PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HondaRED konu açmış lan koşun lan koşun!

hondaRED
17 Ekim 2010, 16:36
Bundan sonra olay bumudur gençler? Budur! :)

Alper41
17 Ekim 2010, 16:41
ne alaka ?

volkanix
17 Ekim 2010, 16:41
sizin bu seviyesizliğniz açıkcası bu forumun bir üyesi olarak beni çok rahatsız etti
herkes sizin gibi düşünmüyor bunu biliniz
umarım yönetici arkadaşlar gereken yaptırımı uygular

Om3R FiLiZ
17 Ekim 2010, 16:42
Bugun hit konu bu olacak sanırım...

hondaRED
17 Ekim 2010, 16:43
sizin bu seviyesizliğniz açıkcası bu forumun bir üyesi olarak beni çok rahatsız etti
herkes sizin gibi düşünmüyor bunu biliniz
umarım yönetici arkadaşlar gereken yaptırımı uygular

Gereken yaptırım :silent::silent: :mrgreen: Anayasa Mahkemesinemi çıktık :) En fazla banlar. Banlamazsada ben onu banlarım :mrgreen:

AzRaİL42
17 Ekim 2010, 16:45
Burası Bir Paylaşım Plartformu Her Konuda İnsanlar Burda Düşüncelerini Yaza Bilir Paylaşa Bilir Bunu Kimse Kısıtlayamaz Doğru Veya Yanlış Yani Buraya Herkez Senin Dediğin Gibi " Konuş Lan Konuş " İçin Yazma Hakkına Sahip Burası Bir Paylaşım Merkezi:cat:

Alper41
17 Ekim 2010, 16:46
Gereken yaptırım :silent::silent: :mrgreen: Anayasa Mahkemesinemi çıktık :) En fazla banlar. Banlamazsada ben onu banlarım :mrgreen:

seviyenizi belli ettiniz tebrikler, dikkat ban gelebilir :)

hondaRED
17 Ekim 2010, 16:50
Burası Bir Paylaşım Plartformu Her Konuda İnsanlar Burda Düşüncelerini Yaza Bilir Paylaşa Bilir Bunu Kimse Kısıtlayamaz Doğru Veya Yanlış Yani Buraya Herkez Senin Dediğin Gibi " Konuş Lan Konuş " İçin Yazma Hakkına Sahip Burası Bir Paylaşım Merkezi:cat:

ee yanii :) Burda ağzından bir kere "lan" çıkmamış yada küfür etmemiş bir kişi var mı? Yoook. Dünyada yok arkadaş. Herkes etmiştir etmeyede devam eder. Ama buraya yazıncamı problem oluyor :mrgreen: 230 milyon üyeli facebookta herkes istediği gibi kfür edebiliyorda burdamı yasak :) Nerde yaşıyoruz yahu. Herkes istediğini diyebilir. Tabi ortaya etmek kaydıyla şahsa bir saldırı olduğu taktirde olay burayı aşar :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

seviyenizi belli ettiniz tebrikler, dikkat ban gelebilir :)

Gelsin,gelsin. Hoşgelmiş ama sebebini burada söylemek şartıyla :wiinkk:

Yok artık Lebron James yahu :queen: Konuyu Toplam 22 Üye okuyor. (7 Kayıtlı üye ve 15 Misafir)
hondaRED, kawa500, ferhatdm, m.şanveren, AzRaİL42, sahmaran, Tundzhay

AzRaİL42
17 Ekim 2010, 16:51
ee yanii :) Burda ağzından bir kere "lan" çıkmamış yada küfür etmemiş bir kişi var mı? Yoook. Dünyada yok arkadaş. Herkes etmiştir etmeyede devam eder. Ama buraya yazıncamı problem oluyor :mrgreen: 230 milyon üyeli facebookta herkes istediği gibi kfür edebiliyorda burdamı yasak :) Nerde yaşıyoruz yahu. Herkes istediğini diyebilir. Tabi ortaya etmek kaydıyla şahsa bir saldırı olduğu taktirde olay burayı aşar :rendeer:

Burda Herkez Bir Birinin Anasına,Bacısına,Kendi Şahsına Küfür Etse Buraya Üye Gelir Mi Yani Sen Bunu Bilerek Burda Kalırmısın Hoşuna Gider Mi ?

Yada Sen Dolmuşa Bindiğinde Ana Avrat Bağıra Çağıra Küfür Ede Biliomusun Etde Bak Noluo Gör :bounce: Burayı Da Bir Dolmuş Gibi Düşün Seviyeyi Aşarsan Banlarlar...

m.şanveren
17 Ekim 2010, 16:53
İşte bu form bu ve benzeri konular yüzden sıkıcı olmaya başladı.:farao:

İshal gibi adamsın be kardeşim...''burdaki (ishal) benzetmesi,cıvıklık ölçüsü olarak kullanılmıştır.

hondaRED
17 Ekim 2010, 17:02
Burda Herkez Bir Birinin Anasına,Bacısına,Kendi Şahsına Küfür Etse Buraya Üye Gelir Mi Yani Sen Bunu Bilerek Burda Kalırmısın Hoşuna Gider Mi ?

Yada Sen Dolmuşa Bindiğinde Ana Avrat Bağıra Çağıra Küfür Ede Biliomusun Etde Bak Noluo Gör :bounce: Burayı Da Bir Dolmuş Gibi Düşün Seviyeyi Aşarsan Banlarlar...

Burda kimse kimseye küfür etmedi dostum tamam önce bunu idrak etmen dileğiyle :cat: İkincisi konuya koşun lan koşun yazdım. Bumu seni rahatsız etti :silent: Hiç gazete okumuyorsun galiba. Gazetelerdeki bazı köşelerde yada karikatürlerde "lan" rahatlıkla geçebiliyor. Televizyonda bile serbest olan "lan" canınıza kanınızamı dokundu arkadaş :queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

İşte bu form bu ve benzeri konular yüzden sıkıcı olmaya başladı.:farao:

İshal gibi adamsın be kardeşim...''burdaki (ishal) benzetmesi,cıvıklık ölçüsü olarak kullanılmıştır.

Arada bir aynaya bakıyor olman sevindirici. Ama karakterinin analizini bizlerle paylaşmak zorunda değilsin!!:silent::silent:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:56 ----------

draggy abimde burdaaaaaaa :queen:

AzRaİL42
17 Ekim 2010, 17:05
Ben Sana Bu " Lan " Kelimesi İçin Söylemedim Zaten Sadece Genel Olarak Konuştum Yani...

Yada Ben Sana Burda...

" S--git LAN " Desem Hoşuna Gider Mi Bak Lan Kelimesi Cümlenin İçinde Geçio Burda Herkez Bir Birine Saygılı Sen Adama Kalkar " Lan Nedion " Yada " Lan Olum Manyakmısın " Dersen Bu Seviyeyi Bozar...

esp
17 Ekim 2010, 17:09
Kreş terk.