PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kısıtlı butcemle bende motor alabilirmiyim ?

sek
13 Eylül 2010, 02:11
merhaba dişimden tırnagımdan arttırıp 800 tl gibi bi para biriktirdim bu parayla kendime kırık dokuk olmayan bır motor alabilirmiyim ?

ogrencıyım yaş:17

zaferkarizma
13 Eylül 2010, 02:13
tabiki alabilrsin ama ılk once 400tl nı ehliyete yatırıp alınca ya kadar para biriktirip şöle temizinden bi cup motor alsan daha iyi olmazmı ?

gursus
13 Eylül 2010, 02:14
alabilirsin ben scoter ımı elimden çıksın diye 800 e vermiştim.temizdide ama iyi araştırman gerek.cub veya scooter lara bak çin işi olur ama özellikle mondial 151 rs ve 100kh lere bak.

not:: şimdi farkettim yaş 17 önce ehliyetini al kardeşim sonra korumalarını motor arkasından gelecektir merak etme ;)

sevgiler.

maximus650
13 Eylül 2010, 02:19
inan 2 sene ehliyetsiz kullandım ne kadar büyük salaklık yaptığımı ben bile bilmiyorum ama 800 birikmiş madem bütcen kısıtlı dandik kırık dökük bi motosiklet alacağına az daha biriktir sabır et 1500 lere yaklaş adam gibi yamaha honda vs bunlardan birinden scooter veya cup tarzı motosiklet al zaten bütcen kısıtlı kötü motor alıp ona para sağı düştü ona para k.çı başı oynadı ona para varmeye kendini üzmeyehiç gerek yok yamahanın cygnus rs scooterını 3 senedir kullanıyorum 1 kere bile bakım harici sservise götürmedim

yürekçe
13 Eylül 2010, 02:47
söylenecek her şey söylenmiş...