PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motora ne yazmalıyım...

Sayfa : 1 [2]

Hell Fury
25 Temmuz 2010, 03:40
konuyu açan adama bu kadar yükleniyoruzda etrafımızdaki ayna takmayan kask kullanmayan insanları forumdaki kadar uyardınızmı acaba.yani biraz düşünün en yakın akrabanız 13-15 yasındaki çocuklar motor kullanıyor onlara bişey demeyiz,forumda bir kişi konu acınca yuklenıyoruz

ee hocam ufak ufak baslamak lazım 13-15 yasındakı cocugun annesı babası bırsey dememıs bız bırsey desek takarmı bıde dalga falan gecer... ve evet uyardım ben 16 yasındayım ve gordugum herkesı uyarmaya calısıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 ----------

bırsey yazdırma konusunda adın soyadın kan grubunu yazdır. ayna konusuna gırmıycem ama onemlı bırsey kan grubu malum basına bırsey geldıgınde ugramasın ınsanlar

libyali
25 Temmuz 2010, 03:44
arkadaslar bu motora ayna takılacak olsa orjinal kalırdı bizim burada motorun aynası alındıgı gün sökülür aynasızlıktanda bir kişiye bir sey oldugunu duymadım cocuk size ne yazabilirim diye sormus sizde ona cevap verseniz daha iyi olr bence motora (((SADECE SEYRET))) yaz.....

evet hem yzma konusunda yardımcı hemde sürüş konusunda emniyet içerikli bir bilgi verdim aynasızlıktan bir kişiye ne olmus zihniyeti her sigara içen sigaradan ölmüyorki zihniyeti ile aynı ayna ne işe yarar örnek:sollama yaparken öndeki aracın tamponuna fazla girdiysen ve soldan bir araç geliyormu diye konrol etmen için kafanı çevirdiğin an öndeki araç ani fien yapsa o süre içersinde vurusun ama ayna dan göz ucuyla konrol edip öndeki arcıda yoklarsan bu kazayı yapmamıs olabilirsin tabi dediğimi algıayamadıysan durum farklı..:cat:

ortadadogulu
25 Temmuz 2010, 08:22
ben sana diyim şunu yaz.

"yo laba khı yar" narin beyinlerde ufak bir dalgalanma yaparacaktır bu yazı ama olsun.

bir de ayna meslesi ciddi bir mesele mesela cbf 150 cilerin yarısından fazlası orjinal aynalarını söküp ybr 125 aynası takıyorlar. niye çünki yolu daha iyi gösteriyor.

HercuL
25 Temmuz 2010, 09:50
baba parası değil alın teri yaz =)

Şeyh Şamil
25 Temmuz 2010, 10:13
Dikiz aynası ve stop lambası hususunda ilk bir kaç üye, gerekli ve haklı ikazı yapmışlar..

Sonrasında , konuyu lastik gibi uzatmaya gerek yok ..

Kimse diğer bir kimseyi ezmeye çalışmasın, kendini bu konuda üstün görmesin..

Kardeşimiz kendini MT forum üyelerine yakın hissetmiş ve yardım talep etmiş.

Biraz sevecen, biraz mütevazi olalım...

Kendimize yapılmasını istemediğimizi , başkasına yapmayalım..

Yazıya gelince; yazı olması şartmı? bırak boş kalsın..

Yada illaki yazı istiyorsan; sevdiğin kızın adını yaz!..::140::

mondial_ci
25 Temmuz 2010, 10:20
Olumlu olumsuz yorumlarınız için t.ederim

THIS is my world (bu benim dünyam)
indispensable passion ( vazgeçilmez tutku) vs.

bunlar gibi sözler bekiyorum türkçe veya ingilizce bu konuda yardım ederseniz sevinirim :cat:

Şeyh Şamil
25 Temmuz 2010, 11:12
Olumlu olumsuz yorumlarınız için t.ederim

THIS is my world (bu benim dünyam)
indispensable passion ( vazgeçilmez tutku) vs.

bunlar gibi sözler bekiyorum türkçe veya ingilizce bu konuda yardım ederseniz sevinirim :cat:

Üstteki ilk yazımı geri çekiyorum. Sen kendini aşmışsın ve dalga / eğlence aramaktasın...

