PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet Çıkartma İle İlgili

crazyknight
18 Ekim 2010, 15:46
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak, ben a2 ve b ehliyet kursuna yazıldım ilk olarak b için sınava haftaya 23 ekimde gireceğim sonraki sınav aralıkta, sizce sınavdan sonra evraklarım hazır olunca hemen b ehliyetimi çıkartayım mı yoksa ikisini birdenmi çıkartayım? bi yerde iki ehliyet için ayrı ayrı dosya açacaklarını falan okudum, ayrı alırsam fazladan vereceğim sadece a2 yi çıkartırken 40 lira fazladan kart yenileme olacakmış stajer sürücü falan olayları var kafamı karıştırıyor ayrıca bana en kısa sürede ehliyet lazım yol çekilmiyor :)

ensar007x
18 Ekim 2010, 15:51
http://www.motosiklet.net/forum/gelisim-surucu-kursu/30167-a2-motosiklet-ehliyeti.html
ama sadece A2 bu istanbul için gecerli istanbul dışındakı merkezlerde kurs hüçreti daha pahalı oluyor

Slayerrr
18 Ekim 2010, 16:06
İki ehliyetini beraber çıkartırsan 62 TL kart parası, sağlık raporu, fotoğraf ve sabıka kaydı masraflarından kâra geçersin.

crazyknight
18 Ekim 2010, 16:15
İki ehliyetini beraber çıkartırsan 62 TL kart parası, sağlık raporu, fotoğraf ve sabıka kaydı masraflarından kâra geçersin.

işte merak ettiğim buydu soruyu biraz dolaylı sordum ama teşekkür ederim cevap için

aya
18 Ekim 2010, 16:30
hocam nerden ehliyet çıkarıyorsunuz? ben genelde sağ arka cebimdeki cüzdandan çıkarıyorum. ve tek ehliyet çıkarıyorum. siz nerden "çıkartıyorsunuz"? :mrgreen:

crazyknight
19 Ekim 2010, 00:07
hocam nerden ehliyet çıkarıyorsunuz? ben genelde sağ arka cebimdeki cüzdandan çıkarıyorum. ve tek ehliyet çıkarıyorum. siz nerden "çıkartıyorsunuz"? :mrgreen:

bu ne şimdi? insan gibi bir soru sorduk alay etmek istiyorsanız birçok geyik başlığı mevcut forumda yardımcı olmucaksanız bari dalga geçmeyin insanlarla, ne yazmam gerekirdi peki "çıkartmak" yerine?

eTo1903
19 Ekim 2010, 00:14
Laf olsun torba dolsun çok güzel espri yapmış arkadaş çok güldüm valla.

AydinErsen
19 Ekim 2010, 00:20
Laf olsun torba dolsun çok güzel espri yapmış arkadaş çok güldüm valla.

zeka sevıyesı dusuk olunca oyle oluyor işte guluyosun :cat:

aya
19 Ekim 2010, 00:46
bu ne şimdi? insan gibi bir soru sorduk alay etmek istiyorsanız birçok geyik başlığı mevcut forumda yardımcı olmucaksanız bari dalga geçmeyin insanlarla, ne yazmam gerekirdi peki "çıkartmak" yerine?

kasmayın bu kadar arkadaş yahu. soruyu sormuşsun, 2.mesajda da cevabını verilmiş. e napalım peki, kapatalım mı topici? arkasından espri yaptık işte, alay etmedik... beğenen olur, beğenmeyen olur. hoşuna giden olur, hafif ve gereksiz bulan olur. gülen olur, iğrenç bulan olur. hayatı bu kadar ciddiye almayın.

burdaki "çıkatmak" fiilinin iki farklı anlamı var. sen gerçek anlamından sormuşsun, ben mecazi anlamından tutmuşum, rahat olun biraz... :cat: