PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana'da ölümlü motosiklet kazası

Sayfa : [1] 2 3

my91
18 Ekim 2010, 18:34
Yarışan iki motosikletten birinin, arkasına bakma gereği duymadan sağ şeritten karşı yoldaki benzinliğe girmeye kalkan araca çarpması sonucu meydana gelmiş. Motosiklet sürücüsü malesef hayatını kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.. Kazayş yapmış.a karışan aracın sürücüsü de bir bayan. Resmen kasap gibi saçma sapan bir dönü
haber için;
http://www.haberturk.com/yasam/haber/562459-olum-yarisi
Bu da videosu
http://video.haberturk.com/video/index/44560

Ramazan Can
18 Ekim 2010, 18:40
allah rahmet eylesin....

acun0
18 Ekim 2010, 18:41
resmen kıyım olmuş eyvah eyvah

kemalkemal
18 Ekim 2010, 18:43
sürücünün arabanın altına girmediğini görünce birşey olmamıştır diye tahmin etmiştim ama malesef :(

KuweytLi
18 Ekim 2010, 18:44
allah rahmet eylesin... bizi kötüleme devam edin... bazen düşnüyorumda 4 teker ?

acayüp
18 Ekim 2010, 18:45
Videoyu ve motoru kullanan arkadaşın çaresiz son cabasını görünce araç sürücüsünü gırtlaklayasım geldi bir an.
YALNIZ O YOLDA KAPIŞILIRMI KARDEŞİM BU NE PERVASIZLIK YA..
Allah rehmet eylesin. İçim burkuldu.

Bu arada tabiki bizi kötülüyecekler. Ne olursa olsun hız sınırını aştığın an seni haklı çıkarıcak bir yol kalmamıştır..

Sinan Aksu
18 Ekim 2010, 18:45
Allah geride kalanlara sabır versin.

BerKToprak
18 Ekim 2010, 18:46
Ya şu arabanın yaptıgı şerefsizliğe bakarmısın yaaa resmen adamların önüne kırıp cinayet işlemiş. it oğlu iti geberteceksin ya cinayet resmen :pr:

jesse
18 Ekim 2010, 18:49
vah talihsiz kardeşim... allah sana gani gani rahmet eylesin... yolda yapılmayacak bi dönüş... yapılmış.. kasap kadın allahından bulur inşallah..

ushuaia
18 Ekim 2010, 18:50
motorcu %100 hatalı

eeraktan
18 Ekim 2010, 18:50
İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.. kötü çok kötü. başkasının hatasının ceremesini biz çekiyoruz..

Sinan Aksu
18 Ekim 2010, 18:51
Sadece otomobil hatalı değil.
Allah rahmet eylesin ama motosikletlerde hatalı.
Ön yargılardan arınarak yorum yapalım.
Keseri sırf kendimize yontmayalım.
Hatta bana sorarsanız hatanın büyüğü rahmetlide.

my91
18 Ekim 2010, 18:51
Kazadan fotoğraflar.
http://img214.imageshack.us/img214/5300/kaza.png (http://img214.imageshack.us/i/kaza.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img209.imageshack.us/img209/6678/kaza1.png (http://img209.imageshack.us/i/kaza1.png/)
http://img810.imageshack.us/img810/6338/kaza4.png (http://img810.imageshack.us/i/kaza4.png/)

http://img229.imageshack.us/img229/227/kaza2.png (http://img229.imageshack.us/i/kaza2.png/)

http://img294.imageshack.us/img294/7802/kaza3.png (http://img294.imageshack.us/i/kaza3.png/)

norad
18 Ekim 2010, 18:55
motorcu %100 hatalı

Arkadaş ne %100 hatası bizden farklı birşey mi gördün ? evet hata var ama o kadar da degil.
Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara sabır versin.

Levsy
18 Ekim 2010, 19:00
Otomobilin yaptığı kaza, motosikletlilerin yaptığı intihar :(
Allah rahmet eylesin.

acayüp
18 Ekim 2010, 19:03
Arkadaş ne %100 hatası bizden farklı birşey mi gördün ? evet hata var ama o kadar da degil.
Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara sabır versin.

