PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : amasra gezisi delileri beklerizz

kingsemo23
20 Ağustos 2010, 02:23
arkadaşlar haftaya c. tesi yada pazar günü gecesi yola çıkmak üzere bi amasra gezisi planlamak istiyorum, gezi günü birlik tarzında olcak yani gece yola çıkılacak sabaha karşı orda olunup bi kaç saat kestircez ve ufak bi deniz keyfi yapcaz amasranın güzelliklerini görcez ve geri dönüş için harekete geçicez ha bu arada biraz da geze geze gelicez bana katılmak isteyen deliler var mı acaba??? isteyen istediği motorla gelebilir ben 600rr la çıkıcam yola ama fazla basmicaz duyrulur arada bi gazlarız tabi o ayrı :D

bana net bi katılım veriniz arkadaşlar ona göre plan yapıcaz :D

askon
26 Ağustos 2010, 00:00
yola cıktınmı bılmıyorum ama günü bırlık için bayağı yorulursun ve tadını alamazsın ancak motorunla vakıt gecırmiş olursun cünki ben 4 günlük gezı yaptım oraya yetmedı harıka yerler

_EMRE_
27 Ağustos 2010, 16:20
Aslında bende motorumla yapacaktım bu geziyi bir kaç arkadaşımla sonra bu tatilin bize fazla pahalıya patlıyaağnı fark ettik. (hepimizin motorumu km de ortalama 2 krş yakıyorda..:( ) bu sebeple size motorumla eşlik edemeyeceğim ama cumartesi sabah 8 de ankardan amasraya yola çıkıyorum...:) belki orda karşılaşırız...

FinalCUT
28 Ağustos 2010, 00:37
200cc bir motorla kendi adıma uzun bir yol amasra..
yoksa sana katılmak isterdim işin açıkcası ...

yolunuz açık olsun ..

cengizhankavak
01 Eylül 2010, 23:18
geçtiğimiz cumartesi sabah 6 da yola çıktık safranbolu üzerinden amasraya geçtik dönüşü devrek üzerinden normal yoldan yaptık 1100 km yol yapıyo.günübirlik olmaz o iş otobandan sonra yollar virajlı ve karanlık hız olayını unutun.en az 2 gece ayıracaksınız.