PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Custom Yardım.

Dogancan
14 Ekim 2010, 02:20
Bobber yapıcam yakın zamanda fakat ıstedıgım motoru bulamıyorum Yamaha xs 650. Bundan bulan goren varmıdır yada bunun yerını tutabılecek motor varmıdır? ses tork olarak mumkunse V motor. 250 -650 cc arası aradıgım motor o cıvarlarda.Onemlı olan motoru gerısı zaten custom yapılıcak degısıcek Ön maşalar dahil Sadece motor aksamı yuruyen aksam lazım..
Okuyan herkese tesekkurler :bounce:

hondaRED
14 Ekim 2010, 02:23
Bobber yapıcam yakın zamanda fakat ıstedıgım motoru bulamıyorum Yamaha xs 650. Bundan bulan goren varmıdır yada bunun yerını tutabılecek motor varmıdır? ses tork olarak mumkunse V motor. 250 -650 cc arası aradıgım motor o cıvarlarda.Onemlı olan motoru gerısı zaten custom yapılıcak degısıcek Ön maşalar dahil Sadece motor aksamı yuruyen aksam lazım..

Bence Hyosung 650 GV öneririm. Görüntüsü çok hoş. Hele sesi çok daha hoş :) Yuutup'tan izleyebilirsin arattır oraya :queen:

acayüp
14 Ekim 2010, 02:36
Elimde motor kısmı çok çok temiz hiç açılıp kurcalanmamış bir marauder var. 800cc güçlü bir makinesi var. Dışıda gayet temiz ve güzel fakat siz motor kısmına önem verdiğiniz için .....
Düşünrseniz görüşebiliriz. Bu arada üzerinde güzel aksesuarlar va. 35000 km de 98 model. Tekrar belirtiyorum çok bakımlı ve motora el değmemiş. Çok sağlıklı bir makinedir.

draggy
14 Ekim 2010, 02:46

İnan senin gibi ben dahil en az 4 kişi xs 650 arıyor :) Bobber sevenler linkine alalım sizi :)

Dogancan
14 Ekim 2010, 03:40
Seve seve o lınke gelırım :) Bobber ı bılen cok az kısı var :) fakat forumumuzda cok kalıtelı bır bober calısması gormustum cok da guzel hakkını vererek yapmıs bobbercyle adlı uyemiz :cat: Onun gıbı bızde bı xs650 bulabılırsek mucize olur Cokta guzel olur tabiki:) Motor alımı ıcın herkesın tavısye ettıgı sıteden bakıyorum ole sıtelere koyarsanız daha kolay olur satmanız :) Custom Chopper yada Bobber yapıcagım ıcın Hysoung pek uygun dusmuyor Ama dedıgınız gıbı guzel ve hos bir motor ..

motocycleboyreigns
14 Ekim 2010, 23:39
Bobber yapmaya benim en uygun gördüğüm motor virago 250 ve 535.Bunlar zor bulunan ve pahalı motorlar olduğu için bunların çin klonları da tercih edilebilir,lifan keeway vs.Elimizde bir tane hasarlı lifan 250 var,eğer arzu edersen iletişime geçeriz.

http://yfrog.com/58mvi0734z
Bu siteden bir arkadaşın yaptığı custom chopper;sanırım 250 lik lifandan yapmış.Başlığı da var oldschool chopper diye..

Bu arada fikir istersen.. her bobbercı xs 650 ister ama daha iyi bir motosiklet vardır;o da suzuki savage.Tek silindir kayış aktarmalı;hard tail yapmaya müsait,elektronik aksamı az bir alet.torku bayağı iyi bunların.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-ls-650-savage-suziki-ls-650-32876663/detay

Ne karar verirsen ver eğer projeye başlarsan lütfen burada bizimle paylaş.Saygılarla:cat:

Dogancan
17 Ekim 2010, 23:16
Keeway Supershadow 250 den yapmayı dusunuyorum hıc sıkayet eden gormedım 150 cc ı cok satmıs fenada degıldı kendım bızzat gordum V motor sevdıgım ıcın supershadow dan yapmayı dusunuyorum Yamaha vırago 250 yede param var ama parca sorunu yasadıktan sonra napıyım o motoru Supershadow 2006 model Vırago 97 Her turlu yamaha Kalıtelı ama cok yaslı artık ılerde bana parca sıkıntısı cektırecekse hıc almıyım supershadow alıyım dıyorum..Hem ucuz hem macar malı Duzgun bı egsoz Custom ve airbrushdan sonra saglam bısey cıkar sanıyorum Ozenle yaptıktan sonra her motor ıyıdır bence :bounce: