PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyetsiz Sürücü Kazaya Karıştı: 1 Yaralı

sysroot
20 Eylül 2010, 10:34
Antalya'nın Alanya ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Alanya ilçesi, Oba Beldesi Ahmet Tokuş Bulvarı'nda bulunan Obaçay Köprüsü'nde meydana gelen kazada 07 NA 027 plakalı 44 yaşındaki Şevki Ergişi yönetimindeki motosiklet, Kadir Barçın yönetimindeki 07 NU 939 plakalı otomobil ile çarpıştı.

http://www.antalyasonhaber.com/haber/upload/resimler/haber/alanya(21).jpg

Kazada motosikletten fırlayan Şevki Ergişi, asfalt zemine düştü. Kazanın meydana geldiği Ahmet Tokuş Bulvarı kısmen trafiğe kapanırken yaralanan Ergişi'ye olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından Alanya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ergişi'nin ehliyetsiz ve kasksız olduğu öğrenildi. Otomobil sürücüsü Kadir Barçın ise polis merkezinde alınan ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Kaynak:Antalya Son Haber (http://www.antalyasonhaber.com)

asslync
20 Eylül 2010, 10:51
bizim milletimiz bu kadar cahil oldukça böyle kazaları daha çok görürüz:(

sysroot
20 Eylül 2010, 11:21
Kask beyefendiyi rahatsız ediyordur muhtemelen.

NightMare0
20 Eylül 2010, 11:43
Kask beyefendiyi rahatsız ediyordur muhtemelen.

Rahatsız etmesını geçtim acaba hiç kask almısmıdır kendıne yazık. Kendını dusunmuyor bare aılesını falan dusunsun

sysroot
20 Eylül 2010, 11:55
Rahatsız etmesını geçtim acaba hiç kask almısmıdır kendıne yazık. Kendını dusunmuyor bare aılesını falan dusunsun

Kendini düşünmeyen adam..

hattat_hasan
20 Eylül 2010, 12:08
arkadaşlar çok fazla tenkit etmeyelim tamam yanlış adamın yaptığı kesinlikle zaten gereken dersi almıştır.. Allah şifa versin ve kötü örnek olarak aklımızda kalsın...

GT250rAlanya
20 Eylül 2010, 12:11
Alanya'da kaç kişide kask var ki :silent:
Parmakla sayabilirsiniz..
Allah yardımcısı olsun acil şifalar versin..

sysroot
20 Eylül 2010, 12:47
Alanya'da kaç kişide kask var ki :silent:
Parmakla sayabilirsiniz..
Allah yardımcısı olsun acil şifalar versin..

Antalya Merkezdeki kadar sıkı denetim yapılması gerekli Alanya'da.Merkezden Alanya'ya plakalı ve kasklı giden sayısı çok az denetim yeterli değil çünkü.