O hızla gitmiyor olsaydı o kaza olmayacaktı. Belki araç aynı hatayı yapıcaktı fakat bu derece ciddi bir kaza olmayacaktı.
Araç sürücüsüde çok hızlıydı görmedim bile diyemeyecekti.
Zaten bu motorlar park halinde iken bile insanlara hızlı gidiyor hissini direk veriyorken böyle bir yolda o hıza çıkılırmı onuda geçtim yarış yapılırmı?.
18 yaşında olupta 3 gün 125 cc kullandım 600cc yede oturdum ayağım yere değdi yada ilk motorum olucak 600rr alsam ne olur diye konu açan arkadaşlara ibret olmasını temenni ediyorum. Hiç değilse rahmetli boşuna ölmemiş olsun.

Levsy
18 Ekim 2010, 19:10
Şimdi motosiklet ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir müşterim bu videoyu izledi ve oto sürücüsüne saydırdıktan sonra, motorcular için de şunu söyledi:

"İşte böyle salak gibi sürer beyinsizler, ondan sonra da millet motor çok tehlikeli der."

norad
18 Ekim 2010, 19:11
evet hatalı ama %100 değil.Tepkim ona oldu.kestirip attı direk.
Sürücü hafif sola yanasacagına sağa gırıyor arkadaki kamyon motorcuların aracı gormesını engellıyor.Hız konusuna gelince aman aman bir hız değil.

acayüp
18 Ekim 2010, 19:32
O şekilde dönüş yapamaz diyorsunuz fakat hatırlarsanız sürücü kurslarında dönüşlerin bu şekilde yapılması gerektiği anlatılır ( önce sağa yanaşılır yol boşalınca yada yol verilince dönülür.) Burada yol boş değil belki fakat sürücü zaten yolda motor ihtimalini aklından bile geçirmiyorki. Hatta motoru araç diye aklına bile getirmiyor. Araba var yol verdi dönim ozaman mantığı var. Ve memlekette %99 da olan mantalite maalesef budur. Kalan %1 de kesin kendiside motosiklet kullanıcısıdır..

Bir daha seyrettim yine içim bi garip oldu. Garibim nasıl ayağını uzatıyor yana doğru . Sola yatırmayı düşündü ama uygulayamadı sanki :(

tod_kazanova
18 Ekim 2010, 19:35
Benım gorusum dolmusun kenardan gıtmesı ondekı aracın goruntusunu kapattı ama işte önunde kenarda bekleyen surucu ve sürücünün de gorusumu engeller dusuncesıyle dolmusu beklemeden karsı yola atlaması ve bunu motorcu arkadasın ancak o anda gorebılmesı... herkesın acele cabası yani...Suç a gelince yeterınce cumlelerımde bellı ettım..Allah rahmet eylesın kardesim...

inzell
18 Ekim 2010, 19:40
Çok yazık...

ushuaia
18 Ekim 2010, 19:41
Rahmetli de muhtemelen trafik kurallarini cok iyi bildigini zannediyordu (onceki sayfada bana seviyesizce laf eden gibi)
Bu basligi okuyanlar, saga sola saldirmadan once kurallari guzelce tekrar okuyun. Sonra da neden ozellikle bu ulkede motora binenlerin 1000 kat daha dikkatli olmasi gerektigini dusunun. En son olarak da kazada ne olursa olsun motorcunun zararli cikacagini beyninize kaziyip motora oyle binin. Yoksa 3 gun sonra sizin basliklarinizi da boyle okumak zorunda kalacagiz...

hondam
18 Ekim 2010, 19:45
O şekilde dönüş yapamaz diyorsunuz fakat hatırlarsanız sürücü kurslarında dönüşlerin bu şekilde yapılması gerektiği anlatılır ( önce sağa yanaşılır yol boşalınca yada yol verilince dönülür.) Burada yol boş değil belki fakat sürücü zaten yolda motor ihtimalini aklından bile geçirmiyorki. Hatta motoru araç diye aklına bile getirmiyor. Araba var yol verdi dönim ozaman mantığı var. Ve memlekette %99 da olan mantalite maalesef budur. Kalan %1 de kesin kendiside motosiklet kullanıcısıdır..

