil zaten'', ''herkez değil herkes'' Türkçemizi güzel kullanalım mı?
saygılar

kimane
23 Ekim 2010, 23:59
sanırım siz spor motor demek istiyorsunuz
süper spor motor başka bir şey spor motor başka bir şey benim bildiğim kadarıyla
ayrıca 1.700,00TL ile motoru aldınız diyelim normal motor korumasız kullanılmaz spor ve super spor motorlarda ise koruma biraz daha üst düzeyde olması gerekir
yani 700-800 TL korumlarına vermen gerekecek
son olarak da ''saten değil zaten'', ''herkez değil herkes'' Türkçemizi güzel kullanalım mı?
saygılar

Çok doğru söylemişsiniz dil konusunda

:cat::cat::cat::cat::cat::cat:

inzell
24 Ekim 2010, 00:39
Ayrıca bu yaşta taksit olayına girmemeni öneririm. Her ne kadar staj paralarının taksitlerini karşılayacağını düşünsen de bu işin bir de olumsuz tarafı var. Sen sağlama al kendini, nakit paranı toparla daha temiz bir motor al.

BorTeCinE
24 Ekim 2010, 20:14
Herkeze Teşekkür ederim :) Evet Türkçe'mizi doğru kullanmamız gerekir herkezden özür dilerim böyle konularda dikkat ederdim ama gözümden kaçmış kusura bakmayın... Korumaya gelince sağdece şimdilik kask mont ve eldiven alabiliyorum dizlik felan da alırım şimdilik idare eder sanırım zaten işyerine ve okula gidip gelcem.. Herkes'e Saygılarımla İyi akşamlar...

nj436
24 Ekim 2010, 21:25
valla kanuni falan gec elinde patlar

kimane
24 Ekim 2010, 21:30
Sayın börteçine özür dilerken bile yine herkez yazmışsın yazmasan ya da yazını değişsen daha mantıklı olurdu sanırım :wiinkk: