PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iyiki doğdun DARKEAGLE

kuyucadısı
06 Temmuz 2010, 02:00
Muhammet abim dogum günün kutlu olsunnnnnn :flower:

Allah sana nice nice saglıklı yıllar ve o yıllar içerisinde bol fotograflı dünya turları nasip etsin ::pembe::

herşey gönlünce olsun abi iyiki dogdun :rendeer:

Osbourne
06 Temmuz 2010, 02:07
Nice senelere Muhammet abicim..
Yav ne çabuk geçiyor seneler..Daha dün gibi hatırlıyorum senin doğumgünü başlığını :)

Sinan Aksu
06 Temmuz 2010, 02:50
Kendisiyle tanışmak kısmet olmadı.
Fevkaladenin fevkinde olmasa da aleladenin keyfinde bir doğum günü geçirmeniz dileğiyle efenim.

Dipnot : Konuyu 21 üye okuyor. (1 kayıtlı üye ve 20 misafir)

metci
06 Temmuz 2010, 02:54
Kendisiyle tanışmak bana da kısmet olmadı.

Olur bakalım dileklerimle doğum gününüzü kutlar, sağlık ve sıhhatle sevdiklerinizle nice yıllar dilerim...

darkeagle
06 Temmuz 2010, 10:36
Sizlerle çok sık birlikte olamasamda biliyorumki iki tekerin getirdiği dostluğun rüzgarını hep iliklerime kadar hissettirmeye devam edeceksiniz. Çoğumuz birbirimizi ya bir gezide, yada buluşmada tanıdık ama sanki ilkokul arkadaşlarımla buluşmuş onlarla geziye gitmişim gibi hislerle doldurdunuz yüreğimi. Uzak şehirler ve ülkelerde yaşayan demiratlıların yardıkları rüzgarın anaforunu gözlerim görmesede tenimin her santimetre karesinde hissettim. Birbirimizi tanımış olmamamız sadece fiziki kayıp ,ruhani olarak aynı teker izinde gidenleriz.
Herkese tekrar bana çok güzel günler yaşattıkları için minnettarlıklarımı sunarım.

Muhammed

aSuBaYaH
06 Temmuz 2010, 11:24
muhammet abi nice senelere,

seni tanımak bizler için onurdur, allah sana uzun ömürler, bizlere tecrübe ve bilgilerinden faydalanmayı nasip etsin:rendeer:

COQ
06 Temmuz 2010, 13:51
Hocam nice yillara.
Sevdiklerinizle beraber insallah.:rendeer:

Akileos
06 Temmuz 2010, 21:09
muhammet abicim doğum günün kutlu olsun ...

doğum tarihin 1903 dü dimi :mrgreen:

seni seviyoruz nice yıllara çingenenle beraber...:)

Osbourne
06 Temmuz 2010, 21:29
Sizlerle çok sık birlikte olamasamda biliyorumki iki tekerin getirdiği dostluğun rüzgarını hep iliklerime kadar hissettirmeye devam edeceksiniz. Çoğumuz birbirimizi ya bir gezide, yada buluşmada tanıdık ama sanki ilkokul arkadaşlarımla buluşmuş onlarla geziye gitmişim gibi hislerle doldurdunuz yüreğimi. Uzak şehirler ve ülkelerde yaşayan demiratlıların yardıkları rüzgarın anaforunu gözlerim görmesede tenimin her santimetre karesinde hissettim. Birbirimizi tanımış olmamamız sadece fiziki kayıp ,ruhani olarak aynı teker izinde gidenleriz.
Herkese tekrar bana çok güzel günler yaşattıkları için minnettarlıklarımı sunarım.

Muhammed

Seni seviyorum güzel insan..
İlk tanıştığım gün hissettiklerimde ne kadar haklıymışım :rendeer:

İnşallah nice gezilere hep birlikte gideriz..

hasanpinar0537
06 Temmuz 2010, 22:55
nice senelere MUHAMMED abim...