PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL 1994 gsx-R 750 aldım kullanamıyorum

yardım2626
02 Ağustos 2010, 17:12
Yenı suzuki gsxr 750 aLdm fakat binmiyorum. korkmak değilde korkutuyorlar binemessin edemessin diye.. Trafige cıkmadan kullanabilirmıyım acaba ? daha önce motr hep vitessiz kullandım bide zebra kullandım. ama bunu kullanabilirmıyım acaba ? trafıkde DEĞİL :( bi Yardımcı olurmsunuz ? Boym 180 Kilo 70

xanka
02 Ağustos 2010, 18:00
daha once bu kadar buyk bi motor kullanmadım ama sana tavsiyen granajlarını sök korumallarını giy boş bir yerde alıştır kendini motor alışmak için

barisayd
02 Ağustos 2010, 18:05
Bence kullanabilirsin. Dediğin gibi trafiğin olmadığı bir alanda kendi kendine sakince alıştırmalar yap. Debriyaja ve gaza alış. Ondan sonra yavaş yavaş alışırsın. Güle güle kullan.

yardım2626
02 Ağustos 2010, 18:06
tesekkur ederım arkadaslar ama cok agır bır motor kasada eskı tıp oldugu ıcın cok genıs ve buyuk . Cbr 125 almayı dusunuyorum sımdı yada hyo 250 R

kubi34
02 Ağustos 2010, 18:08
istedikten sonra yaparsın...

CERRAHI
02 Ağustos 2010, 18:08
Ah be kardesim hiçmi dusunmedin sen bunu alırken ?
sen tut vitessiz motor kullanmamısken gsxr 750 al sonra kara kara dusun !

Simdi kullanma sakın commuter tarzında bişiler ile vitese asina olmadan diyecegim gucune gidecek bana yazık.

Al kullan diyecegim, scooter gibi gitsin diye gaza asılacaksın Allah korusun basına bir musibet gelecek sana yazık....

yardım2626
02 Ağustos 2010, 18:11
Ah be kardesim hiçmi dusunmedin sen bunu alırken ?
sen tut vitessiz motor kullanmamısken gsxr 750 al sonra kara kara dusun !

Simdi kullanma sakın commuter tarzında bişiler ile vitese asina olmadan diyecegim gucune gidecek bana yazık.

Al kullan diyecegim, scooter gibi gitsin diye gaza asılacaksın Allah korusun basına bir musibet gelecek sana yazık....

Sagol kardesımde iste 5000 tl param var ona bi Cbr 125 alıp biraz pişiym dıyorum ? olurmu acaba ? onu kullanabilirmıyım

CERRAHI
02 Ağustos 2010, 18:28
Sagol kardesımde iste 5000 tl param var ona bi Cbr 125 alıp biraz pişiym dıyorum ? olurmu acaba ? onu kullanabilirmıyım

Onu kullanırsın sıkıntı yasamadan.
Denge unsuru, agresiflik vs konularında risk almaksızın alıstırmaları onda yapabilirsin.

Alırsan cok daha iyi olur en azından belirli surat ve seyirlerde vites gecislerini vs daha rahat kavrar suzi de daha kolay oturtursun.

yardım2626
02 Ağustos 2010, 18:33
Onu kullanırsın sıkıntı yasamadan.
Denge unsuru, agresiflik vs konularında risk almaksızın alıstırmaları onda yapabilirsin.

Alırsan cok daha iyi olur en azından belirli surat ve seyirlerde vites gecislerini vs daha rahat kavrar suzi de daha kolay oturtursun.

sagol abı eskısehırdeyım alıcam bıtane ama burda satan yok gıbı bısey (=

otopsici
02 Ağustos 2010, 18:34
Yenı suzuki gsxr 750 aLdm fakat binmiyorum. korkmak değilde korkutuyorlar binemessin edemessin diye.. Trafige cıkmadan kullanabilirmıyım acaba ? daha önce motr hep vitessiz kullandım bide zebra kullandım. ama bunu kullanabilirmıyım acaba ? trafıkde DEĞİL :( bi Yardımcı olurmsunuz ? Boym 180 Kilo 70

sahininden com da satılan ucuz beyaz ve kare farlı olanı aldım deme sakın:pr:

yardım2626
02 Ağustos 2010, 18:35
sahininden com da satılan ucuz beyaz ve çift yuvarlak farlı olanı aldım deme sakın:pr:

Yok ya onu aLmadım (:(:

bRkq35
02 Ağustos 2010, 18:38

neden öyle dedin merak etitm şimdi :mrgreen:

otopsici
02 Ağustos 2010, 18:40
neden öyle dedin merak etitm şimdi :mrgreen:

şimdi anlatsam adamın ekmeğine taş koyarım 93 ve bozuk makine alanın elinde kalacak

Apachee62
03 Ağustos 2010, 01:49

merak ettim link verirmsin