Bir daha seyrettim yine içim bi garip oldu. Garibim nasıl ayağını uzatıyor yana doğru . Sola yatırmayı düşündü ama uygulayamadı sanki :(

Orda arac surucusu donecegı tarafa yanasmıyorkı. bırdaha ızlersen fark edeceksındır, en sag dan en sol a tamamen kontrolsuzce gecıs yapıyor. orda zaten ıstasyonu kacırmamak ıcın anı bır hamle ıle donuyor.

jönysf
18 Ekim 2010, 19:49
Aman Yarabbim. Ben bu motoru tanıyorum.

acayüp
18 Ekim 2010, 19:56
Hondam ; dostum zaten dönüş yapılacak tarafa yanaşılmaz. Her şartta sağa yanaşılır. Yolun solunda duran bir aracın ne işi var..
Sürücü kursuna giden herkes bilir. Birde hiç gitmeden para ile alanlar vardı sanırım sadece onlar bilmiyordur

motoseyyah
18 Ekim 2010, 20:01
Kazayı tekrar tekrar izledim. Sadece araç sürücü suçludur,yada motosiklet sürücüsu hatalı diyemeyiz. Hatalar kollektif oluşturulmuş ve maalesef elim bir şekilde sonuçlanmış.Yapılacak şey hatalardan ders alabilmeyi öğrenmek ,seyir halindeyken her an her durumla karşılaşabileceğimizi unutmamak ve de azami şekilde dikkatli olmak gerekiyor. 30 yıla yakın otomobil ve o süreye yakın motosiklet kullanıyorum.Daha bugün(dataylarına girmeyeceğim çünkü açlıklaması oldukça uzun sürer ve o anın yaşanması gerekir)30 yılda bir karşılaşacağınız bir durumla karşılaştım ve biraz şans biraz tecrübe ile o kazayı atlattım.Velhasıl,efendim ben artık usta bir sürücü oldum,her durum karşısında sıyrılmasını beceririm,bana bir şey olmaz gibi düşüncelere kimse girmesin.Öyle bir durumla karşılaşılabilirki,o durumla ilk defa karşılaşır ve aynı tecrübeyi takrar yaşayacak fırsatımız dahi olmayabilir.......
Ölen kardeşimize Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dilerim.

olcanaryus
18 Ekim 2010, 20:14
arkadaşlar bilgi karışıklığı var.videodaki kamera görüntüleriyle kaza yapan r6 görüntüleri farklı kazalar.r6 il kaza yapan benim çok sevdiğim arkadaşım faruk aydemirdi(farukbora nickli) malesef borayı kaybettik...cenazesi bugün defnedildi.faruğun kaza topic'ini açmıştım ama anlamadığım bir şekilde yayınlanmamış.ailesinin ve tüm sevenlerin başı sağolsun.

tigermbz
18 Ekim 2010, 20:23
ölen arkadaşa Allah' tan rahmet kalanlarına sabır dilerim.
kadın sürücüsü mevzusu hakkaten başımızın belası. bu gün yaşlı bi teyze nedense döndüğü yönün tersine bakma ihtiyacı hissettiği için ağır yaralanmaktan Allah' ın inayetiyle kurtuldum diyebilirim.
forum ortamında laf dalaşına girmekten bi kazanç elde edemiyorsunuz arkadaşlar! ben denedim olmadı, yüreğimizin yandığıyla kaldık hep :)
takdir edersniz ki bu topik hiç yeri değil.

RamonRojo
18 Ekim 2010, 20:24
Motosiklete bindiğimiz zaman görünmez adama dönüştüğümüz için biz suçluyuz,bize göre değil ama genele göre öyle.bu görüntüler haberlere çıkarsa iyi olmuş diyecek olan yüzlerce kanı bozuk var maalesef ülkemizde...

huska
18 Ekim 2010, 20:29
allah rahmet eylesin. kadınsada erkeksede araç sürücüsü hatalıdır.hakim olsam direk atarım içeriye:rendeer:

draggy
18 Ekim 2010, 20:32
Motorlar hızlı ise diğer araçlarda hızlı, öndeki araç neden yavaşlıyor her zaman dikkat etmek gerek, dönüş yapan aracın arkasındaki kamyon yavaşlıyor motosikletliler ona göre önlem almalı idi, Allah rahmet eylesin..

zaferkarizma
18 Ekim 2010, 20:33
:cat::cat::cat:

O hızla gitmiyor olsaydı o kaza olmayacaktı. Belki araç aynı hatayı yapıcaktı fakat bu derece ciddi bir kaza olmayacaktı.
Araç sürücüsüde çok hızlıydı görmedim bile diyemeyecekti.
Zaten bu motorlar park halinde iken bile insanlara hızlı gidiyor hissini direk veriyorken böyle bir yolda o hıza çıkılırmı onuda geçtim yarış yapılırmı?.
18 yaşında olupta 3 gün 125 cc kullandım 600cc yede oturdum ayağım yere değdi yada ilk motorum olucak 600rr alsam ne olur diye konu açan arkadaşlara ibret olmasını temenni ediyorum. Hiç değilse rahmetli boşuna ölmemiş olsun.

Osbourne
18 Ekim 2010, 20:34
Az önce ATV haberde çıktı..Yaklaşık 15 saniye sürdü haber..Haber metni aşağı yukarı şu aşağıdaki gibiydi:

"Motosikletle yarışan iki gencin sonu ölümle bitti..Benzinliğe girmek için dönüş yapan araca çarpan motosikletli gençleren biri hayatını kaybetti.."

İşte gene yerle yeksan oldu tüm yapılan etkinlikler, fark edilme çabalarımız, sağ duyulu duruşumuz..
Ölene yazık oldu, ailesi perişandır şimdi..Ama ya bizler ne kaybettik?

Sinan Aksu
18 Ekim 2010, 20:39
Az önce ATV haberde çıktı..Yaklaşık 15 saniye sürdü haber..Haber metni aşağı yukarı şu aşağıdaki gibiydi:

"Motosikletle yarışan iki gencin sonu ölümle bitti..Benzinliğe girmek için dönüş yapan araca çarpan motosikletli gençleren biri hayatını kaybetti.."

İşte gene yerle yeksan oldu tüm yapılan etkinlikler, fark edilme çabalarımız, sağ duyulu duruşumuz..
Ölene yazık oldu, ailesi perişandır şimdi..Ama ya bizler ne kaybettik?

Söylemeye dilim varmıyor ama protesto sürüşleri hergün düzenlense bile medyanın ''Motosikletli gençler yarışırken öldü'' diye yaptığı haber herşeyi bitiriyor.
Bu haberi yaparken haksızlarmı?
Sonuna kadar haklılar :pr:

__fatih__
18 Ekim 2010, 21:09
aman yarabbim. Ben bu motoru tanıyorum.

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Samet Ağır
18 Ekim 2010, 21:24
belki garip gelecektir ama motosiklete binerken nasıl hızlanrım,nasıl hızlı giderim,nasıl o nu geçerim diye düşündüğünüzün yarısı kadar da nasıl dururum,kötü bir durumda nasıl sıyrılırım v.b gibi şeyler düşünsek bu kazalar azalır bence...
o arkadaşlar en azından yarı hızında olsalar yine aynı şey olsa ya sıyırırlar yada ölüm olayı meydana gelmeyebilirdi:(

QM50
18 Ekim 2010, 21:33
Ölüm yarışı
Adana'nın Kozan ilçesinde yarış yapan motosikletlerden biri otomobilin altına girerek yaklaşık 50 metre sürüklendi. Motosiklet sürücüsünün hayatını kaybettiği, otomobil sürücüsünün de yaralandığı kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Allahımya habere bak sankı motorcu arkadan çarpmışta onu söylüyo gibi Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin yine bu kaza hberleri yayılıyor aman dikkt arkadaşlar Allah Hepimizi korusun

dmert89
18 Ekim 2010, 21:39
Sürücü arkadaki araçtan dolayı göremedi herelde, diğer motor sürücüsü arkasından geçebilmiş ama malesef vefat eden arkadaşın yapabiliceği bişey kalmamış gibi..Allah rahmet eylesin. geride kalanlara sabır versin..

otopsici
18 Ekim 2010, 21:53
arkadaş defalarca izledim hepinizin yorumu okuduktan sonra bir daha izledim
motosikletlerin ilk görüntüye girdikleri yere dikkatlii bakın
adamlar tek şeritli yolda yolun ortasından ve karşıdan gelen aracı kılpayı geçiyorlar
araç sürücüsünün sinyal yakıp yakmadığı tam belli olmuyor ama dikkat edin arkasındaki minibüs yavaşlıyor bu da arabanın sinyal verdiğinin göstergesidir
düşmeyen motorun frenleme şekline dikkatli bakın
hız en az 180-200
bunlardan sonuç olarak çıkarılacak tek bir şey var motosiklet sürücüsü en az %95 hatalı sadece o şekil sollaması bile hatanın onda olduğunun kanıtı
gerçi hatalı onda olmasa ne yazar sonuç itibariyle öldü
araç sürücüsünde kusur bulmuyorum ben arkadaşlar hiç grup sürüşü yaptığınızda gruptan bi gerizekalı çıkıp yanınızdan vınnn diye geçmedimi görebildinizmi onun geldiğini
kendinizi burda kandırmayın arac sürücüsünün onları görmesi imkansızdı:farao:

Deniz 125 RR
18 Ekim 2010, 21:54
allah geride kalanlara sabır versin.

amin............

eTo1903
18 Ekim 2010, 22:01
Biz çift tekerler kendi güvenliğimi almadıktan sonra, trafikte bırakın 2 nci sınıfı 10 ncu sınıf muamele gördüğümüzü idrak etmedikten sonra maalesef bu konular daha çok açılır çünkü bu vicdansızların bizleri adam yerine koyacakları yok !!!
Ölen kardeşimize de allah rahmet eylesin geride kalanlara gani gani sabır dilerim.

Osman44
18 Ekim 2010, 22:05
1. motorluların hızı öyle abartılacak kadar değil. en fazla 80-90.
2. öyle bir dönüş şekli olamaz. sonuna kadar dönderiyor direksiyonu ve son anda!!!!!!!
3. o değill. insan frene basar arkadaşşşşşşşş.. almışsın altına sürükleye sürükleye götürüyosun benzinliğe yok böyle birşey :pr:

aggressivo
18 Ekim 2010, 22:18
Kazayı çok izledim.. MOtosiklet kurslarında eğitimlerinde vs.. kesinlikle okutulması ibret alınması gereken bir olay.Uzun yıllardır motosiklet kullanıyorum ama şimdi düşünüyorum ki bu kaza acemi veya usta herkesin başına gelebilir. Motosikletler evet hız sınırının üstünde ama kaç ss kullnıcısı diyebilir ki ben hız limitlerinde gidiyorum? Suçlu arıyorsak şahsi fikrim o araç öyle dönmez. Yok öyle bir dönüş. LArp diye kafayı çıkartıyor sola.Şİmdi bir daha izledim hakkikaten yok öyle bir dönüş.Acaba kusur kime bulunmuştur?Büyük ihtimal sözüm ona "serseri motorcu" lara...Sürücünün kadın olduğunu yazmış bir arkadaş. Şunu bilir şunu söylerim kadınlara ehliyet verilirken 5 defa daha düşünülmeli. Şimdi beni tukaka ilan edecek bazı arkadaşlar ama bu benim fikrimdir ve sonuna kadar savunurum..

Bende bayramdan önce bir arkadaşımı kaybettim motor kazasında Ankara incek yolunda. Çok kötü bir duygudur bilirim. Kendisine Allahtan rahmet ailesine ve tanıdıklarına sabır diliyorum..

(Bir arkadaşta tepki sürüşleri yapalım demiş..desteklerim)

tekintekin
18 Ekim 2010, 22:24
Öncelikle bu feci kazada hayatını kaybeden FARUK kardeşimiz için Allahtan rahmet diliyorum ,gedide bıraktığı sevenlerine ve ailesine de sabırlar diliyorum .Motosiklet üzerinde görünmez oluyoruz,lafına bir örnekte ben vereyim, daha dün akşam Çanakkaleden motosikletim ile Gelibolu ya geliyordum (90 km) aynalarımda kamyon farları gittikçe bana yaklaşıyordu ve beni sağ şeritte tehlikeye sokarak en az 120km hızla solayıp geçti aşırı sinir oldum yani ben iyice sağa çekilmesem üstüme çıkacak , neyse ÇARDAK denen kasabada feribota binmiş plakasından tanıdım,bende aynı feribota idim bir ara kamyonun sürücüsü aracının yanına geldi hemen yanına giderek olayı hatırlattım :pradam resmen ben o bölgede yolda bu motosikleti görmedim diyor yemin ederek...Yahu uzerimde reflektörlü teleğim var nasıl görmedi?geçtikten sonrada bir süre arkasınan gazladım ve sis farlarım ile sellektör yaptım ,onu bile farketmemiş:silent: yuhhh dedim kimlerle yolları paylaşıyoruz ...Hepimizi Allah korusun.

Okan Sinan Ocan
18 Ekim 2010, 23:16
Yorumları okudukça aklımı kaçıracak gibi oluyorum.

- Efendim sola dönmeden önce sağa yanaşılırmış.
Nerede patagonyadamı ???? Arkadaş orta şeritteki kesiksiz şerit çizgisini süs olsun diyemi çizmişler oraya . nereye yanaşırsa yanaşsın oradan o benzinciye giremez !!!!! g i r e m e zzzzz !!!!! , şerit çizgisi diyorki GEÇEMEZSİN.
O kadın bi zahmet ileride dönüş yapabileceği yere kadar gidip oradan dönüp gelmeliydi ama üşendi ve sizin benim gibi bir motosiklet sürücüsünü ÖLDÜRDÜ!!!!! .

- Efendim çok hızlıymışlar yarışıyorlarmış 180-200 le gidiyorlarmış

Tebrikler gözünüzde radar var galiba , o yolda izin verilen sürat 88 km . İnşallah sizinde önünüze 88 ile giderken aynen böyle kırarlarda ,sizin orada ölen kardeşimiz için yaptığınız yorumları sizin için başkaları burada yapar.

Daha da söyleyecek lafım yok "motorcuda hatalıymış" diyen hasta zihniyetlere

hattat_hasan
18 Ekim 2010, 23:33

sen hangi sürücü kursuna gittin bilmiyorum ama yanlış hatırlıyorsun kesinlikle bi bak araştır bi zahmet şerit çizgisi kesintisizse o çift yönlü karayoludur ve asla diğer şeride geçemezsin.... o motorlar o kadarda hızlı değil zaten bu kazada hayatını kaybeden kardeşimeze Allah rahmet eylesin...
o çarpan araç motor değilde bir yük dolu bir kamyon olsaydı doblo haşat olurdu ve muhtemelen araç sürücüsü motorcu kardeşimizin yerinde olurdu....

my91
18 Ekim 2010, 23:36
arkadaşlar bilgi karışıklığı var.videodaki kamera görüntüleriyle kaza yapan r6 görüntüleri farklı kazalar.r6 il kaza yapan benim çok sevdiğim arkadaşım faruk aydemirdi(farukbora nickli) malesef borayı kaybettik...cenazesi bugün defnedildi.faruğun kaza topic'ini açmıştım ama anlamadığım bir şekilde yayınlanmamış.ailesinin ve tüm sevenlerin başı sağolsun.

Evet görüntülerden de o motor olmadığı anlaşılıyor. Ben hiç dikkat etmeden eklemişim. Tüm motorcuların ve ayrıca sizin, başımız sağolsun.

Ofelya
18 Ekim 2010, 23:39
haberlerde gördüm çok üzüldüm, gençmiş de baya, allah rahmet eylesin :pale:

mmucit
18 Ekim 2010, 23:42

Bence bu tarz dönüşler daha tehlikelidir, neden derseniz karşıya geçecek araç sürücüsü sola yanaşsa tek dert edeceği önden gelecek trafik olurdu ve böyle bir kaza olması ihtimali minimuma düşerdi ama olmaz dolmuşçunun ya da başka arabanın çok acelesi var.

Bu şekilde dönüşleri öğreten ehliyet kursları ya araç kullanmayı bilmiyorlar, ya da hiç dayak yememişler.:farao:

tekintekin
18 Ekim 2010, 23:43
sen hangi sürücü kursuna gittin bilmiyorum ama yanlış hatırlıyorsun kesinlikle bi bak araştır bi zahmet şerit çizgisi kesintisizse o çift yönlü karayoludur ve asla diğer şeride geçemezsin.... o motorlar o kadarda hızlı değil zaten bu kazada hayatını kaybeden kardeşimeze Allah rahmet eylesin...
o çarpan araç motor değilde bir yük dolu bir kamyon olsaydı doblo haşat olurdu ve muhtemelen araç sürücüsü motorcu kardeşimizin yerinde olurdu....

Tüm kalbim ile sana katılıyorum Hasan , şerit çizgisi kesintisizse o çift yönlü karayoludur ve asla diğer şeride geçilmemesi gerek..