Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda 2000 model cbr 600 f

torunay
18 Temmuz 2010, 21:29
arkadaslar benim motorun km 140 150 geldiğide hafif sekilde gaz kesiyor bırakıyor baska sorunu yok benim düsüncem benzin motoru arızalı düşünüyorum sizin yorumlarınız ne olabilir

scorpions_59
18 Temmuz 2010, 22:10
600 cc motor kullanıyorsun ve sorununu anketinde arıyorsun tebrik ederim bende bir 200 cc motor var ama ufacık sorunum olsa çözmeden yatamam gözüme uyku girmez umarım anketin faydalı olur :)

Ramazan Can
18 Temmuz 2010, 22:18
sorun inceleme ikle çözülür burdan konuşmak yanlış ama boğulma tarzında kesiklik ise benzin otomatiği olabvilir...

barrokas
18 Temmuz 2010, 23:41
daha fazla seçenek koymalıydın,konjektör,beyin,vs.vs

zaferkarizma
19 Temmuz 2010, 23:44
arkadaş sank idalga geçiyomus gbme geldi daha karburatörü bile daha düzgün yazamamıs :S ayriyetten ve böle bi anket gereksiz zaten o makinayı kullanan adam gider baktırır yani maddi durumdan dolayı baktırmıyosan da o motorun sende ne işi var !

ve su gaz kesme bırakma olayını açıklarsan daha iyi olur anlıkmı kesiyor motor boguluyor tamamen duruyormu yoksa ve son diip gazlarda böle bi oaly yaşatıyormu?

strangerRTR
20 Temmuz 2010, 00:49
arkadaş sank idalga geçiyomus gbme geldi daha karburatörü bile daha düzgün yazamamıs :S ayriyetten ve böle bi anket gereksiz zaten o makinayı kullanan adam gider baktırır yani maddi durumdan dolayı baktırmıyosan da o motorun sende ne işi var !

ve su gaz kesme bırakma olayını açıklarsan daha iyi olur anlıkmı kesiyor motor boguluyor tamamen duruyormu yoksa ve son diip gazlarda böle bi oaly yaşatıyormu?

sen çok doğru yazmışsın...

torunay
20 Temmuz 2010, 11:54
kardesim madddi imkansızlık değil benim yasadığım yerde büyük motordan anlayan usta yok götürsem agzına yüzüne bulastırırlar sadece motorun sorunu km 140 ile 150 ye gelince 1 yada 2 saniye gaz boğulur gibi oluyor sonra düzeliyor benim fikrim ise benzin motorunun benzin yetiştirmemesi gibi düşündün sorun zaten oysa benzin motorunu değiştircem ben de acaba baska sorunu olabilirmi paylastım bu olayı

elenorx
06 Ocak 2011, 21:46
aynı sorun benim motorda vardı filtiresi tıkanmış degiştirdim düzeldi