PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ducati yan ayak sorunu

Crixus
24 Ağustos 2010, 13:28
Arkadaşımın aldığı ducati nin yan ayağında ciddi bir sorunu var.bunlarda yan ayak şaseye değil drek motor bloguna bağlıymis.bağlı olduğu yerden de malesef kırılmış.dolayısıyla şimdi yuvaya bı sekilde sabitleyemiyor.verilen tavsiye bunlarda bugenel bı sorum orta sehpa al tak ve onu kullan.başka yailacak bisey yokmudur

zeda3000
24 Ağustos 2010, 14:19
Ducatinin tam modelini ve senesini soylermisin. Ducatinin yan ayaklari motor bloguna degil yag karterine baglidir aslinda. Bana tam modeli soylersen isen olabilecek cozumleri dusunuruz.

Crixus
24 Ağustos 2010, 14:29
Ducatinin tam modelini ve senesini soylermisin. Ducatinin yan ayaklari motor bloguna degil yag karterine baglidir aslinda. Bana tam modeli soylersen isen olabilecek cozumleri dusunuruz.

ducati multistrada 620.....haklısın ben motor bloğu dedim ama yağ karteride olabilir...2006 model

zeda3000
24 Ağustos 2010, 14:48
Eger yag karterine baglandigi delik kirildi ise kaynak ile bir nebze olabilir ama motorun agirilini da hesap eder isek biraz riskli olabilir. Benim sahsi dusuncem o boylarda olan ve rahatlikla parcasini bulabilecegi bir enduro motorun mesala XT660 gibi. Onun ayakligini monte etmeyi deneyebilir

Tam kirilan yerin resim olmadigindan soyle bir resim buldum
http://p1.bikepics.com/pics/2009/03/09/bikepics-1595036-full.jpg

bur-k@
24 Ağustos 2010, 14:51
kızıltoprak fenerbahçe stadının yanında motodesmo orçun usta var oraya götürüp baktırabilirsiniz

Crixus
24 Ağustos 2010, 18:45
tesekkur ederim arkadaslar ileticem bakalim nolcak...cok b..tan bi durum koskoca ducati bunu dusunememis olmasi garip...