PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorla giderken kaskın içinde yırtına yırtına şarkı söyleyenler buraya

hyosung150
26 Ocak 2006, 21:33
kaskın içinde şarkı söyleyenler bende bağıra bağıra şarkı söylüyorum acaba bizi duyanlar varmıdır nasılda zevkli oluyor öle değilmi hadi varsa bu şekilde yaşadıklarınız yazın

crazy_devil
26 Ocak 2006, 21:47
Ben varımmmmmmmmmm :queen: :queen: Bi ara kendimi öyle kaptırmışım ki kırmızıda helena paparizou nun My Number One'ı söylerken,kafayı da sağa sola sallamaya başlamışım.Aynalardan bakıp da hemen sağ tarafımda bekleyen belediye otobüsündekilerin bana baktığını anlayınca nasıl da dumur oldum anlatamam :queen: :queen: :queen:

vedo
26 Ocak 2006, 22:08
çok eğlenceli ama kırmızı ışıklara yaklaşınca dikkatli olmak lazım. Yoksa fazla ilgi çekiliyor:)

viper_1
26 Ocak 2006, 22:08
Yaw hele ben ,
şimdi buraya yazacam kimse inanmayacak...:mrgreen:

Sadece şarkı değil.Kaskın içindeyken , yoldakilerle dalga geçiyorum , küfür ediyorum , hatta bazen ıslık şeklinde ambulans polis sireni bile taklit ettiğim oluyor...::deliir::

O bişey değil , önümde salak bir şoför olursa , ""SD 219 devam et..."" gibisinden taklit bile yaptığım oluyor.::piloot::

Ama hiçbir zaman dışarı yansıtmam , kafa sallamam , yaşadıklarım kaskın içinde kalır...::biggrinn

MercuyRising
26 Ocak 2006, 22:15
Bende çanakkale seyahatimin donusunde yorgunluk belirtilerimi hissedince ( gidis donus aynı gundeydi) kaskın icinde avazım cıktıgı kadar sarkı solemistim walla cok etkili ve cok zevkli olmustu.. :)

crazy_devil
26 Ocak 2006, 22:48
Demek ki kask takmamak lazım allah muhafaza viper_1 gibi sıyırmayalım sonra ::deliir:: ::deliir:: ::deliir::

thorrmax
26 Ocak 2006, 23:17
demek yanliz deilmisim:cherry: :cherry: :cherry:

motorinn
26 Ocak 2006, 23:36
Demek ki kask takmamak lazım allah muhafaza viper_1 gibi sıyırmayalım sonra ::deliir:: ::deliir:: ::deliir::

:queen: ya da ara sıra vizörü açıp içeriyi soğutmalı,yoksa bestekarlar duysa söylediğim şarkılarını kahrederler ,ee her nevi beste,şiir üretiliyo aşırı sıcakta:queen: :queen: :queen:

Luxor
27 Ocak 2006, 00:04
ben eşimle beraber gezerken yapardık ara sıra.ama kask olmadan.yazlığın oralarda pek kask kullanmıyorum da.
ama yalnızken arada kaskın içinde benim de söylediğim olmuyor değil hani... :P

ati
27 Ocak 2006, 00:34
öncelikle merhabalar herkese...müzisyen olmamdan sebep belkide,sürekli yapar dururdum aynı şeyi.hele ki programlara falan giderken,iyi bir ses açma antrenmanı olurdu benim için:queen:

yavuzk2004
27 Ocak 2006, 03:27
duşta şarkı söylemekten daha eğlenceli:mrgreen: