PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi söküğünü diken motorcu :)

Deryali
22 Ekim 2010, 04:16
:)

Arkadaşlar yıllardır web tasarım ve yazılım işi ile uğraşmaktayım gel gör ki iş kendi işime gelince erteleyip duruyordum.

Terzi kendi söküğünü dikemez lafını kim söylemişse doğru söylemiş. Geçenlerde kendimi toparlayıp bu lafı geçersiz kılmaya niyetlendim.

ee insan motor tutkunu olunca yaptığı işe de bu yansıyor. İlk çalışmamda böyle bir tasarım çıktı ortaya sizlede paylaşmak istedim.

( Sitenin ana sayfasından erişim şuan kapalı sadece sizin için açtım değerinizi bilin ;) )

http://www.alialtuntas.net/workstation/email/tesekkurler.jpg (http://www.alialtuntas.net)

kendi söküğüne yama atan motorcu »» (http://www.alialtuntas.net/workstation)

Bakın bakalım nasıl olmuş :)

motorcu48
22 Ekim 2010, 04:33
guzel calısma olmus verdıgınız lınktende cvnıze baktım gayet ustaca calısmalarınız olmus basarılarınızın devamını dılerım belkı bır gun kısmet olurda benımde sıtemı sızın gıbı bı usta kısılık tasarlar :)

COQ
22 Ekim 2010, 05:14
Her web tasarimcisi baslangiçta böyle acemice isler yapiyor.
Bu nedenle normal karsiliyorum.
acemiligini atman için benim restoranin web sitesini yapman için sana bir firsat verecegim.
Motosikletçi oldugun için senden ücret de talep etmeyecegim.
Umarim ilerde daha iyi isler basarirsin.::blusssh:

Arjantinli69
22 Ekim 2010, 05:15
güzel çalışmalar başarılarınızın devam etmesini dilerim,çalışmak ,üretmek her zaman güzeldir.benim biraderde sizin gib pc başında sabah akşam uğraşıp durur bir gün pc seni içine çekicek diyorum :P

emomen
22 Ekim 2010, 09:38
Ali dostum , eline emeğine sağlık gerçekten çok iyi bir iş cıkarmışsın.

Yaptığın tasarımlar professiyonel ve hakkı yenilmeyecek tipten.

Sağlıcakla kal...

aya
22 Ekim 2010, 11:48
işinizde görsel yetenek dışında, dili doğru ve güzel kullanmak da önemli. bu nedenle, türkçe yazım kurallarını da iyice gözden geçirmelisiniz. bu başarınızı katlayacaktır.

örneğin; "amaç dahada yükselmek" cümlesindeki "da" ekini ayrı yazmanız gerekirken bitişik yazmış olmanız gibi...

Deryali
22 Ekim 2010, 13:34
işinizde görsel yetenek dışında, dili doğru ve güzel kullanmak da önemli. bu nedenle, türkçe yazım kurallarını da iyice gözden geçirmelisiniz. bu başarınızı katlayacaktır.

örneğin; "amaç dahada yükselmek" cümlesindeki "da" ekini ayrı yazmanız gerekirken bitişik yazmış olmanız gibi...

Teşekkür ederim, gözden kaçmış bir ayrıntı genelde çok dikkat ederim bu tür imla kurallarına gerekli düzeltme yapıldı :rendeer:

Ercument
22 Ekim 2010, 14:22
Ufak bir öneri Neleri Yaptım...? bölümündeki kebabçı sitesini bence kaldırın. Tam ortada olduğu için ilk onu tıkladım kusura bakma ama çok nahoş bir çalışma.

Levsy
22 Ekim 2010, 14:30
Şimdi bir çalışmayı ben yaptım diye ortaya koyunca her türlü eleştiriye açık olmalısınız.
Üstteki butonlarda harfler neden arka plandaki buton dışına taşıyor?
"Şudur ki !" kelimesindeki ünlem ile "Çalışmalar" kelimesindeki r harfi arkaplan olarak konulmuş buton resminin dışına taşıyor.
Bu da bende bir çok "web sitesi yaparım" diyen kişide olduğu gibi hazır kalıplar (şablon) kullandığınız izlenimini bırakıyor.
Ben bir potansiyel müşteriniz olarak şimdi bunu gördükten sonra referanslarınıza bakmam bile mesela.

inzell
22 Ekim 2010, 15:03
Şimdi bir çalışmayı ben yaptım diye ortaya koyunca her türlü eleştiriye açık olmalısınız.
Üstteki butonlarda harfler neden arka plandaki buton dışına taşıyor?
"Şudur ki !" kelimesindeki ünlem ile "Çalışmalar" kelimesindeki r harfi arkaplan olarak konulmuş buton resminin dışına taşıyor.
Bu da bende bir çok "web sitesi yaparım" diyen kişide olduğu gibi hazır kalıplar (şablon) kullandığınız izlenimini bırakıyor.
Ben bir potansiyel müşteriniz olarak şimdi bunu gördükten sonra referanslarınıza bakmam bile mesela.
Hayır, direkt buton olarak kodlanmış. O sizin ekran çözünürlüğünüzle alakalı bir durum olmalı.

Levsy
22 Ekim 2010, 15:08
19" monitörde 1280 x 1024 çözünürlük kullanıyorum. Ama bununla ilgisi olmamalı. Olsa bile, "ben düzgün yaptım ama ah sizin ekran yok mu sizin ekran" demek var mı bu işte :)
Sonuçta arkadaş için yapıcı olmaya çalışıyoruz. Yoksa bana ne :)

inzell
22 Ekim 2010, 15:34
Böyle ufak tefek hatalar olur, farkedildiğinde de düzeltilir. :)

Deryali
22 Ekim 2010, 17:48
Eleştiriler harika ayrı ayrı teşekkür ederim. Dışarıdan bakan bir gözün neler gördüklerini anlamış oldum.