PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar bu ehliyet olayı nedir??

Xx Moymullu xX
26 Ocak 2006, 15:58
Meraba arkadaşlar.Bu ehliyet olayını kesin ve net bilen varmı arkadaşlar?Duyduklarım doğruysa eğer lise mezunu olmayanlara bundan sonra ehliyet verilmeyecekmiş??Nedir bu ya Alla Alla bi bu eksikti heheh aslında parayı bastınmı verirler de adı kanun heheh sizin düşünceleriniz nedir acaba arkadaşlar??

danger0
26 Ocak 2006, 16:07
Öyle birşeyin varlığından haberim yok ama bence az bile yapmışlar:farao:

_CrazYDriveR81_
26 Ocak 2006, 16:18
benim bildiğim en düşük ilkokul mezunları alabiliyo

Xx Moymullu xX
26 Ocak 2006, 16:21
benim dedem öyle almıştı ama nuh zamanında heheh :queen: :queen:

Xx Moymullu xX
26 Ocak 2006, 16:23
şu an ki kanunlar orta okul mezunu olanlara ama şimdi de ap ayrı lise mezunlarına veriolarmış.

full_maniac
26 Ocak 2006, 16:24
evt öle bişey olduğunu duydum yeni kanun artık lise mezunu olmayana vermiyolarmış ehliyeti aslında iyi böle

dex_cooler
26 Ocak 2006, 16:35
aslında iyi olur öbür türlü magandası var ayısı var öküzü var.. Hayatında kaybedicek hiçbirşey olmayan adamlarada veriyorlar ehliyeti, ondan sonra hem kendi canı hem başkasınınkini tehlikeye atıyor..

Xx Moymullu xX
26 Ocak 2006, 17:15
İyide arkadaşlar bence bu kötü ya.Öyle bi kanun çıkarsa ben alamam bir lise de zaten 4 e çıktı bu gidişlme değil üni lise mezunu bile az olacak yani bu demektirki yollar boşalacak heheh.:mrgreen:

Barış Şuşut
26 Ocak 2006, 17:26
sponsor başlıklarında gelişim nickli üyemiz bu tip sorulara içtenlikle cevap vermektedir. konuya aşağıda ki başlıktan devam edebilirsiniz.....

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3377