PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nasıl olmuş ama... :)

bRkq35
21 Ekim 2010, 17:03
Öncelikle buradan bana yardımcı olan olmayan herkese çok teşekkür ederim.

Sonunda yaptım motosikletimi.Daha yapılacaklar var ama şimdilik bu kadar.

Buyrun

Asya AS 100 - 8
http://img839.imageshack.us/img839/8521/brkq088.jpg

Bunlar da koruma ekipmanlarım montum motorun çantasında olduğu için onu çekemedim. :P

http://img109.imageshack.us/img109/3622/brkq104.jpg

Levsy
21 Ekim 2010, 17:08
Boyamaktan vazgeçtin demek. Bu haliyle de zaten gayet güzel olmuş, eline sağlık.
Cub kullanıcılarının genelinin yaptığı gibi aynaları sökmemen ve korumalara önem vermen de harika :cat:

bRkq35
21 Ekim 2010, 17:16
Ayna olmadan motosikleti kullanamaz duruma geldim.O derece alıştım onlara.Daha yapılacak şeyler var ama ben daha tam karar veremedim ne yapsam diye.
Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Buda önceki konumuz arkadaşlar.Tavsiyelerden yararlanarak bir yere geliniyor galiba. :)
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/82220-jant-boyamada-yardim-edebilecek-varmi.html

Dün birde kaza yaptım onu da başka bir başlıkta anlatayım bari. :)

Burak_34
21 Ekim 2010, 17:19
güle güle kullan arkadaşım, aman koruma ekipmanlarından vazgeçeyim deme :cat:

extrem_015
21 Ekim 2010, 17:21
güzel olmuşta sen kaç yaşındasın ehliyetin varmı_?

bRkq35
21 Ekim 2010, 17:25
güzel olmuşta sen kaç yaşındasın ehliyetin varmı_?

Küçük kardeşim o benim :) Tahmin ediyordum bu soruyu zaten. Tut sen motoru ben fotoğraf çekeyim dedim kaskı sağ elinde artistlik olsun diye de eldivenleri vermiştim.Yani merak etmeyin ona kullandırmıyorum motosikletimi. :)

motor-kolig
21 Ekim 2010, 17:27
güzel olmuş

extrem_015
21 Ekim 2010, 17:32
Küçük kardeşim o benim :) Tahmin ediyordum bu soruyu zaten. Tut sen motoru ben fotoğraf çekeyim dedim kaskı sağ elinde artistlik olsun diye de eldivenleri vermiştim.Yani merak etmeyin ona kullandırmıyorum motosikletimi. :)

tamam zaten ayakları zor yetişiyor yere :)

artistliğe devam o zaman ne diyelim :P

Selka
21 Ekim 2010, 17:45
Güle güle bin....

bRkq35
21 Ekim 2010, 17:55
Güle güle bin....

Teşekkür ederim. :)

htmetin
21 Ekim 2010, 18:15
Aferin çocuk..

tombo
21 Ekim 2010, 18:24

Yani sorunun cevabını alamamışız ama ehliyet henüz olmadığı için olabilir.

Bildiğim kadarıyla kayıtlısın da alma gününü bekliyodun.Umarım ehliyetsiz günlerinde başına bi iş gelmez,her ne kadar daha önceki yazılarında takip ettiğim ehliyetsiz kullanmaya karşı sıcak yaklaşımın olsada :)

Korumalar için tebrik ederim,kazasız belasız keyifle bin motoruna kardeşim.

osmanefe
21 Ekim 2010, 18:58
Güzel olmuş,eline sağlık.Dikkatli ol...

bRkq35
21 Ekim 2010, 21:41
Yani sorunun cevabını alamamışız ama ehliyet henüz olmadığı için olabilir.

Bildiğim kadarıyla kayıtlısın da alma gününü bekliyodun.Umarım ehliyetsiz günlerinde başına bi iş gelmez,her ne kadar daha önceki yazılarında takip ettiğim ehliyetsiz kullanmaya karşı sıcak yaklaşımın olsada :)

Korumalar için tebrik ederim,kazasız belasız keyifle bin motoruna kardeşim.

Evet abi ehliyetim yok şuan.23 Ekim'de sınavım var.Tüm ekipmanlarımı kullanıyorum.Polise yakalanmamak için falan değil.Ehliyetim olsa da takarım zaten.