DİKİZ AYNANI TAK.... STOP LAMBANI DÜZELT...

zb_meqan
25 Temmuz 2010, 11:48
Azrail blöf yapmaz. yazdır. :)

ayarsızWELED
25 Temmuz 2010, 13:24
ÇOK BAKTIN GÜZELİM ATLADA GEZELİMMM :cat: bizim arkadaş yazdırmştı kırmzı 100 lük mondiale park halindeyken bakan bi daha bakiodu yazıya :queen::queen:

sezgin_33
25 Temmuz 2010, 22:11
evet hem yzma konusunda yardımcı hemde sürüş konusunda emniyet içerikli bir bilgi verdim aynasızlıktan bir kişiye ne olmus zihniyeti her sigara içen sigaradan ölmüyorki zihniyeti ile aynı ayna ne işe yarar örnek:sollama yaparken öndeki aracın tamponuna fazla girdiysen ve soldan bir araç geliyormu diye konrol etmen için kafanı çevirdiğin an öndeki araç ani fien yapsa o süre içersinde vurusun ama ayna dan göz ucuyla konrol edip öndeki arcıda yoklarsan bu kazayı yapmamıs olabilirsin tabi dediğimi algıayamadıysan durum farklı..:cat:

ya sen bu ayna işine o kadar takmısıın kurallarada baya uyuyon galiba o zamn önündeki arabnn götünde ne işin var :bounce:

MkD
26 Temmuz 2010, 02:27
ya sen bu ayna işine o kadar takmısıın kurallarada baya uyuyon galiba o zamn önündeki arabnn götünde ne işin var :bounce:

kurallara uyan insan nerden gitmeliymiş ?

Apachee62
26 Temmuz 2010, 02:31
Adamın motora ne yazıcağından bize ne?
Böyle saçma sapan bi konu açılır mı?
Aynasını takmasını tabi ki söylicez bu onun açısından yararlı olucaktır.
Motosiklete kan grubu yazmak oldukça faydalı bişeydir.
Alay etmeyle bi alakası yoktur.

saçma oldugunu düşünüyosan girmezsin olur biter

150 kn çağrı
26 Temmuz 2010, 02:50
kardesim bencede aynanı tak we içinde geleni sni anlatan manidar bişeyler yazdır

kanucan
26 Temmuz 2010, 04:35
saçma oldugunu düşünüyosan girmezsin olur biter

Çok zekice,hiç aklıma gelmemişti sağol. :)

satoyama
26 Temmuz 2010, 04:42
bence en güzeli

"APACHE"
:queen:

oktay299
26 Temmuz 2010, 05:23
arkadaşım ayna takarsın takmazsın senin bileceğin iş ama ben aynasız inan 1 km daha gidemem.çünkü o kadar alışmışım ki bazen yürürken bile arkama bakma ihtiyacı duyduğumda bi an ayna ararım o derece

Çağlar KARA
26 Temmuz 2010, 08:59
herkes demiş sizene milletin aynasından diye:) ayna takmayan motorsikleti farklı amaçla kullanan apacheler yüzünden tüm motorsikletliler aynı muameleyi görüyor. trafikte kimse umursamıyor, sıkıştırılıyor vs...vs..o yüzden arkadaşa aynanı tak diyoruz yoksa bize ne vatandaştan. karar onun kararı.

elronds
26 Temmuz 2010, 09:31
"Tek rakibim Thy Airlines"

sezgin_33
28 Temmuz 2010, 09:43
kurallara uyan insan nerden gitmeliymiş ?

kurallara uyan insan arabanın tamponunun dibinde gitmez arada belli bir mesafe olur hem senin dedigin gibi olsa bile o mesafeyi ayarlayamıyorsan o motora binme zaten....

ramzan
28 Temmuz 2010, 16:30
_w_ kullanıcı arkadaşım sölemişti bu sözü ''ben gider gibi yapmadım ya gittim ya kaldım'' güzel söz bence:cat: